Purina pokračuje v vodcovstve pre domáce zvieratá s iniciatívami v oblasti darcovstva

. Pet Food Bowl a opäť hostil svoju každoročnú recepciu médií s potešením všetkých médií. Na recepcii Purina uznala všetkých zástupcov médií za svoju prácu počas pandémie namiesto toho, aby uznala jedného jednotlivca za dokonalosť v žurnalistike a vynikajúce príspevky k cene Pet Industry Award. Courtney Campbell, DVM, DACVS-SA získali cenu v roku 2020. Purina a American Pet Products Association (APPA) predstavili aj Alianciu PET Greater Orlando dar v mene všetkých zástupcov médií PET alianciu Greater Orlando. Finančné prostriedky sa použijú na prestavbu útulku zničeného ohňom minulý rok.

V stánku Purina ponúkala svoje nové produkty (viac o tom čoskoro), ale tiež na displeji v stánku Purina bola veľká grafika pre projekt Purpurovej vodítku. Vo februári Purina a nezisková organizácia RedRaver oznámili udelenie piatich grantov na fialové vodítko na pomoc miestnym útulkom pre domáce násilie, ktoré majú prepravné transformácie. Medzi najnovších príjemcov grantu patrí jar v okrese Tulsa, Oklahoma; Sojourner House v Providence County, Rhode Island; služby zneužívaným rodinám v Culpeper County vo Virgínii; Centrum prevencie rodinného násilia v Greene County Inc v Greene County, Ohio a YWCA z Bradfordu v McKean County v Pensylvánii. Financovanie poskytne vylepšenia a zdroje priateľské k domácim miláčikom pre pozostalých a ich domácich miláčikov v každom prístrešku vrátane vonkajších hier domácich miláčikov, chovateľských staníc, spotrebného materiálu a veterinárnej starostlivosti.

Prostredníctvom projektu Purple Leash sa Purina a RedroVer snažia vytvárať viac útulkov pre domácich miláčikov a poskytovať viac zdrojov, aby preživší s domácimi miláčikmi mohli uniknúť zneužívaniu a uzdraveniu. V súčasnosti iba 15% útulkov na domáce násilie v Spojených štátoch umožňuje domácim miláčikom a takmer polovica preživších zneužívania (48%) oneskorí opustenie svojho násilníka, ak si nemôžu vziať so sebou svojho domáceho maznáčika do útulku.

Purina a redrer

„Projekt Purple Leash sa zameriava na zmiernenie rozhodnutia pozostalého o zneužívaní,“ uviedla Nina Leigh Krueger, generálna riaditeľka a prezidentka Puriny. „Vedieť, že sú k dispozícii zdroje, a ich štvornohí členovia rodiny v ich rozhodnutí odísť. Spolu s RedRaverom sme pomohli poskytnúť viac ako 33 000 bezpečných nocí pre pozostalých z domáceho zneužívania a ich domácich miláčikov s oveľa väčšou prácou. “

Vďaka tomuto poslednému kolu financovania bolo 30 grantov v celkovej hodnote viac ako 500 000 dolárov nadaných na útulky pre domáce násilie v USA v USA Purinou. Keďže projekt Purple Leash bol založený v roku 2019, Purina poskytla financovanie viac ako 1 milión dolárov a spolupracuje s RedRaverom na základe cieľa pomáhať zabezpečiť, aby do roku 2025 bolo vhodné najmenej 25% útulkov pre domáce násilie.

Každý útočisko pre domáce násilie bude využívať granty projektu Purple Leash na financovanie projektov a služieb jedinečných pre potreby ich polohy:

Centrum prevencie rodinného násilia v Greene County Inc v Green County v štáte Ohio dostane 46 055 dolárov na výstavbu chovateľských staníc na mieste a vytvorenie vonkajšieho oploteného ihriska. Zostávajúce prostriedky pôjdu smerom k dodávkam domácich miláčikov, práčovne a čističkám vzduchu pre spálne a ich vnútorné izba pre psov.

Sojourner House v Providence County, Rhode Island dostane 21 800 dolárov pre domáce zvieratá v jednom zo svojich troch útulkov a pestúnku prostredníctvom spoločnosti Rhode Island Society za prevenciu krutosti zvierat (RISPCA). Zostávajúce prostriedky budú pridelené na veterinárnu starostlivosť, potraviny, vklady domácich miláčikov a dopravu.

YWCA z Bradfordu v okrese McKean v Pensylvánii dostane 19 000 dolárov na vytvorenie samostatnej budovy na pozemku pre domácich miláčikov, aby ich majitelia mohli byť blízko a starať sa o nich, a to všetko pri prispôsobovaní pozostalých, ktorí môžu byť alergickí na psy alebo mačky.

Jar v okrese Tulsa v Oklahome dostane 10 000 dolárov na výstavbu chovateľských staníc, návštevníckej oblasti a vonkajšieho ihriska, zostávajúce prostriedky pôjdu smerom k novému systému HVAC.

Služby zneužívaným rodinám v Culpeper County vo Virgínii dostanú 7 950 dolárov na renovovanie stodoly na pozemku, aby mohli psov a mačiek, a vytvorí kúpeľnú stanicu pre domáce zvieratá, aby zostali čisté a hygienické počas svojho pobytu.

„Sme vďační za Purinu, Redrer a Purple Leash Project za poskytovanie finančných prostriedkov, ktoré nám umožňujú vybudovať bezpečné útočisko pre zvieratá, ktorých majitelia utekajú pred situáciou v domácom násilí,“ uviedla Shelley Alcorn, programová riaditeľka YWCA z Bradfordu. „Často počujeme, že násilníci hrozia, že poškodia domáce zvieratá, ak sa pozostalý rozhodne odísť. Teraz môžeme zabezpečiť bezpečnosť pozostalých a ich zvieratá. Náš programový tím je veľmi nadšený, že začne toto dobrodružstvo, pretože naša komunita môže z týchto zdrojov výrazne ťažiť. “

Ak poznáte niekoho, kto je zneužívaný a pripravený odísť so svojím miláčikom, môžu nájsť informáciePrístrešky priateľské k domácim miláčikom vo svojej oblasti na adrese www.safeplaceforpets.org.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *