Zníženie nadmerného plynu vášho domáceho maznáčika

AddsThis zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare na PinterestpinterestPinterestShare do Moreaddthismore1

Aj keď je normálne, aby sa maznáčik alebo mačka stala občas plynovým alebo plynúcim, keď je problém oveľa chronickejší, môže to naznačovať oveľa viac ako len nepríjemnosti pre opatrovníka zvierat v ohnivej línii. Mnoho rodinných domácich miláčikov s chronickým plynom alebo plynatosťou má zvyčajne základnú nerovnováhu čreva alebo nesprávnu bakteriálnu nadmernú hodnotu v črevnom trakte. Vzhľadom na to, že viac ako 75% nášho imunitného systému spočíva a začína v tráviacom trakte, nerovnováhy na tejto úrovni môžu nakoniec spôsobiť veľa druhov chronických systémových problémov, vrátane chronických alergií kože/uší, kĺbov, dýchacích ciest a močových ciest, všetky problémy Kvôli „netesnosti čreva“.

Preto je nevyhnutné nezanedbávať chronicky plynovaného domáceho maznáčika. Najdôležitejšou počiatočnou akciou pri riešení tohto problému je skontrolovať stratu Pet. Veľa domácich domácich domácich miláčikov je na spracovaných komerčných potravinách suchého domácich miláčikov, ktoré sa zvyčajne skladajú z nadmerného množstva zrna, ktoré sa zvyčajne používa ako lacný a ekonomický zdroj bielkovín. Psy a mačky nepokročili, aby strávili veľké množstvo obilia, takže pri konzumácii takýchto potravín vedie k takémuto plynu zvyčajne neúplné trávenie. Pokiaľ váš domáci miláčik nemá problém s obličkami, pečeňou alebo špeciálnym problémom s močovými traktmi, vysoké bielkoviny na báze mäsa, vysoký tuk, nízko sacharbové potraviny sú oveľa bližšie k tomu, čo psi a mačky postupovali k jedlu.

Prírodné diéty, ako je strážca domácich miláčikov a Wysong, sú výnimočné komerčné výrezy diéty. Primerane vyrobené domáce diéty, ako sa nachádza v knihe Donalda Strombeka alebo knihy Richarda Pitcairna, sú ešte lepšie. Pridanie tráviacich enzýmov a probiotík, ako sú enzýmy a probiotiká Naturvet, môže zvyčajne pomôcť pri trávení, ako aj obnove a udržiavaní normálnych črevných bakteriálnych populácií. Je to ešte oveľa dôležitejšie, keď je domáce zviera pod fyzickým alebo emocionálnym stresom alebo pri akejkoľvek chronickej antibiotickej terapii.

Medzi ďalšie prospešné výrobky patrí Prozyme na pomoc pri trávení živín. Vďaka diétnej a doplnkovej terapii je možné zvyčajne vyriešiť nepríjemnosti rodinných domácich miláčikov, ale aj opatrovníci zvierat podporujú aj dlhodobé dobré zdravie v rovnakom čase.

Tráviace problémy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *