Čo by malo byť v strave vašej mačky?

Toto publikovanie sponzoruje vyvážené zmesi

Mačky by mali prosperovať, nielen prežiť. Veľká väčšina výberu potravín pre domáce zvieratá je však plná nevhodných komponentov vybraných na splnenie minimálnych výživových požiadaviek za najnižšiu možnú cenu, pričom znejú postupne „ľudským vhodným“, aby kupujúcich očarilo. Naše mačky sme domestikovali, ale nedokázali sme s nimi priniesť výživové výhody divočiny.

Mačky sú povinné mäsožravce a mali by byť kŕmené diétnym plánom, ktorý minimalizuje napätie na ich telách. Zahŕňa to napríklad vyhýbanie sa komponentom rastlín, ako sú mrkva, zemiaky, špenát, cícer, ako aj ďalšie strukoviny, ktoré potrebujú využitie ne-primárnych, neefektívnych tráviacich procesov, a preto zavádzajú tráviaci stres.

Uvedomujúc si možnosť správneho kŕmenia je prvým krokom, avšak presne ako určíte, čo je výživovo vyvážené, ako aj typy vhodné?

Kto reguluje jedlo pre domáce zvieratá?

V Spojených štátoch sú AAFCO (Asociácia amerických úradníkov správy amerických krmív) poverené zavedením a presadzovaním požiadaviek na krmivo pre zvieratá vo všetkých päťdesiatich špecifikáciách vlády. Jeho hlavnou povinnosťou je zaručiť bezpečnosť krmiva pre hospodárske zvieratá vytvárajúce ľudské jedlo. AAFCO špecifikuje, že „… je povinnosťou spoločnosti Pet Food Company sformulovať svoje výrobky podľa vhodného štandardu AAFCO.“ Je to táto formulácia výrobkov vykonaných trhom, ktorý si vyžaduje lepší záujem, ak sa chystáme riešiť značnú podporu v situáciách chorôb súvisiacich s stravovaním.

Prečo by ste sa mali zaoberať

Ako by ste mali byť znepokojení?

V roku 2007 viedla kontaminácia typov nevhodných zŕn využívaných v potravinách pre domáce zvieratá k najväčšiemu stiahnutiu potravín pre domáce zvieratá v histórii, ktorá vyvolala stovky, potenciálne nespočetné úmrtia. Skutočné čísla budú mnohí pravdepodobne nikdy známe.

V súčasnosti FDA skúma typy nevhodných „bez zŕn“ alternatívnych komponentov (škroby, cícer, ako aj iné strukoviny) s cieľom zistiť, či existuje spojenie s chorobou srdca (DCM-rozšírená kardiomyopatia).

Vysoké úrovne typov nevhodných uhľohydrátov môžu prispieť k kríze mačkovej obezity, ktorá zase vedie k chorobe od cukrovky po artritídu po srdcové choroby.

Mali by ste byť veľmi znepokojení.

Prežívajúce vs. prosperujúce

Vidíme tieto mimoriadne rovnaké problémy v priemysle ľudských potravín. Určite by sme sa mohli dostať na rýchle jedlo, až do srdcových chorôb, rakoviny alebo akéhokoľvek druhu iných chorôb zapojených do zlej výživy, z toho sa z nás dostane oveľa lepšie. Prekvitali by sme však rovnováhu vysoko kvalitných výživových prísad. Rozdiel pre nás je v tom, že môžeme urobiť možnosť, aké jedlo pre nás kupujeme. Pretože naše mačky si nemôžu zvoliť, je rovnako ako my, aby sme pre nich urobili najlepšiu voľbu.

Rovnako ako u ľudí, ako aj rýchle jedlo, existuje dôvod, prečo naše mačky bežne ako nevhodné recepty, ako aj ingrediencie. Existuje trhu s potravinami vyrábajúcimi 1 miliardu dolárov, vďaka ktorým sa lepenka javí ako vynikajúca ako zmrzlina alebo steak, alebo čokoľvek, čo si vyžaduje, aby ochutnali. To isté platí pre jedlo pre domáce zvieratá.

Ste zástancom zdravia vašej mačky.

Ste zástancom zdravia vašej mačky. To znamená uznanie, že mačky sú povinné mäsožravce, ktoré potrebujú diétny plán založený na zdravých typoch vhodných potravín, bez chemických atraktantov. Celkový a vyvážený stravovací plán vrátane mäsa, orgánov, ako aj veľmi malé množstvo doplnkov potrebných na celkovú stravu, kontroluje všetky políčka.

O vyvážených zmesiach

Vyvážené zmesi vyrábajú typy vhodných potravín pre mačky. Ich typy s vysokým obsahom proteínov Balanced ™ sú kontrolované 97,5% USDA, ako aj autorizované živočíšne prísady, integrované s minimálnym množstvom doplnku. Zahrnuté žiadne nevhodné komponenty: žiadne zrná, alternatívy bez zŕn, škroby, sacharidy, cícer alebo iné strukoviny.

Domáce zvieratá sú rodina. Korivores Hunt. Vyberte, aby ste sa kŕmili primerane ™.

Viac informácií nájdete v časti BalancedBlends.com

*Zverejnenie FTC: Toto je sponzorovaný príspevok, z čoho vyplýva, že som bol kompenzovaný za fungovanie tohto obsahu. Bez ohľadu na prijaté splácanie uvidíte iba produkty alebo služby uvedené na tejto stránke, o ktorých sa domnievam, že sú pre našich čitateľov zaujímavé.

Ingrid King

Obsah
Kto reguluje jedlo pre domáce zvieratá?
Prečo by ste sa mali zaoberať
Prežívajúce vs. prosperujúce
O vyvážených zmesiach

Rovnako sa vám páči:
Plán rotácie pre mačky

Najlepší stravovací plán pre mačky s rakovinou

Mačky na diéte: Budú sa vám stále páčiť?

«Spýtajte sa mačacieho dokumentu: Svrbenie mačky, blchy spravovať divoké mačky, pohyb s mačkami, ako aj ďalšie
Opýtajte sa mačkového behavioistu s Dr. Marci Koski: Feline sa nebude pokrývať ložiská vrhov, mačička vytiahne kožušinu, ako aj oveľa viac »

7 Komentáre k tomu, čo by malo byť v strave vašej mačky?

Okradnúťnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *