Jednoduché spôsoby, ako hotovosť v

od Kathy Hosler
2. augusta 2016

Ak ste pripravovali nejaký čas, viete, aké fyzicky to môže byť. Niekedy ste na konci dňa pripravení spadnúť. Neprajete si, aby ste mali spôsob, ako zvýšiť svoj príjem bez toho, aby sa všetka práca prelomila?

No, existuje. Svoj príjem môžete doplniť predajom produktov domácich miláčikov svojim klientom. Nie je to ťažké a môže to skutočne zvýšiť váš spodný riadok.

Či už ste salónom, mobilným mobilným telefónom alebo ste domácim groomerom, predaj výrobkov starostlivosti o domáce zvieratá sa môže stať dôležitou súčasťou vášho podnikania. A nemusíte investovať veľa peňazí, aby ste mohli začať. Nebojte sa vyskúšať maloobchod, pretože si myslíte, že nemôžete konkurovať obchodom s veľkými boxami. Faktom je, že byť malý vám umožňuje poskytovať svojim klientom veľmi personalizované služby. Môžete im napríklad pomôcť vybrať výrobky a vybavenie na starostlivosť, o ktorých viete, že budú prínosom pre ich domácimi miláčikmi. A potom im môžete ukázať správny spôsob, ako aplikovať produkty a ako správne používať nástroje na starostlivosť. Nemôžu takúto službu z obchodu s veľkým boxom.

Predajte výrobky, ktoré už používate. Keď svojmu majiteľovi predstavíte čerstvo upravené domáce zviera, ako často hovoria niečo ako: „Buddy vyzerá úžasne a vonia skvele! Keď sa kúpam, nikdy necíti tak dobre. “

Je to pre vás ideálna príležitosť predstaviť ich kvalitným produktom, ktoré používate. Reagujte na rodiča domáceho maznáčika: „Používam špeciálny šampón, kondicionér a kolínska kvalita profesionálnej kvality. Kúpim ho galónom, ale je k dispozícii aj v menších veľkostiach. Môžem vám dodať všetko, čo potrebujete, aby som udržal Buddy čistý, sladký voňajúci a dobre vyrezaný medzi mnou so mnou. “

Alebo by ste mohli povedať: „Tvoja malá Suzie bola takým anjelom pre jej starostlivosť dnes! Povedal som jej, že by ste ju pravdepodobne chceli odmeniť novou hračkou alebo niektorými špeciálnymi dobrotami. “

Zisk, ktorý dosiahnete, maloobchodným šampónom, štetcami, hrebencami, Kolínou atď. Vyžaduje z vašej strany len veľmi malé úsilie. A v závislosti od položky môže byť priznanie až 100% alebo viac. Ak si kúpite hračku za 2,00 dolárov a predávate ju za 4,95 dolárov, viac ako zdvojnásobíte svoje peniaze.

Už máte klientov a dôverujú a vážia si vaše odporúčania. Prečo im nepomôcť a zároveň si pomôcť? Prečo by mali ísť niekde inde pre svoje výrobky z domácich miláčikov? Ponúknite im pohodlie ich nákupu od vás. Je to naozaj obojstranne výhodné pre vás, klienta a domáceho maznáčika. Budú používať kvalitné produkty, o ktorých viete, že dobre fungujú na svojich domácich miláčikoch, a vy ste dosiahli zisk z predaja.

Ak ste domácim volaním alebo mobilným groomerom s obmedzeným priestorom, stále môžete ponúknuť malý výber produktov, ktoré používate. Ak máte viac miesta, môžete rozšíriť svoj maloobchod o obojky, hračky, dobroty a ďalšie impulzné predmety.

Aj keď nie ste „typ predajcu“, môžete byť veľmi úspešní pri maloobchode. A nie sú potrebné žiadne tvrdé taktiky. Nie každý je narodený predajca, ale môžete sa naučiť, ako byť jedným. Existuje umenie na predaj, rovnako ako je to pre starostlivosť. Čím viac to robíte, tým ľahšie sa dostane a tým lepšie sa v tom stanete. Najlepší predajcovia sú tí, ktorí ponúkajú výrobky alebo služby, ktoré sú pre svojich klientov skutočne užitočné alebo prospešné. Pomáhajú riešiť problémy – t. J. Zubné výrobky pre čerstvý dych, kefy na zamotané vlasy, hračky pre žuvanie pre aktívne psov atď. s väčšou pravdepodobnosťou ich kúpite.

Mesačné špeciály sú skvelým spôsobom, ako prinútiť ľudí, aby vyskúšali nové produkty. Vo februári, zubnom mesiaci domácich miláčikov, môžete obsahovať dychový sprej, zubný gél alebo zubné žuvacie pochúťky. Akonáhle získate zákazníka, aby vyskúšal tieto výrobky, a vidia výsledky, stávajú sa stálymi opakovanými kupujúcimi. Namiesto toho, aby ste klientovi predali iba jednu fľašu šampónu domácich miláčikov, ponúknite šampón, kondicionér a kolínsku vodu ako balík. Bytové položky môžu zvýšiť vaše zisky a zároveň poskytnúť vašim klientom produkty na vyskúšanie.

Zúčastnite sa obchodných výstavy a seminárov, aby ste udržali na vrchole najnovších produktov starostlivosti a potom ich môžete predstaviť svojim klientom. Možno vás prekvapí počet ľudí, ktorí chcú, aby sa ich domáce zvieratá tešili najnovším trendom domácich miláčikov, či už ide o interaktívnu hračku, golier inšpirovaný celebritou so zodpovedajúcou bundou alebo najnovším bezlepkovým holistickou liečbou bez obilia. Impulzné položky môžu skutočne vložiť do vrecka nejaký zisk. Vykazovanie dobrôt a hračiek v oblasti pokladnice uľahčuje rodičom domácich miláčikov odmeňovanie svojich malých kožušinových detí.

Ak už nepredávate maloobchodné položky svojim klientom – na čo čakáte? Je to oveľa menej namáhavé ako starostlivosť a do vreciek môže vložiť nejaké skutočné roušenie. Potom na konci dňa, namiesto toho, aby ste klesli z vyčerpania, môžete len upustiť od svojej banky, aby ste urobili statný vklad. To znie dobre! ✂

Celkom

60

Akcie

60

0

0

0

0

Reklama

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *