Ako mať najlepšie oblečený domáci miláčik v Deň National Hat Day

AddTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfaceBookFaceShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestPinterestPirestShare do MoreaddthismoRe2

Poznal si ma vo mojej veľmi krásnej a ozdobnej kaplnke? Toto je pre mňa rušný týždeň, pretože sa objavujú dva zásadné dni. Po prvé, štvrtok je obliekanie vášho domáceho maznáčika. Ak máte mačku alebo domáceho maznáčika, ktorý by sa chcel pri tejto príležitosti obliecť, môžete získať nejaké nápady a vidieť ma, ako som modeloval niektoré z mojich obľúbených outfitov. Hneď nasledujúci deň, tento piatok, je Národný deň klobúku! Klobúky sú veľmi štýlové, ale môžu sa ťažko nosiť, najmä pre psy alebo mačky s veľkými ušami, ako som ja. Tu sú moje odporúčania:

Najprv použite jemný čistiaci prostriedok na uši, aby ste sa uistili, že uši vášho domáceho maznáčika sú čisté, pretože klobúk by mohol upútať nežiaducu pozornosť akéhokoľvek voskového nahromadenia v ušiach!

Vyberte klobúk s bradovým remienkom alebo elastickým pásmom, takže klobúk zostane na svojom mieste, dokonca aj za veterný deň.

Pri výbere najlepšieho klobúku venujte pozornosť počasiu. Ak je to slnečný deň, klobúk so širokým okrajom poskytne ochranu pred slnkom. Relaxačný klobúk lemovaný fleece by bol výnimočnou voľbou pre mrazivý deň.

Vyberte si farbu, ktorá dopĺňa farbu kožušiny vášho domáceho maznáčika alebo kožušiny mačky. Myslím, že ružová vyzerá obzvlášť pekne.

Koordinačné príslušenstvo, ako je šál alebo slnečné okuliare, môže spôsobiť, že akýkoľvek klobúk bude vyzerať ešte fantastickejšie!

Vyberte si klobúk, ktorý nezasahuje do uší. Veľa klobúkov pre domáce zvieratá je vytvorené s malými otvormi, aby sa uši prilepili.

Moje najlepšie odporúčania je, že ak váš domáci pes alebo mačka nevedie k nemu, jednoducho preskočte túto dovolenku.

Harley bol nadšený, keď som ho požiadal, aby si vybral klobúk, ktorý sa má nosiť pre tento príbeh. Bohužiaľ, celkom nepochopil koncept „klobúk“. Myslím, že jednorožec by sa mohol považovať za pokrytie hlavy, ale bez koruny alebo okraja si nemyslím, že by sa roh mohol technicky považovať za klobúk. Prepáč, Harley.

Daisy kučeravá mačka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *