Ako získať omnoho viac starších psov adoptovaných

adoptujte mesiaca s domácimi miláčikmi

Útulky a záchranné skupiny v celej krajine robia zmeny pre seniorských rodinných domácich miláčikov tým, že sa zúčastňujú na Petfinderovom adopcii Senior Pet Month.

Ak váš prístrešok používa špeciály alebo udalosti, ktoré zvýrazňujú starších domácich miláčikov, dajte mi vedieť a do tohto príspevku pridám vaše udalosti.

Nižšie sú uvedené dva príklady prístreškov, ktoré zvyšujú adopcie pomocou zliav na staršie zvieratá.

San Diego Humane Society – adopcie vo výške 25 dolárov pre starších domácich miláčikov

San Diego Humane Society a SPCA majú pre svojich starších domácich miláčikov pokračujúci špeciál!

Všetci starší psi a mačky (vo veku 7 alebo viac rokov) sú vždy k dispozícii pre schválených osvojiteľov za pouhých 25 dolárov. Aký úžasný nápad!

Nielen to, ale ak ste „senior“ sami (vo veku 55 rokov alebo viac), môžete si vziať domov staršieho domáceho maznáčika bezplatne prostredníctvom programu seniorov za program seniorov! Veľa útulkov ponúka zľavu „seniorov pre seniorov“ a dúfam, že sa tento nápad chytí aj na oveľa viac útulkov.

Na obrázku je Rolo, 8-ročný Chihuahua na adopciu v San Diegu.

Nevada Humane Society – bezplatné adopcie na dospelých domácich miláčikoch

Spoločnosť Nevada Humane Society má do 11. novembra osvojenie pre dospelých a mačky. Schválení osvojovatelia môžu vziať domov dospelých psov a mačky (vo veku 4 mesiace a viac) bezplatne.

Spoločnosť Nevada Humane Society má tiež priebežnú zľavu na starších rodinných domácich miláčikov (10 rokov a viac). Náklady na adopciu týchto zvierat sú vždy 25 dolárov, pokiaľ nie ste „senior“ sami (vo veku 55 rokov alebo viac). V takom prípade je prijatie staršieho domáceho maznáčika zadarmo.

Prečo fungujú špeciály adopcie domácich miláčikov

Ponúkanie nižších poplatkov za adopciu na starších zvieratách je úžasný spôsob, ako upozorniť na týchto domácich miláčikov.

Keď prístrešky inzerujú špeciály adopcie, ľudia s väčšou pravdepodobnosťou oslovia a darujú. Vidia dobrú prácu, ktorú útočisko robí, a chcú pomôcť. Je to tiež spôsob, ako prilákať nových darcov, dobrovoľníkov a potenciálnych osvojiteľov.

Teší ma, že niektoré útulky sa snažia nájsť kreatívne spôsoby, ako dostať oveľa viac starších zvierat do domovov. Verejnosť je vždy pripravená postúpiť vpred a pomôcť. Je na útulku, aby im dodával spôsoby, ako to urobiť.

Aké kreatívne udalosti ste videli, aby ste prijali oveľa viac starších rodinných domácich miláčikov?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *