Primárne jedlo pre domáce zvieratá si spomína jediná dávka mačacieho morčacieho mrazeného receptúry

Primal PET Foods si vyvoláva jediný šaržový výrobný kód mačacieho moriaka surového mrazeného receptúry 3-libra vrecka. FDA vyhodnotil produkt v reakcii na jednu sťažnosť spotrebiteľa. FDA oznámila prvotné potraviny pre domáce zvieratá, že testovanie dvoch vreciek tohto veľkého množstva viedlo k nízkej hladine tiamínu (vitamínu B). Ani FDA, ani Primal nemajú žiadne ďalšie správy týkajúce sa tiamínu v prvotných výrobkoch. Do tohto stiahnutia nie je zahrnutý žiadny iný produkt, ktorý vyrába spoločnosť Primal Pet Foods.

Vďaka tomuto dobrovoľnému stiahnutiu je:

Primal Pet Foods Feline Turecko Raw Frozen Formula s 3-librovou taškou (UPC# 8 50334-00414 0) s najlepším dátumom 060815 B22

Spotrebitelia, ktorí stále majú vrecia s mačkovým jedlom z tohto veľkého množstva, by ju mali prestať kŕmiť svojim mačkám a telefonovať nám na čísle (866) 566-4652 v pondelok s piatkom, 9:00-16:00 PST. Spotrebitelia, ktorí majú ešte väčšie obavy, by im mali vidieť alebo telefonovať na rovnakom čísle.

Tiamín (vitamín B) je nevyhnutná výživa potrebná pre metabolizmus uhľohydrátov, koncentráciu svalovej hmoty, ako aj nikdy vedenie. Tiamín sa uchováva iba v tele v mimoriadne malých množstvách, ako aj mačky závisia od ich diétneho plánu, aby ponúkli stabilný zdroj tohto vitamínu. Tiamín sa prirodzene objavuje v mäse, najmä v svalovej hmote, ako aj v mäso z orgánov, okrem orechov, strukovín a pivovarových kvasiniek. Po dvoch až štyroch týždňoch diéty s nedostatkom tiamínu môžu mačky vykazovať indikácie nedostatku tiamínu, ktoré môžu zahŕňať zvýšené slinenie, stratu chuti do jedla, ako aj v niektorých prípadoch zvracanie. Medzi pokročilé indikácie nedostatku tiamínu patria dilatovaní žiak, pomalý srdcový rytmus, agresia, ako aj neurologické príznaky, ako je tuhý krk alebo hlava.

Ingrid King

Rovnako sa vám páči:
Purina pripomína jediné veľké množstvo terapeutických konzervovaných mačiek

Príroda Range pripomína jednu dávku inštinktu surového organického hydinového vzorca

Halo, výlučne pre zvieratá pripomína Spot’s Dusen Wholeslese Turecko Recept Citicity Formula pre mačky

«Recenzia: Keekeeho obrovská skúsenosť v Aténach v Grécku
mačiatka môžu zabiť šampióna »

3 komentáre k prvotnému petrealu, ktorý si vyvoláva jediná šarža mačiek s surovou mrazenou receptúrou

Elaine hovorí:

9. mája 2017 o 21:49

Dnes som si zakúpil prvé vrece Primal. Prosím, informujte ma. Poďakujte vám.

Odpovedať

Vique hovorí:

9. novembra 2017 o 18:39

Rovnako som zistil, že toto stiahnutie bolo v roku 2015, ako som videl, že dátum vášho publikovania bol nedávny, ako aj veril, že ste možno verili, že to bolo oveľa novšie stiahnutie.

Odpovedať

podniknúť právne kroky proti Brandesovi hovorí:

14. marca 2015 o 15:46

Nepoužívajte tento druh, ale; zdieľané. Vždy sa nepáči počuť o stiahnutí z potravín pre domáce zvieratá. Túžba, že nemali. vďaka za zdieľanie. Je skvelé porozumieť.

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Potrebné polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež predplatiť bez toho, aby ste sa vyjadrili.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *