Nápady na bezpečnosť domácich miláčikov

Add, zdieľanie tlačidiel na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestpinterestPinterestshare do Moreaddthismore1

Ak máte to šťastie, že máte bazén vo svojom vlastnom dvore, pravdepodobne už ste oboznámení s nápadmi na bezpečnosť bazénov pre svoju rodinu. Bezpečnosť bazéna je tiež rozhodujúca pre vašich domácich miláčikov. Jedným z najlepších spôsobov, ako si môžete zabezpečiť svojho domáceho maznáčika, je inštalácia plotu pri bazéne. Ideálny plot pri bazéne musí byť priehľadný a musí byť vybavený samočistiacou, samolúcou bránou. Budete musieť úplne zavrieť bránu bazénu akýmkoľvek spôsobom, pretože veľa rodinných domácich miláčikov dokáže tlačiť čiastočne otvorenú bránu. Samotný kryt bazénu však pre domáce zvieratá nestačí. Mnoho rodinných domácich miláčikov sa utopilo, pretože sa plazili na kryt bazéna, ktorý nebol dostatočne silný na to, aby podporil ich váhu.

Vie váš maznáčik, ako plávať? Mnoho ľudí verí, že ich domáce zviera „automaticky“ vie, ako plávať, a preto nemajú okolo svojho bazéna zavedené bezpečnostné postupy. Nemôžete predpokladať, že váš domáci miláčik vie, ako plávať, a pre veľa rodinných domácich miláčikov je ťažké, ak nie nemožné, dostať sa z bazéna a váš domáci miláčik môže tiež panikáriť raz vo vode. Ďalším problémom je, že staršie rodinné domáce zvieratá majú tendenciu mať menšiu silu a sú oveľa náchylnejšie na utopenie. To isté platí pre rôzne plemená; Každé plemeno psa pre domáceho maznáčika má špeciálny typ tela, ktorý ovplyvní, ako dobre môže plávať. Nezabudnite pochopiť vrodenú schopnosť vášho psa plávať. Na konci dňa je najlepším preventívnym opatrením jednoducho zabezpečiť, aby sa váš domáci miláčik nedostal blízko boku bazéna a že chápe, že bazén je mimo obmedzenia.

Keď ľudia premýšľajú o bazénoch a domácich miláčikoch, predpokladajú, že hlavné nebezpečenstvo sa utopí. Ale bazén predstavuje nebezpečenstvo pre zviera inými spôsobmi. Jedným z najväčších nebezpečenstiev pre rodinných domácich miláčikov je, že dostanú príliš veľa slnka a môžu sa prehriať. Uistite sa, že váš domáci miláčik má k dispozícii veľa sladkej vody, kedykoľvek je vonku. Užite si svojho domáceho maznáčika veľmi opatrne a nenechajte ho piť chlórovú vodu, ktorá môže spôsobiť žalúdočné rozrušenie. Ak váš domáci pes vykazuje nejaké známky prehriatia, ako je nadmerné lapanie po dychu alebo letargia, nezabudnite ho okamžite vziať dovnútra.

Skvelý spôsob, ako sa uistiť, že váš bazén je bezpečný, je nainštalovať rampu do bazénu. Ramp Pet Ramp uľahčuje zvieraťa, že sa dostane z bazéna, ak sa dostane do problémov. Uistite sa, že váš domáci miláčik chápe, pre čo je rampa a ako ju používať. Bez ohľadu na to, ako veľa ďalších bezpečnostných opatrení ste zaviedli, rampa je skvelý spôsob, ako zabezpečiť svojho domáceho maznáčika. Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako sa ubezpečiť, že váš domáci miláčik je bezpečný, je inštalácia alarmu bezpečnostného bazénu. Budete okamžite informovaní, či niekto alebo čokoľvek vrátane vášho domáceho maznáčika patrí do bazéna.

Bezpečnosť domácich miláčikov

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *