Bella sa vracia do televízie v novom 1800PeMeds Industrial

AddTis, zdieľanie tlačidiel na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare pre PinterestPinterestPirestShare to Moreaddthismore71

Ahoj všetko! Som to ja – Bella. Mám niečo veľmi zaujímavé, aby som vám všetkým ukázal! Po dvoch aj pol roka, pretože moja prvá reklama Petmeds, s niekoľkými ďalšími medzi tým, sa niečo skutočne chystá niečo skutočne chmúrne!

Asi pred dvoma týždňami som dostal telefonát z mojich Peeps v Petmeds. * Predstierajte, že zvonenie telefónu … zvonenie zvuku* „Ahoj? …. Áno, toto je Bella…. “

“Čo?…. Nová reklama? … rovnako ako by ste chceli, aby som bol v ňom?” Naozaj áno, YYYYEEEEESSS by sa mi to páčilo! Moje peeps budú telefonovať s volaním vašich peepov, ako aj to, aby sa veci urobili … a ďakujem vám! Bye-bye “

Takže teraz predpokladám, že ste všetci prišli na to, že existuje nový Petmeds Industrial týkajúci sa televízie vo vašom okolí, ktorý je usporiadaný na vydanie 12. mája. Dovoľte mi zdieľať nejaké obrázky „v zákulisí“ s vami: Práve tu som vo vlasoch a make-up, dostávam krásne a uistite sa, že každé vlasy sú na najlepšom mieste:

Moja voľba šatníka musela byť len labka. Je nevyhnutné stáť sa od seba a byť si všimnutý, takže farby boli vybrané opatrne. Ružový golier, ako aj štítok s názvom srdca, sú podobné tomu, ktoré som použil v prvej reklame:

Tu si berieme video, keď som sedel v mojom snoozare, vyhliadku som a sedadlá nákladných automobilov. Klip, ktorý o mne uvidíte v priemyselnom priemysle, je z tejto scény.

Tento stále je veľmi blízko tomu, čo uvidíte vo svojom televízii. Mama verí, že vyzerám mimoriadne profesionálne:

Bol to mimoriadne skvelý deň, rovnako ako som bol veľmi rád, že som dostal možnosť zdriemnuť si v mojej ponožkovej opiči; Moje prestávky na odpočinok sú súčasťou môjho členstva Pomeranian Union. V každom prípade v mojom dome, ako aj v južnej Kalifornii Pomeranian Rescue (ja som ich Pomassador) sa skutočne pozerá na 12. mája! Zanechajte pre mňa komentár na konci tohto blogu, aby ste mi umožnili, ako aj Petmedovi, aby ste presne pochopili, ako sa vám páči nová reklama!

Láska,

Bella Pomeranian

Bella

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *