Recenzia: Maxi/Guard Oral Cleansing Gel

Toto publikovanie obsahuje pridružené odkazy*

Zubné ochorenia sú najčastejšie diagnostikovaným problémom zdravia a wellness u mačiek. Sedemdesiat až deväťdesiat percent mačiek má určitú úroveň zubných chorôb. Ak sa nelieči, môže to viesť k problémom so zdravím a wellness pre vašu mačku, od zlého dychu, zubnej bolesti a voľných zubov až po systémové choroby, ktoré môžu byť život ohrozujúce.

Najúčinnejšou metódou na zabránenie zubným chorobám je vyčistenie zubov vašej mačky. V ideálnom prípade sa vám váš mačiatko využije, keď je stále mačiatkom, avšak aj staršie mačky môžu zistiť, že akceptujú zuby, ktoré sa vyčistia. Môžete si pozrieť môj účet presne o tom, ako som trénoval Allegra a Ruby, aby som prijal, že ich zuby vyčistia.

Na trhu je veľa výrobkov, ktoré poistenie tvrdí, že vyčistia zuby vašej mačky bez čistenia. Zistil som, že málo online, rovnako ako ich tvrdenia. Nedávno som narazil na čistiaci gél Maxi/Guard Oral, ako aj priznávam, že som spočiatku skeptický, predpokladám, že to bol ešte jeden produkt, ktorý sa s ním nadmerne vyjadril. Keď som sa na to spýtal svojho veterinára, povedala mi, že to považuje za skvelý produkt. Jej jediné upozornenia boli „Budú tolerovať mačačka, rovnako ako bude strážca vyhovený?“

Dodržiavanie predpisov pre mňa nebude problémom. Už som deň čistil Allegra, ako aj Rubyho zuby. Jediným problémom z pridania tohto produktu (alebo na jeho nahradenie zubnej pasty C.E.T., ktorú v súčasnosti používame), bolo to, či ho akceptujú.

Čo je to maxi/strážca orálny čistiaci gél

Gél obsahuje askorbát/taurín zinku v jednoduchom podaní, gél bez chuti, ktorý sleduje ďasná. Pomáha znížiť akumuláciu plaku, ako aj z kameňa a zlého dychu. Asskorbát zinku tiež stimuluje produkciu kolagénu. Kolagén pomáha pri oprave tkaniva.

Ako využiť maxi/strážny orálny čistiaci gél

Tento gél sa nedá ľahšie používať. Po zmiešaní injekčnej liekovky s kyselinou granulovanou askorbovou (vitamín C) s gélom, jednoduché umiestnenie, na ukazováčiku s veľkosťou hrachu. Gél stručne utierajte cez plochu ďasien nad vonkajšie zadné stoličky. Opakujte na opačnej strane. To je všetko! Gél bude stimulovať slinné žľazy a tiež poskytne jemnú kúpajúcu sa akciu v celej ústnej dutine. Nie je potrebné trieť extra gél v niekoľkých ústnych oblastiach.

Ani Allegra, ani Ruby nevykazovali žiadny druh reakcie na gél, ktorý by naznačoval, že sa im nepáči chuť. Pretože už sú na mňa využívaní, keď sa kreslili ústami, boli úplne v poriadku, keď som si nechal gél na ďasien Problém s tým, že si na ďasná pustíte trochu gélu. Celá žiadosť netrvá viac ako pár sekúnd.

Každodenne využívam maxi/strážny gél a môže ho dokonca nahradiť zubnou pastou, ktorú sme používali.

Nie je náhradou veterinárnej zubnej starostlivosti

Aj keď je tento produkt fantastickým doplnkom súpravy nástrojov na zubnú starostlivosť o zubnú starostlivosť o zubnú starostlivosť, nie je náhradou za rutinné veterinárne zubné skúšky a čistenie.

Cleansing gél Maxi/Guard Oral je ponúkaný od Amazonu s dopravou zadarmo.

Viac informácií o Maxi/Guard môžete objaviť.

Fotografie prostredníctvom webovej stránky AddisonLabs

*Zverejnenie FTC: Toto publikovanie obsahuje odkazy na partnerstvo Amazon. To znamená, že ak sa rozhodnete kúpiť s akýmkoľvek typom našich odkazov, dostaneme malú províziu. Šírime iba slovo o produktoch, ako aj o službách, ktoré sme využili, alebo by sme sa využili.

Ingrid King

Obsah
Čo je to maxi/strážca orálny čistiaci gél
Ako využiť maxi/strážny orálny čistiaci gél
Nie je náhradou veterinárnej zubnej starostlivosti

«Sú mačky neurotické?
Recenzia: Ak sa hodí, sedím: mačky v nepohodlných miestach »

11 komentárov k recenzii: Maxi/Guard Oral Cleansing Gel

Kristen hovorí:

20. júla 2019 o 15:46

Ahoj! Tento produkt využívam približne jeden mesiac na mojej FELV+ Young Cat. Toleruje to tak, ako sa zdá, že funguje. Najprv som použil gél využívajúci prst. Teraz ho aplikujem pomocou mäkkej žinky, pretože môj mačička sa hrýzla na prst. Máte nejaké myšlienky na to, ako presne aplikovať prstom bez toho, aby som na ňom mačal? Vďaka!

Odpovedať

Ingrid hovorí:

21. júla 2019 o 5:12

Skúste využiť q-tip alebo túto zubnú kefku:

Odpovedať

Kristen hovorí:

26. júla 2019 o 11:14

Ďakujem Ingrid! Kúpil som si zubnú kefku a tiež som to vyskúšal včera večer. Zatiaľ je všetko dobré. veľmi si to cením.

Odpovedať

DLM hovorí:

10. júna 2016 o 21:07

Keby iba moje mačky súhlasili.

Odpovedať

Margaret hovorí:

10. júna 2016 o 3:48

Zdá sa, že to je vynikajúce a veľmi jednoduché na použitie – dostať sa do úst mačky zvyčajne je problémom, ako som zistil, že som zistil svoje náklady. Pre naše tri staršie mačky je to s najväčšou pravdepodobnosťou neskoro (a jedna z nich mala v 15 rokoch života aj pár zubných postupov, naprieknull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *