Naozaj chcem diamantového psa?

Addthis zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestPinterestPinterestShare do Moreaddthismore

Som žena a typickou ženskou módou mám rád iskrivé veci. Keď som sa prvýkrát zasnúbil, nakoniec som sa stal nebezpečenstvom ciest, pretože bolo ťažké odtiahnuť oči od môjho zvuku, keď ho zasiahlo slnečné svetlo, čím som ho zmenil na disco gule, ktorá mi sedela na prste. Avšak rovnako ako sa mi páčia iskrivé drahokamy, nie som si istý, či chcem, aby sa môj pes zmenil na jeden, keď zomrie.

A naozaj myslím: „Nie som si istý.“ Keď som sa prvýkrát skontroloval o ľuďoch, ktorí sa spoliehajú na podnikanie, ako je LifeGem, aby sa niektoré z pobytov ich milovaných domácich miláčikov zmenili na drahokamy, moja predbežná reakcia bola: „Hluk Death Diamonds Creepy.“ Myslím tým, že zbožňujem svojho psa, nechcem si však nechať ju naplniť a dať do kúta obývacej izby, tak prečo by som chcel, aby jej pripomienka ďalších DNA? Budem mať skvelé ponuky úžasných fotografií, ako aj videa, pravdepodobne jej golier, ako aj srdce plné spomienok. Nie som ani typ človeka, ktorý by udržal popol – rozšíril som ich.

Ale viete, niekedy fotografia nestačí, keď vám niekto vynecháte (spojenia na veľké vzdialenosti to jasne jasne jasne jasne), ako aj ľudia sa na vás s najväčšou pravdepodobnosťou pozriete, ak prinesiete obojok mŕtveho psa ako bezpečnostnú prikrývku. Klenot je však niečo, čo nikto nebude veriť, že máte dvakrát. V skutočnosti nemusíte ani nikomu hovoriť, odkiaľ tento diamant skutočne prišiel (ak to nechcete; ak chcete, potom to v každom prípade spievajte z krokiev).

Tento typ pamätníka je samozrejme dosť drahý. Najnižšie náklady na stránkach LifeGem sú 2 400 dolárov – a to je iba pre kameň (ponúkajú aj nastavenia). Existujú aj ďalšie stránky, ako napríklad Pet-Gems, ktoré ponúkajú rôzne procesy, ako aj viac cien v oblasti rozpočtu. Je jeden oveľa lepší ako druhý? Dostal si ma.

Jedinou obavou, ktorá sa zdá, že sa ľuďom najviac týka tejto myšlienky, je „ako chápem, že kameň je skutočne vyrobený z/so zvyškami môjho domáceho maznáčika?“ Zdá sa, že základnou odpoveďou je: „Musíte nám len dôverovať.“

Nerozumiem, či mám tento typ dôvery, najmä ak existujú iné druhy pamätníkov, ktoré nepotrebujú také extrémne presvedčenie (prívesky na popoly pre jeden).

Ak by som si mohol byť stopercentne istý, že kameň bol vyrobený so zvyškami mojich domácich miláčikov? Stále nechápem, či by som to urobil, rovnako ako od potenciálnych nákladov. Predpokladám, že mi hladký, chladný kameň pripomína viac smrti ako život – a to nie je to, čo si chcem pamätať. Radšej by som sa pozrel na fotografie usmievavých, šťastných, Corgi alebo pozeral videá, ktoré sa odrážajú okolo dvora – plné života. Nie je to pekná, iskrivá vec, ktorá sa má nosiť, rovnako ako na ňu v tomto živote, takže nechcem, aby bola jednou z nasledujúcich.

Verím, že tieto drahokamy sú hlúpe a nikto by ich nikdy nemal dostať? rozhodne nie. Môžem ubezpečiť, že ja sám nikdy nebudem upravovať svoju myseľ, ako aj dostať? Absolútne nie – Grier neposkytuje sakra o zárukách. Odteraz mi však stále poskytujú Willies.

Co si myslis? Pamätné drahokamy pre výhru? Tí ľudia sú blázni? Radšej by som napĺňal svojho psa a dal by som ho na plášť?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *