Training Cats

Hosť Publikuje Elaine Viets

Existujú ľudia, ktorí dokážu trénovať mačky, aby robili triky, chodili s vodíkom, aby využili toaletu a potom spláchnuté. Dominique, rozhodujúci západný muž, má celú show využívajúcu jeho špeciálne vyškolené „Flying Home Cats“. Prinúti ich, aby chodili po lane a skočili s obručami.

Po tom, čo som sa dozvedel o týchto mačacích úspechoch, Don, ako som sa pokúsil trénovať naše mačky. Tri mačky späť, prijali sme mladú semi-simskú menom Sylvie. Počuli sme, že siamské mačky radi chodili s vodíkom a ľahko sa trénovali. Dostali sme pre ňu chihuahua vodítko. Sylvie prepadla na chodník ako pasívny odpor, ako aj kríva. Konali sme a ťahali protestujúci mačku pol bloku, ktorý vyvolal rozhovor v susedstve.

„Buďte trpezliví,“ učebnice nás povzbudili potenciálnych trénerov mačiek. Stále sme sa snažili využívať vodítko. Nakoniec kreatívna Sylvie objavila, že jej koža obmedzuje ako chlpatý houdini.

Mačky nás rýchlo podarilo trénovať. Začali sa každé ráno jowling, ako sme zistili, že sme vyskočili z postele o siedmej hodine, ako aj kŕmiť ich.

Trvalo šesť mačiek, kým sa Donovi podarilo trénovať jednu. Teraz moja druhá polovica ľutuje jeho úspech.

Z nášho regionálneho veterinára sme prijali Harryho, hnedého a čierneho pruhovaného tigra. Niektorí idiot zastrelili Harryho rodinu. Harry utiekol so svojím životom, bol však zverený do obavy veľkých bielych mužov, čo overilo, že je praktickým zvieraťom. Kedykoľvek sa pri našich dverách bytového bytu vrhol veľký biely človek, Harry sa schoval pod pohovkou. Keby to bol zberateľ výdavkov, pripojil som sa k Harrymu.

Trvalo Harryho takmer šesť mesiacov, ako aj veľké ponuky koaxovania, kým mu nechal Donovi držať ho. Po roku Harry dovolil Donovi poškriabať uši.

O ďalších šesť mesiacov neskôr sme mali prielom. Aspoň sme tomu vtedy verili. Harry nechal Don poškriabať základňu chvosta. Don bol nadšený. Rovnako aj Harry.

Mačačka by vyhovovala Donovi a vyskočila na stoličky, aby si nemohol poškriabať chvost. Don veril, že to bolo veselé.

Plackoval sedadlo stoličky a povedal: „Súčasný zadok!“ Harry vyskočil na poškriabanie chvosta. Zložil by späť svoje uši a vyzeral blažene šťastne.

Harry začal dodržiavať Don všade. Ak si Don zdriemol alebo natiahol na gauči, bol tam Harry a požadoval škrabanec. Bol o tom zdvorilý, mačkovým spôsobom. Poskytol Don Formal Bump na čelo, ktorý je mačkou pre „ahoj“ alebo možno: „Zobuď sa, hlúpy“. Neboli sme si istí, že naše mačacie preklady. Potom sa Harry otočil a predstavil svoj zadný koniec na škrabanec. Mačka sa javila ako hnedý a čierny melón. Mimoriadne potešený melón. Don sa zaviazal, ako aj poškriabal ho.

Harry skončil ako škrabanec. Ak sa Don na chvíľu alebo dva rozsvieti, je tu Harry, ktorý požaduje poškriabanie zadku.

Prestalo to byť vtipné. Don si nemôže skontrolovať knihu alebo jeseň spať, až kým Harry nedostane zadok. Teraz sa mačka začala prebudiť Dona uprostred noci.

“Toto je typ výstredného,” povedal Don, keď škrabal zadný koniec mačky o tretej ráno.

“Nemôžete trénovať mačku, aby ste zapli kávovar alebo vytočili 911 v situácii v núdzi?” Opýtal som sa. “So všetkými tými psami si urobil celkom skvele.”

Don trénoval komunitné poochy, aby sa usporiadali pri svojich plotoch, keď prechádzal okolo prechádzky. Hovorí: „Súčasné ucho“, ako aj psy, ktoré si uši poškriabajú. Je to oveľa zdravejšia zábava.

“Prečo si nemohol trvať Harryho, aby si nechal uši poškriabať?” Opýtal som sa.

“To je pre psov,” povedal Don.

Predpokladám, že musím byť vďačný, že sa poškriabe Clydesdales.

Elaine Viets skladá dve tajné série, sériu Josie Marcus Secret Buyer, ktorá sa odohráva v jej rodnom meste St. Louis, ako aj sériu úloh slepej uličky na Floride. Za svoje písanie získala Agathu, Anthony a Lefty Awards. V poslednom vydaní Elaine The Fashion Hound Murders, tajný kupujúci Josie Marcus vyšetruje reťazec butikov psov a objavuje, že tieto módne rodinné domáce zvieratá prichádzajú za zabijácku cenu.

Ingrid King

«Recenzia knihy: Catsong od T.J. Breh
Tipy na správu šialenstva na sviatočné jedlo »

4 komentáre k tréningovým mačkám

Ingrid hovorí:

14. novembra 2009 o 11:07

Vždy som prekvapený, keď vidím, ako ľudia chodia po mačkách na vodítkach. Neviem si predstaviť ani sa o to pokúšať s Amberom!

Odpovedať

Layla Morgan Wilde hovorí:

13. novembra 2009 o 14:20

Musel som sa smiať z pokusu trénovať siamských. Vyskúšal som techniku ​​vodítka so svojimi dvoma meezermi s rovnakým výsledkom mŕtvej hmotnosti. Využil som však na to, aby som videl, ako dáma chodí so siamským ako domáci pes, keď som býval v Kanade. Mačka bola úplne pohodlná s premávkou, ľuďmi a zvukmi. Uviedla, že ho začala trénovať ako mladé mačiatko.

Odpovedať

Ingrid hovorí:

13. novembra 2009 o 11:56

Elaineova druhá polovica musí mať magický dotyk, Elizabeth. V mojom dome majú mačky alnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *