Cena Animal Empath Award-február 2010

Mindful Feline, ako aj Stacia Kelly v Works Mind-Body-Spirit Works priniesli cenu Animal Empath Award. Cena sa poskytuje jednotlivcom, ktorí sa venovali svojim životom, aby sa svet stal oveľa lepším miestom pre zvieratá. Bude sa udeľovať, keď mesiac uplatňovacími dielami a vedomím mačky. Ak rozumiete jednej z týchto špeciálnych ľudských bytostí, ktoré si zaslúžia túto cenu, pošlite prosím nomináciu e-mailu Stacia Kelly alebo Ingrid King na zváženie.

Ďakujeme Stacia za výrobu úžasného odznaku za cenu, ktorá neuvádza nikoho iného ako Buckley!

Naše prvé ocenenie platí Cindy Ingram.

Cindy Ingram je tvorcom Casey’s House, osobnej záchrannej skupiny v Bluemonte, VA, ktorá sa zameriava na staršie a ťažko prijme mačky. Cindy má v mojom srdci špeciálne miesto v mojom srdci, pretože zachránila môj cenný kúsok Buckleyho, predmet Buckleyho príbehu – lekcie od učiteľa mačiek, z farmy v juhozápadnej Virgínii, kde sa udržiavalo asi dvadsať ďalších mačiek. podmienky.

Dom Caseyho je pomenovaný po Cindy’s Ceny Cat Cat, ktorá sa s ňou týkala online, keď mala pätnásť rokov. Na prvom mieste Cindy odmietla vstup do svojho domu, pretože už mala dve mačky a vtedy dve psy. Casey však nebol mačkou na odpoveď. Caseyho „domov“ v tom čase bola kolónia asi päťdesiatich mačiek, ako aj s najväčšou pravdepodobnosťou sa opotrebovala z toho, že sa buď nedostala k jedlu včas, alebo jesť z nečistých jedál. Každý večer by Casey čakal na verande Cindy, nepochybne hladný, takže ju Cindy kŕmila. Casey sa však pomaly stal súčasťou Cindyho rodiny. Nakoniec sa štyria z jej kamarátov z mačiek Colony, ktorí sa pripojili k Caseymu. Uvádza Cindy: „Casey ma naučila siahať nad rámec mojich limitov s vlastným uložením, ako aj jej domov je sen, ktorý sa teraz stal realitou.“

Okrem dodávania bezrizikového útočiska pre staršie mačky, dom Caseyho tiež podporuje návrat pasce-neuter. Vďaka tomuto programu sú divoké mačky humanne uväznené, vzhľadom na veterinárny lekár, ktorý sa má vyhodnotiť, spayed alebo kastrovať, očkovaný, ako aj uší. Mačky, ktoré sú priateľské k ľuďom, ako aj s mačiatkami, sa prijímajú do milujúcich domovov. Zdravé divoké mačky sa vracia do svojich vonkajších domovov. Casey’s Home spayed, ako aj kastroval oveľa viac ako 200 mačiek v roku 2009, čo značne prispieva k kontrole problému nadmernej populácie.

Cindy vyrobila pre mačky úžasnú atmosféru. Existuje veľmi málo klietok, veľa mačiek online vo veľkej otvorenej miestnosti, plná kobercových rampy, horolezeckých veží mačiek, ako aj veľké ponuky mäkkých vankúšov, ako aj prikrývky, na ktorých môžu spať. Nové záchrany, ako aj tie, ktoré majú potenciálne zdravotné a wellness podmienky, sa udržiavajú v samostatných oblastiach až do ich pohľadu veterinárneho lekára. To, čo mi bolo skutočne neuveriteľné, bolo presne to, ako sa cítila pokojná energia v tomto veľkom priestore. Zdalo sa, že všetky mačky vychádzajú, nebolo zasyčanie, držanie tela alebo boja. Cindy uviedla, že vo všetkých rokoch, keď vykonala túto prácu, mala iba jeden výskyt s bojmi dvoch mačiek. Casey’s Home Skutočne je pre mačky v núdzi bez rizika.

Rovnako ako všetky neziskové organizácie, najmä tie, ktoré pomáhajú zvieratám, aj Caseyov dom má v týchto ťažkých ekonomických časoch ťažko. Ak máte preferovanú skupinu útulkov alebo záchranných skupín, ktoré podporujete, premýšľajte o tom, že im poskytnete dar – vyžadujú si, aby ste pomohli oveľa viac ako kedykoľvek predtým. Okrem toho, že ešte nepodporujete útočisko, možno budete premýšľať o poskytnutí daru Caseyho domu v Buckleyovej pamäti. Cindy, ako aj mačky v Caseyho dome, vám poďakujú.

Ingrid King

«Rozhovor so zvieratami Bernadette Kazmarski
Meditácia s mačkou »

6 komentárov k cene Animal Empath Award – február 2010

Ingrid hovorí:

4. mája 2010 o 15:51

Ďakujem vám veľmi pekne za premýšľanie o darovaní Caseyho domu Andrea. Som veľmi rád, že si užívaš vedomú mačku!

Odpovedať

Andrea hovorí:

4. mája 2010 o 11:51

ps..ver toho nerozumela, že zachránila Buckleyho (dobre .. ešte sa nekontrolovala .. z výňatkov atď. o pripravenom na to, aby ste to skontrolovali.? Dobre. Posledná odpoveď 🙂

Odpovedať

Andrea hovorí:

4. mája 2010 o 11:49

Stále tu idete so staršími stránkami.
Videl som to a ..
Môj ďalší dar (to nie je veľa .. ako naozaj nemám peniaze .. ale dúfam, že si to vážiš..neling zachrániť staršie a/alebo nechcené (toto slovo ma zabije) mačky .. je jedna vec, ktorú ja .. vždy .. pocite tak silno o. Rovnako ako špeciálne potreby alebo mačky, ktoré boli zneužívané, sa však bojujú o prežitie)
Dúfam, že čoskoro budem mať asi $. Rovnako ako to pošle. Uzavrela si svoj (Casey’s House). sa trochu rozhliadol, ako aj po mojom Dr Appt dnes .. Vrátimnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *