Oslava tretieho Dňa Gotcha

minulý týždeň sa označila tri roky, pretože Baxter sa zaoberal živým s nami. Inšpirovaný Tracey v Oh Melvin a Yo Jake, mám tradíciu písania listu Baxterovi o výročie jeho dňa Gotcha. Na mojom blogu môžete vidieť listy z 1. a 2. roka a príbeh adopcie spoločnosti Baxter. Teraz, keď píšem pre thismutt.com, myslel som si, že tento rok zdieľam tento list.

Drahý Baxter,

Tri roky. Wow. Chceli sme tak dlho psí a pred tromi rokmi sme sa cítili, akoby bol správny čas. Počujete o tom, ako pre nich ľudia skončia s najlepším psím, a mám pocit, že to je presne to, čo sme s vami našli.

Neviem však, ako sa to stalo. Toto je jedna z časov, keď som vďačný za to, že vesmír funguje tak, ako to robí. Od príspevku na PetFinder.com až po náš krátky úvod vo vašom pestúnskom dome by sme nemohli vedieť všetko, čo by ste do našich životov pridali.

Moje písanie sa kvôli tebe rozšírilo. Páči sa mi prispievať na ThatMutt.com a pracujem na oveľa ďalšom projektoch s cieľom, aby som s vami mohol tráviť oveľa viac času.

Sme radi, že by sme mali pomocníka za všetko, čo robíme, či už sa odvíja pred televízorom alebo pracuje okolo farmy. Je zvláštne, ako chcete byť súčasťou vecí a budete trpezlivo počkať, kým sa práca neskončí.

Dávate nás každý deň, či už je to váš chvost vrtuľníka, váš veľmi opatrný „hovorte“, aby ste sa dostali k dobrotám alebo vyčerpaným rozrastaním, keď spíte (čo presne vás robí tak vyčerpanými každý deň?).

Mám pocit, že za posledný rok sa naše puto posilnilo. Keď pešia turistiku a pozastavíte sa v rámci chodníka, aby ste zistili, akým spôsobom idem, som z vás tak šťastný. Trvalo nám dlho, kým sme sa sem dostali, Bud, ale dokázali sme to. Naše túry spolu sú niektoré z mojich preferovaných časov.

Keď sa prenášate okolo farmy alebo ležal na slnku, presne som mal na mysli, keď som si predstavoval, že do našej rodiny pridávam psie psie.

Život s vami je mimoriadne zvláštny. Bez teba nemôžem myslieť na svoj život. Ale zároveň si so sebou neberiem jediný deň.

Šťastný tretí deň Gotcha, Bud.

Láska,
Julia

Čo tak vy ostatní? Ako sa ukázalo, že váš psí psí sú pre vás najlepším psím?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *