Daisy sa roztočí v tuneli Cat Crinkle

AddsThis zdieľanie ButtonsShare na FacebookfaceBookFaceShare na TwitterTwittertwitterShare na PinterestPinterestPinterestShare do Moreaddthismore4

Dostal som tento tunel Crinkle Cat, aby som to vyskúšal. Priznávam, že spočiatku to nevyzeralo ako veľmi zábavná hračka, z dôvodu, že bola dlhá len pár centimetrov – mohol som prejsť týmto tunelom za menej ako sekundu. Ale potom som si uvedomil, že ak uviaznete po stranách, rozširuje sa to skutočne veľké!

Dokonale som sa zmestil do tunela a myslel som si, že by som to mohol použiť ako klubovňa iba pre dievčatá. Je zrejmé, že tento bol pre mňa navrhnutý, pretože sa perfektne zhoduje s mojimi kožušinou. Má tiež túto hračku na perie, s ktorým by som sa mohol hrať v prípade, že sa nudím. Ale niečo mi dáva zlý pocit …

Vedel som to! Harleymaniac prišiel, aby mi zničil dobré časy! Dobrá vec, v tomto tuneli je niekoľko vstavaných únikových poklopov.

Harley, získajte svoj vlastný tunel. Tento je iba pre dievčatá. Okrem toho by sa Zebra-Print zhodovala s vašimi kožušami lepšie.

Obávam sa, že teraz budem musieť opustiť tunel. Vrátim sa, keď je tu menej preplnený. (Harley, to je silný náznak, aby ste odišli).

mačacie hračky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *