Ako Assisi Loop pomáha Archie s paralýzou zadnej končatiny

Toto je sponzorovaný príspevok*

Archie bol zachránený, keď mal päť týždňov. “Dostali sme prosbu z útulku o mačiatke s ochrnutím zadnou končatinou, ktorá by bola utratená, ak by nebola vytiahnutá záchranou,” uviedla Carol Gonzales, riaditeľka záchrany dojčiat v Los Angeles v Kalifornii. “Rýchlo sme si uvedomili, že nie je úplne ochrnutý v zadných nohách, ako aj ich používal, aj keď ich hlavne ťahal, aby sa obišli.”

Archie videl veľa veterinárov aj špecialistov. Röntgenové snímky overili vrodenú malformáciu chrbtice, ktorá spúšťa slabosť, ako aj nedostatok mobility v jeho zadných nohách. Začal dostávať akupunktúru, ako aj fyzickú terapiu.

Archie’s Assisi Loop Liečba

“Akupunktúrny veterinár pre neho navrhol slučku Assisi,” uviedla Carol. Začali relácie Assisi Loop trikrát denne jeden týždeň, dvakrát denne počas dvoch týždňov, potom, keď potom deň potom. Carol si všimla rozdiel po približne týždni relácie Assisi Loop, integrovaná s akupunktúrou a fyzickou terapiou. “Prvýkrát sa vyliezol na vrchol svojho stromu mačiek, rovnako ako sme boli tak ohromení!” Je to super šťastný, živý a pulzujúci mačiatko a robí každého, v ktorom spĺňa jeseň ako s ním. “

Keď bol Archie prijatý v novembri, jeho osvojiteľ pokračoval v ošetrení slučky. „Práve si začal užívať„ gaučový čas “na mojom lone,“ povedal mi Pat, „tak vtedy robíme čas slučky.“

Ako funguje slučka Assisi

Slučka Assisi, produkovaná Assisi Animal Health, je neharmatický, neinvazívny gadget poskytuje cielenú pulznú elektromagnetickú poľnú terapiu (TPEMF ™). TPEMF, ktorý sa prvýkrát vyšetril v 70. rokoch 20. storočia, ako aj FDA, sa vylučuje na využitie u ľudí, využíva impulzy elektromagnetickej energie na nízkej úrovni na stimuláciu vlastných hojených mechanizmov tela, aby pomohli eliminovať bolesť, ako aj opuch. Táto terapia môže mať úžitok z mačiek s bolesťou spojenou s artritídou, pankreatitídou, ranymi alebo postnirurgickými opuchmi okrem mnohých zápalových stavov. Slučka je dobre tolerovaná väčšinou mačiek. V skutočnosti sa veľa mačiek skutočne teší z liečby slučky. Pretože slučka stimuluje vlastný proces hojenia tela, namiesto zavedenia novej zlúčeniny (napríklad lieku), aj citlivé mačacie telo to dokáže ľahko zvládnuť.

Podporované vedeckým výskumom

Dvojročná výskumná štúdia s dvojitým slepým v NC špecifikuje College of Veterinary Medicine na využitie slučky ako súčasť predbežnej liečby na zníženie bolesti a zrýchlenie hojenia psov podstupujúcich chirurgiu chrbtice. Výsledky tejto výskumnej štúdie nepochybne ukazujú, že slučka nielen spôsobuje zníženie bolesti, ale tiež na pomoc pri rýchlejšom rekuperácii poškodeného nervového tkaniva.

Viac informácií o tom, ako presne o tom, ako by mohla slučka Assisi alebo salónik Assisi Loop pomôcť vašej mačke, navštíviť alebo kontaktovať so zdravím a wellness Animals Animals na adrese info@assisianimalhealth.com, 866-830-7342.

*Zverejnenie FTC: Toto je sponzorovaný príspevok, čo znamená, že som bol kompenzovaný za fungovanie tohto obsahu. Bez ohľadu na prijaté splácanie uvidíte iba produkty alebo služby uvedené na tejto stránke, o ktorých sa domnievam, že sú pre našich čitateľov zaujímavé.

Ingrid King

Obsah
Archie’s Assisi Loop Liečba
Ako funguje slučka Assisi
Podporované vedeckým výskumom

Rovnako sa vám páči:
Ako Assisi Loop pomáha Rooseveltovi zachovanie mobility, ako aj vysokú kvalitu života

Ako asisi slučka pomáha Momma Kitty s nervou

Ako Assisi Loop pomáha Cleovi s chronickým zápalom močového mechúra

«Mews aj NIPS: Viac ako 30 ľudí asistovala záchranu mačiek uviaznutú v strome päť dní
DNA vašej mačky môže pomôcť vedcom oveľa lepšie porozumieť chronickým ochorením obličiek »

1 Komentár presne o tom, ako Assisi Loop pomáha Archie s ochrnutím zadnej končatiny

Janine hovorí:

6. decembra 2021 o 7:22

Som tak šťastný, že toto úžasné dieťa dostáva pomoc, ktorú potrebuje, ako aj slučka Assisi je súčasťou jeho pomoci.

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Potrebné polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež predplatiť bez toho, aby ste sa vyjadrili.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *