Od obáv k nádere a láske

žijeme v náročných časoch. Ekonomika, zatiaľ čo vykazuje známky zotavenia, stále spôsobuje, že mnohí ľudia žijú v stave strachu, ktorý sa zhoršuje posolstvom médií o nedostatku, nedostatku, chmúrnici a záhube. Zdá sa, že dobré správy a pozitívne témy nepredávajú a nevytvárajú hodnotenie. Príbehy o katastrofách, finančné a iné, oplývajú. Aj keď sa v dnešnom svete deje veľa, čo nám dáva dôvod na to, aby sme sa obávali budúcnosti, musíme mať na pamäti, aby sme nedovolili obavy prevziať naše životy.

Podľa zákona príťažlivosti je to, čo zameriavame na svoje myšlienky a energiu, na čo priťahujeme do našich životov. Ak sa pravidelne staráme o budúcnosť, držíme sa v týchto nízkych vibráciách a v dôsledku toho priťahujeme tie veci, ktoré sa týka našich skúseností. Nielen to, budeme v tomto procese dosť nešťastní. Tak prečo nedovoliť nádej, aby ste transformovali všetku negatívnu energiu na niečo ľahšie a oveľa pozitívnejšie a nakoniec na lásku, čo je najvyššia vibrácia zo všetkých?

Viac a oveľa viac ľudí si uvedomuje, že to, čo médiá prezentujú ako realita, je ani zďaleka pravda. Čo je pravda? Pravda je rovnaká energia ako láska. Láska je vibrácia, ktorá je v súlade s univerzálnym vedomím, božským, duchom, zdrojom, Bohom – čokoľvek sa rozhodnete nazvať. Jednoduchým spôsobom, ako si sami odhadnúť, či je niečo pravdivé alebo nie, je skontrolovať, ako sa cítite. Ak sa cítite obavy a starosti, nie je to pravda. Pravda a láska nemôžu koexistovať so strachom. Sú energicky príliš ďaleko od seba.

Nájdite svoju vlastnú, vnútornú pravdu a postupujte podľa svojich vlastných vedení. Vyhľadajte dobrú správu, pozrite sa na veci, ktoré vám dajú nádej. Akonáhle budete mať nádej, je to len malý skok, ktorý milujete.

Ako to dosiahnete vo svete zdanlivo naplnenom toľkými zlými správami a toľko strachu? Tu je niekoľko základných krokov, ktoré vám môžu pomôcť zmeniť vaše vibrácie z jednej z obáv a starostí na nádej a lásku:

– Každý deň robte vedomé rozhodnutie, aby ste hľadali veci, vďaka ktorým sa budete cítiť dobre. Vyhľadajte veci, ktoré si môžete vážiť. Vyhľadajte pozitívne aspekty u ľudí, s ktorými komunikujete. Zameraním sa na to, čo je dobré vo vašom svete, aktivujete vibrácie, ktoré do vašej skúsenosti prinesú oveľa viac.

– Choďte na spravodajskú diétu. O tom som písal predtým tu. Prinajmenšom sa prestaňte baviť správy prvá vec ráno a poslednú vec skôr, ako pôjdete spať v noci. To, čo vidíte prvú vec ráno, zostane vo vašom vedomí po celý deň. To, čo vidíte tesne predtým, ako idete spať, sa dostane do vašich snov a pokazí pre vás dobrý nočný odpočinok. Zvážte vyššie uvedené správy. Ak máte pocit, že musíte byť informovaní, buďte rozumní, kde získate svoje správy. Existujú spôsoby, ako získať správy bez humbuku.

– Precvičujte základné činy láskavosti. Je to zábavný a ľahký spôsob, ako sa zamerať na seba a akékoľvek obavy a obavy, ktoré by ste mohli zažiť. Vráťte sa automobilu pred vami a snažíte sa zlúčiť do vášho jazdného pruhu. Usmievajte sa na obťažovaného úradníka v obchode. Vezmite neočakávaný malý darček niekomu vo vašej kancelárii. Snažím sa prinútiť niekoho iného, aby sa cítil lepšie, cíti sa dobre.

– Doprajte svoju mačku alebo pes! Byť so svojimi zvieratami je jedným z najlepších spôsobov, ako viem rýchlo presunúť vaše vibrácie z negatívneho na pozitívne. Je nemožné byť sa obávaný a úzkostlivý, keď máte potešeného domáceho maznáčika, ktorý si olizuje tvár alebo mačku v lone.

Okolo nás je veľa znakov, že príliv sa začína otáčať – všetko, čo musíme urobiť, je hľadať ich. Rovnako ako Winter Time nakoniec prinesie jar a temné dni výnosov do svetla, strach, ak nie je daný povolením na spustenie, prinesie nádej a prípadne miluje. Stačí len ochotu posunúť vaše myšlienky k niečomu, čo sa cíti lepšie, a robiť rozhodnutia, ktoré sú založené skôr v láske, než strach.

Ingrid King

«Muž, jeho mačiatko a platenie vpred
Recenzia knihy: Séria Theda Krakow od Clea Simon »

4 Komentáre k obavám po nádej a lásku

Ingrid hovorí:

12. októbra 2009 o 20:00

Vďaka, Lisa. Zvieratá sú tak neuveriteľní učitelia na mnohých úrovniach.

Odpovedať

Lisa hovorí:

12. októbra 2009 o 10:30

Pekný príspevok a dobré nápady – najmä časť o tom, ako maznať vášho domáceho maznáčika alebo mačky. Spojenie s ostatnými (zahrnuté zvieratá) je jedným z najlepších spôsobov, ako zostať pozitívny a udržiavať obavy na uzde.

Odpovedať

Ingrid hovorí:

28. augusta 2009 o 7:18

Ďakujeme, že ste sa podelili o tento článok, Misty – som rád, že ste sa z neho tešili.

Odpovedať

Misty hovorí:

26. augusta 2009 o 13:23

Toto je úžasný príspevok a budem ho zdieľať na svojej stránke FB. Ďakujem. Boh ti žehnaj.

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Požadované polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom enull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *