Recenzia, ako aj darčeky: Pet sa zdá, že od Quinn Cummings

viem, Allegra, viem. Avšak napriek D-O-G na obálke domácich zvukov Quinn Cummings: Nové a vylepšené príbehy zo správy QC, táto zbierka príbehov, čerpaná z prominentného blogu Cummings, The QC Report, obsahuje veľa mačiek. Okrem toho je to také vtipné, ako aj v rovnakom čase, by som sa s vami podelil.

Autor skladá o celoživotnom živote, ako aj s záchranou domácich miláčikov, od Pollyho, domáceho psa, ktorého „denný plán by mal iba tri príspevky: jesť. Spať. Vylučovať. “ na krvivých králikov do jašterice zachránené z mŕtvych. Príbehy mačiek boli samozrejme mojimi obľúbenými, najmä tí, ktorí obsahujú Lulabelle, tiež chápané ako Lupac, portly čierny mačiek stredného veku s nemilosrdnou poľovníckou jazdou. “Keby bola človek, bola by to workoholika, ktorá trávi svoje neobvyklé hodiny mimo práce, ktoré sa otáčajú časopismi mačiek, ako je mesačná korisť, alebo facka odborníka pre domáce zvieratá.”

Toto je kniha o dobrej dobe o dáme, ktorá skutočne má rád zvieratá, ako aj ktorá často kladie jej vlastné potreby, aby pomohla zvieratkom v jej starostlivosti. Aj keď je kniha väčšinu času vtipná, tiež sa úprimne pozrie na to, čo skutočne naznačuje, že sa mu páči, ako aj online s domácimi miláčikmi. Cummings netiahne žiadne údery, keď sa týka kontroly menej ako atraktívnych, ako aj nepríjemných častí zdieľania vášho života s domácimi miláčikmi.

Jedným z mojich preferovaných pasáží v knihe je jeden okolo dvoch záchranných mačiatok, Diany a Anne, ako aj nielen preto, že Anne je tortie. Táto skladba predstavuje špeciálnu značku humoru spoločnosti Cummings. Po záchrane dvoch mačiatok sa Quinn obával presne toho, ako bude Lupac reagovať.

„Na niekoľko dní boli úctyhodní; Ignorovala ich. Ale ako nás všetci západní ľudia naučili, nakoniec niekto príde na obrovského chlapa. Dve noci chrbtom Lupac, po dokončení mokrého jedla, vyskočila dolu na podlahu [bola kŕmená na vrchu práčky] a začala odchádzať. Anne, statočnosť alebo potenciálne oveľa hlúpejšia mačiatka, pritúlila sa za Lupac a položila jej labku na Lupacov chvost.

Nasledujúcich pár sekúnd prešlo ako séria pohľadov. Po prvé, Anne chcela Diana, Diana chcela Anne. “Naozaj sa dotýkaš jej chvosta?” “Absolútne sa dotýkam jej chvosta.” “Som tak ohromený, že ťa teraz skoro nechcem zabiť.”

Potom som sa pozrel na Anne rovnako, ako som si myslel: „Nie si taký hlúpy. Krill nie je taký hlúpy. Zložte si labku z chvosta, bežte na niečo malé a modlite sa za všetko, čo Boh berie vaše telefonáty, že vás neje. “ Anne sa na mňa triumfovala. “Som jej manažér!”

Nakoniec som sa pozrel na Lupac, ktorý sa na mňa už neustále pozeral. „Prosím,“ prosil som ju očami, „nejedz ju. Je mimoriadne mladá, bolo by pre mňa znepokojujúce, keby som si užíval, rovnako ako som presvedčený, že je takmer všetka mriežka. “

Musíte si vyskúšať knihu, aby ste zistili, ako presne táto epizóda skončila.

Táto kniha vás občas rozosmeje, a často kývajte hlavou ako uznanie. Neočakával som, že Pet sa zdá, že je typom knihy, ktorú som nemohol odložiť, avšak to bolo. Rovnako ako keď som ho dokončil, bol som trochu nešťastný, že som bol hotový. Vyberiem si to znova, ako aj znova, keď mám pocit, že sa mi veľmi smejím.

Quinn Cummings je herec nominovaný na Oscara (Goodbye Girl, Family), ako aj kriticky uznávaný autor, ako aj humorista. Pri jednej šťastnej čitateľke sa veľkoryso využila autografická kópia PET.

Zadajte, aby ste vyhrali podpísanú kópiu zvukov domácich zvukov

Ak chcete ísť do prezradenia, povedzte mi, prečo by ste chceli vyhrať zvuky domácich zvukov. Ak chcete získať ďalšiu možnosť vyhrať, zdieľajte tento darček na Facebooku, Twitteri, Google+ alebo Pinterest a zanechajte samostatný komentár pre každú sociálnu sieť, čo mi umožní pochopiť, že ste zdieľali. Nepublikujte odkaz na svoj podiel. Tento darček je k dispozícii iba pre návštevníkov v Spojených štátoch a končí v piatok 20. decembra. Víťazi budú vybraní náhodným kresbou*.

*Nie je potrebný žiadny nákup. priestor, kde je zakázaný. Výhercovia budú informovaní prostredníctvom e-mailu. Cena Champion musí dodať vedomie mačacej fyzickej adresy, na ktorú bude cena zaslaná do 72 hodín. Ak tieto informácie nie sú prijaté, striedavý šampión bude vybraný náhodným kresbou. Výhercovia budú odhalení v samostatnom publikovaní, ktoré je dodržiavané s výkresom.

Fotografia Diany, ako aj Anne od Quinn Cummings, použitá so súhlasom.

Ingrid King

Rovnako sa vám páči:
Pet sa javí ako majster

Cat Sounds: Čo znamenajú hlasové výrazy vašej mačky?

MEOWSIC: Výskumná štúdia sa snaží pochopiť komunikáciu ľudských prípadov analýzou mačiek

«Rozdávanie: Poskytovateľ mačiatka darčeková súprava od spoločnosti Honeycat Cosmetics
Radpet Feline Hammock Champion »

33 Komentáre k hodnoteniu, ako aj darčekov: PET sa javí ako Quinnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *