Sanitárny rozum: Nový typický je na nás

od Khris Berry
1. júna 2020
Keď zkladám vydanie tohto mesiaca, celý svet sa zameriava na malý kúsok organizmu, ktorý v podstate zastavil súčasný svet vo svojich stopách. Kniha Coronavirus, ktorá zostúpila na svet, sa dotkla každého súkromného, ​​ktorým rozumiete osobne.

Či už to zmenilo vašu schopnosť voľne nakupovať alebo nakupovať, dočasne zatvorili svoj obchodný podnik v miere záujmu verejnej bezpečnosti, alebo ovplyvnilo zdravie a wellness, ako aj dobre – ako dobrý priateľ alebo člen domácnosti, nikto nemôže útek Je to nejakým spôsobom pochopené. Ako druh sme kolektívne otočili roh – nikdy sa nebudeme pozerať na jednoduchý zárodok ako jednoduchý druh dlhšieho.

Ako psí grooméri sme zvyknutí pracovať a zbaviť sa baktérií v našom prostredí. Aký psí groomer sa pri kúpaní podozrivého hotspotu nezaoberal neviditeľným, neznámym súperom? Aký groomer nezaoberal domáce zvieratá (alebo iné veci), čo by spôsobilo, že zárodok – o -fobická osoba by sa krčila? Keď bojujeme proti svojej kolektívnej metóde späť do práce, ako aj späť k normálu, bude dôležité, aby sme sa nevrátili k typický .

V posledných rokoch sme mali krátky telefonický hovor, keď sa „psia chrípka“ (psí chrípka) sa pokúsila pochopiť niektoré z našich regiónov a ovplyvnila domáce zvieratá, ktoré obsluhujeme. Išli sme na pohotovostné veterinárne sympóziá, hovorili sme o sanitatívnom protokole, ako aj o čiste viac, ako aj trochu hlbšie. Mali sme úvod do nákazlivého prenosu, ako aj funkciu, ktorú sme hrali pri zmierňovaní vírusu. Avšak nič nás nemalo ako trh (alebo národ) pre Covid – 19.

Spoločne sme zistili, čo by sme mohli o tomto mikroskopickom nepriateľovi; Vzali sme na web, aby sme zistili, ako presne ho zabiť, presne ako ho odraziť, a nakoniec presne to, ako to dosiahnuť. Rovnako ako stále objavujeme viac, ako aj každý deň. Nič v našich životoch (alebo kolektívnej ľudskej pamäti) nás však nepripravilo na knihu koronavírus. Boli sme, rovnako ako potenciálne sme, bezbranní. Rovnako ako chrániť seba, ako aj tých, ktorí sú okolo nás, sme boli poverení zostať doma a chrániť naše komunity.
Reklama

Ale keď sa pohybujeme s procesom zostať zdraví doma, pravda, že nemôžeme zostať v dome natrvalo, je na nás. Musíme otvoriť svoje dvere, naše podniky, ako aj začať poskytovať služby domácich miláčikov, ktorým sme opäť venovaní. Keď to robíme, ako aj začneme pokračovať v operáciách, verím, že objavíme nové „osvedčené postupy“, pokiaľ ide o poskytovanie hygienických podmienok – pre domácich miláčikov, klientov, ako aj našich spolupracovníkov.

Pozrime sa na niekoľko návrhov CDC a tiež diskutujte presne o tom, ako môžete implementovať nové sanitárne postupy, ako aj okolo vášho salónu.

Priestor: Široký otvorený priestor medzi vami, ako aj spolupracovníci môžu byť novým normálom. Ak máte schopnosť, rozložte a umiestnite šesť stôp medzi stanicou starostlivosti, ako aj s tými, ktoré sú okolo vás.

Výrobky: Udržiavanie vhodného, ​​efektívneho vírusu, ako aj baktérií – vylúčenia čistiacich prostriedkov – ruky vždy (a ich správne využívanie) by malo byť súčasťou vášho nového normálu. Rovnako ako by mali mať peknú miernu skladovaciu skriňu papierových výrobkov, len pre prípad. Teraz nie je čas na prijatie výrobkov na ekologické čistenie – koniec koncov je váš priateľ.

Proces: Čistite, keď idete namiesto toho, aby ste čakali do konca dňa. Mnohí z nás majú na konci nášho pracovného dňa rutinnú rutinnú rutinnú rutinu; Usporiadanie alebo objavovanie času na čistenie, keď idete, uľahčí objavenie času na hlbšie a dôkladnejšie čistenie a dôkladnejšie.

Dni chorých: Požiadať klientov, spolupracovníkov, ako aj seba, aby sa preplánovali, keď je niekto chorý alebo sa necíti dobre, by nemalo byť politikou, ktorú by sa nemalo prehliadať. Groomers pracujú chorí. Groomers neberú choré dni. Groomers sa s tým dostanú. To všetko sú archaické mantry, ktoré môžeme eliminovať. Potrebujete ľudí, aby si udržali svoje zárodky doma. Urobte z domu pobyt, keď ste chorí, nová spoločenská zodpovednosť.

Terkiny cestujú: Častejšie utrite svoje povrchy. Práči vám ruky častejšie. Zistite, kde sú baktérie online (v podstate všade), ako aj dezinfikujte každý povrch, ktorý môžete tak bežne, ako je to možné. Chcete, aby bol váš salón starostlivosti o zápach pre klientov pri príchode? Tým sa zabezpečí, že sa tak stane.

LEASHIHY, ako aj goliere: Toto je pripomienka verejnej služby, že čokoľvek sa váš klient dotkol, bude vaše pre udržiavanie. V budúcnosti plánujeme používať vodiče Slip, ako aj vodítka, obojky, postrojy alebo osobný majetok.

Masky: Grooméri majú veľa dôvodov na nosenie masiek, keď pracujú. Covid – 19 je len jedným z vynikajúcich dôvodov na ochranu seba, ako aj tých, ktorí sú okolo vás.

Dúfam, že to čítate v workinull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *