Pomôžte Samantha Martinovi, Acro-Cat Mommy, ako aj šampióni mačiek, bojovať proti rakovine

, bol som ohromený, keď som začiatkom tohto týždňa zistil, že Samantha Martin, dizajnérka a výkonná riaditeľka za vynikajúcimi akrozacami , bola diagnostikovaná rakovina Colo-rektálnej stupňa 3.

Samantha pomohla mnohým rokom propagovať život zachraňujúce techniky výcviku zvierat. Cestuje po celej krajine svojimi vynikajúcimi acro-cat a podporuje a podporuje mačku podporu, záchranu a adopciu. Vzhľadom na to, že Samantha v roku 2009 zachránila a objavila domy pre 216 mačiek, ako aj výnosy z jej predstavení pomáhali regionálnym spoločnostiam v mnohých mestách, ktoré spoločnosť Troupe skontrolovala.

Najprv som spokojný s Samantha Martin pred tromi rokmi, keď prišla s oblasťou Washington DC so svojimi vynikajúcimi acro-kapstami. Potom som bol skeptický. Som si dobre vedomý sporu, ktorý obklopuje cirkusové predstavenia, avšak po tom, čo som hovoril so Samanthou takmer hodinu, a tiež som si ju užíval so svojimi mačkami, som bol schopný odložiť akýkoľvek druh obáv. Od chvíle, keď som uspokojil Samanthu, som pochopil, že som sa stretol s príbuzným duchom. Samantha je nadšená z mačiek, ako aj pre ich blaho.

Samantha sa zaoberá množstvom kôl chemoterapie, ako aj ožarovaním, ktoré sú v súlade s dvoma chirurgickými zákrokmi na odstránenie nádoru. Rovnako ako keby to nestačilo ponúknuť, Samantha prelomila svoju ideálnu nohu, zatiaľ čo vo februári exkurzia. Nohu nemožno opraviť až po tom, čo sa s liečbou rakoviny dostane.

Samantha má zdravotné a wellness poistenie, ktoré pokryje výdavky na liečbu, avšak vzhľadom na to, že nebude schopná pracovať najmenej šesť mesiacov, nebude môcť prehliadnuť. Žiadna prehliadka, žiadny príjem. Samantha je výlučne zodpovedná za zdravie a wellness, ako aj za pohodu svojich mačiek, ako aj za program, ktorý bude tiež vyžadovať, aby mohla pokryť svoje vlastné životné náklady.

Ak vám môžete pomôcť, premýšľajte o prispievaní do kampane GoFundMe, začala pomáhať pokryť Cattery, veterinárne účty, jej životné náklady, ako aj ďalšie potrebné náklady. Samantha v priebehu rokov poskytla mačkám toľko, je čas poskytnúť tomuto vynikajúcemu šampióne mačiek niečo späť. Okrem toho, že sa teraz nemôžete darovať ideálne, premýšľajte o zdieľaní tohto publikovania alebo odkazu na kampaň Samanthy s vašimi mačkami milujúcimi priateľmi.

V poslednej dobe bolo rakovinou ovplyvnené aj veľa veľkých kamarátov. Ich životy sa zmenili z toho, že človek s diagnózou v metódach, ktoré si tí z nás, ktorí sú požehnaní veľkým zdravím a wellness, si ani nedokážu predstaviť. Som v úcte presne na to, ako moji kamaráti uspokojujú túto výzvu, a tiež sa pozerám na deň, keď sú vyrobené s liečbou, a môžu sa vrátiť k svojmu bežnému životu.

Ingrid King

Rovnako sa vám páči:
Samantha Martin, ako aj vynikajúca požiadavka ACRO-CATS

Choďte sa pozrieť na Samantha Martin, ako aj vynikajúce acro-cats

Choď so Samantha Martinom, ako aj s vynikajúcimi acro-catmi

«Čistá zábava pre mačky prináša vnútorného tigra vo vašej mačke
Mews, ako aj NIPS: potešený deň sv. Patrika »

11 Komentáre k asistencii Samantha Martin, Acro-Cat Mommy, ako aj majstri mačiek, bojovať proti rakovine

Lilo Huhle-Poelzl hovorí:

18. augusta 2018 o 15:11

Ako je na tom Samantha teraz? V marci som sa nedostal, pretože sme mali veľa otázok týkajúcich sa zdravia a wellness.

Malo by to stále zmysel darovať teraz? Existuje mačací cirkus stále?

A vyskúšala Samantha čaj Essiac? V roku 2013 zázračne zachránilo 3 z našich 4 rakovinových mačiek.

Odpovedať

Ingrid hovorí:

18. augusta 2018 o 16:12

Samantha sa darí dobre, ako aj áno, akrookaty stále existujú!

Odpovedať

Camille Meints hovorí:

13. apríla 2018 o 15:44

Dobrý deň! Odpusť mi, trvalo zranenie mozgu a zdá sa, že nemôže zhromaždiť moje myšlienky.
Dokumentárny- rakovina je možné zabiť. Na Amazon Prime. Predpoklad- vaše telo robí rakovinu, imunitný systém tela môže zabíjať rakovinu. Jeff Whiterman (?) Ich konkrétna cesta ich pôvodne poslala do Nemecka za zlomok výdavkov základných ošetrení v USA. Hypertermické ošetrenie (rakovina sa nedá previesť v teple), ako aj rakovina krmiva cukru, takže špecifické živiny sú v vysokej objednávke. Existujú 2 zariadenia, ktoré využívajú podobné terapie priamo v USA v Tempe Arizona s Colleen Huber 480-839-2800, ako aj centrum na Floride. Obaja sú zdôraznené v tomto dokumente. Pozeral som sa na štúdiu výskumu rakoviny, pretože moje dieťa má problémy. Bolo jej povedané, že jej je rovnako skoro na scéne, aby som robil akýkoľvek druh vecí (⁉), začal som s tým, že ma MD Anderson odvoláva na uznávanú holistickú webovú stránku Dr. Príjem cukru na jej zásadité hladiny na mimoriadne informatívne webové stránky na ketogénnej diéte, ktoré potvrdzujúnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *