Daisy Wigs pre Deň prezidentov

AddsThis Shareing ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare to PinterestpinterestPirestShare do Moreaddthismore4

Možno sa čudujete, prečo mám na sebe túto úžasnú parochňu. Dnes je na počesť dňa prezidentov! Tento sviatok bol pôvodne vytvorený na oslavu narodenín Georga Washingtona, pretože je otcom našej krajiny. Vďaka, George! (Môžem mu volať George?)

Teraz je tento deň tiež úžasným dňom na nakupovanie všetkého úžasného predaja a nosenie vlastnej bielej práškovej parochne. Myslím, že vyzerám rovnako ako Thomas Jefferson vo svojej fantázii! Neodporúčam nosiť parochňu do obchodného centra, ale pri sledovaní televízie ju môžete nosiť doma.

Kto iný sa chce pripojiť ku mne, keď nosí bielu parochňu? Ak nemáte parochňu, opýtajte sa svojej mamy, či dokážete roztrhnúť vrece bavlnených guličiek, aby ste si vytvorili jednu z vašich vlastných!

Poposky! Buďte opatrní, pretože parochne sa trochu ťažko nosia.

Vedeli ste, že George Washington odmietol nosiť práškovú parochňu, aj keď to bolo vtedy v móde? Namiesto toho si prácou si pútal svoje skutočné vlasy a nosil ich v krátkom copu. Chcete sa dozvedieť viac zaujímavých prezidentských maličkosti? Pozrite sa na túto úžasnú infographic o prezidentských domácich miláčikoch!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *