[Nový produkt] Aromaterapia Thunderessence pre psov

AddsThis zdieľanie ButtonsShare do FacebookfaceBookFeBookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestPinterestPirestShare to MoreaddthismoRe3

Strach je emócia, ktorú všetci zažívajú. Naši rodinní domáce zvieratá zažívajú obavy, ako aj úzkosť. Existuje však ešte oveľa viac vecí, z ktorých by ste sa mali vydesiť. Psy nerozumejú tomu, že hlasné prosperujúce, ktoré počujú, sú iba neškodnými ohňostrojmi, alebo že osoba, ktorá prináša poštu každý deň, je priateľ, nie nepriateľ. Udržiavanie pokojného psa počas rozrušujúcich scenárov môže byť výzvou. Teraz je možné využiť bezpečnú, príjemnú liečbu aromaterapie ako rýchlu metódu na jednoduchosť stresu vášho domáceho maznáčika.

Je lieky na stres a úzkosť pre domácich miláčikov tým najlepším riešením?

V extrémnych situáciách môže byť lekársky stres a úzkosť v oblasti úzkosti praktický, je však potrebné používať opatrne. Ak je váš domáci miláčik v súčasnosti na iných liekoch, lieky na stres a úzkosť pre psov môžu mať za následok nebezpečnú interakciu liekov. Platí to najmä v prípade, že súčasné lieky vášho psa mení prírodnú úroveň serotonínu.

Vo väčšine akútnych situácií stresu psov a úzkosti vyvolaných hlukom alebo narušenie typickej rutiny, ako aj možnosti, sú tou najlepšou voľbou. Ak váš domáci pes trpí neustálym oddeľovacím úzkosťou, inštruktor odborníka na domáceho maznáčika môže pomôcť svojmu domácemu psovi ukázať, ako sa vysporiadať s úzkosťou z toho, že by ste boli bez toho, aby ste boli na dlhodobé časové obdobie.

Ako pomáhať psom s úzkosťou

Strúhajú vaši susedia o neustálom štekách vášho psa, keď ste preč? Príčinou je separačný stres a úzkosť. Aj keď to môže byť ťažké, vedome sa snažte, aby ste neukázali tak veľa emócií, keď odchádzate alebo keď prídete domov. Keď pozdravíte svojho domáceho psa, rovnako ako veľmi záujem, ako aj náklonnosť, môže to skutočne pôsobiť ako odmena za akýkoľvek druh štekania alebo zlých návykov, keď ste boli vonku. Podobne, ak konáte ľúto alebo nešťastný, že musíte opustiť domáceho maznáčika, vaše návyky môžu skončiť stresom a úzkosťou.

Dajte svojmu domácemu miláčikovi niečo, čo urobí, čo zachytí jeho záujem počas znepokojujúcej alebo znepokojujúcej udalosti. Použitie vášho domáceho maznáčika preferovanej hračky pre domáceho maznáčika (najmä to, čo sa vydáva, môže zaberať myseľ, ako aj kanálovú úzkostnú energiu pozitívnym smerom.

Použitie bezpečnej a pohodlnej prepravky môže zabrániť vášmu domácemu miláčikovi v stimulácii alebo si užívaní deštruktívnych návykov, ako je žuvanie topánok alebo vankúšov na pohovku. Keď si váš domáci miláčik zvykne na pobyt v prepravke, dodáva pocit bezpečia, ako aj osobnú oblasť, ktorá môže pomôcť stresu a úzkosť jednoduchosti, ako aj chaotické pocity.

Uistite sa, že váš domáci miláčik dostane veľa cvičenia, ako aj usporiadaný čas na hranie s vami rutinne. Choďte na prechádzku, bežať alebo plávať pred očakávanou stresujúcou udalosťou môže pomôcť zbaviť sa zážitkovej energie a tiež dať vášho psa domáceho maznáčika do kopaného chrbta fyzického aj emocionálneho stavu.

Thunderessence uľahčuje stres a úzkosť psa s jemnou aromaterapiou

Tvorcovia prominentnej vesty pre domáce zvieratá Pet Dog Stres a úzkosť zaviedli Thunderessence, geniálny aromaterapeutický produkt na jednoduchosť úzkosti psov.

Thunderessence je bezpečná, príjemná metóda, ako rýchlo vytočiť úroveň stresu a úzkosti vášho domáceho maznáčika a spôsobiť pocit pokoja aj v stresujúcich situáciách. Je vynikajúci na použitie počas ohňostrojov, búrok a návštev veterinárov.

Thunderessence sa vyrába z prírodných potrebných olejov oceňovaných po stáročia pre ich upokojujúce a upokojujúce vlastnosti. Jemná, ale účinná zmes levandule, harmančeka, ako aj egyptských geránových olejov pomáha, aby začala rodinné domáce zvieratá, ako aj jednoduchosť úzkosti. Na rozdiel od silného stresu psov a liekov na úzkosť, Thunderessence sa upokojuje bez toho, aby ste upokojili svojho domáceho maznáčika.

Táto základná možnosť stresu a úzkosti, ktorá je k dispozícii v spreji aj v kvapkách, je možné využiť na posteľnú bielizeň vášho domáceho maznáčika, preferovanú hračku alebo dokonca priamo na domácich miláčikoch. Je tiež vhodné na použitie spolu s Thundershirl ako pridanou vrstvou úľavy od úzkosti.

Thunderessence je vyvážená PH a úplne bezplatná s farbivami, ako aj parabénom. Najlepšie je na použitie v domácnosti, aute, chovateľskej stanici alebo prepravke, aby vášmu domácemu miláčikovi poskytol pocit mieru a pokoj. Udržujte fľašu blízko po ruke, aby ste kedykoľvek rýchlo upokojili úzkostnú myseľ vášho domáceho maznáčika. Rýchly spritz vynikajúcej vône Thunderessence môže pomôcť zbaviť sa zlých zápachov, ako je ten „Wet Pet Dog“!

Vyhrajte bezplatnú hromu!

Poplnil by váš domáci pes z kopania arómy Thunderessence? Zanechajte nižšie uvedený komentár, ktorý nám hovorí o vašom úzkostnom šteniatku, aby ste mohli vyhrať bezplatnú hromu z 1800Peds!

Jeden šampión bude vybraný náhodne v stredu 9. marca 2017, takže každý, kto sa zúčastňuje, má možnosť vyhrať!(Obmedzené na obyvateľov USA) Veľa šťastia!

Gratulujeme víťazom kreslenia: Bonnie B (Thunderessence Spray), ako aj Janeen C (Thunderessence klesne). Pošleme vám e -mail s pokynmi na vyhlásenie vašej ceny.

Úzkostský behaviordog tréningDogspet behaviotraveling s domácimi miláčikmi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *