Vyhrajte 25 -ročný priechod na Groom Expo!

od Groomer to Groomer
9. september 2013

Predstavte si, že vezmite všetky triedy, ktoré chcete na Groom Expo na nasledujúcich 25 rokov, ako aj nemusíte platiť cent. Pre jedného šťastného groomera, ktorý bude realitou. Tento rok, v prípade 25. výročia Groom Expo, Barkleigh odmeňuje jedného šťastného groomera 25-ročného zásadného vstupu do It-It-All, aby sa Groom Expo Expo. To má hodnotu takmer 10 000 dolárov!

To zahŕňa každý seminár ponúkaný na každom výstave ženícha od roku 2014 s rokom 2038. V roku 2013 existuje možnosť absolvovať 19 hodín tried. V tomto tempe by to bolo takmer 500 hodín vzdelávania bezplatne.

„Keď o tom počujú grooméri, zdá sa, že prvé obavy, ktoré sa všetci pýtajú, je:„ Čo ak nebudem pripravovať na nasledujúcich 25 rokov, “uvádza prezident Barkleigh Todd Shelly. Barkleigh umožní jednorazový prevod prihrávky. “Mohol by som vidieť okolnosti, v ktorých odteraz odišiel majster, ako aj priechod pre mladšieho groomera.”

Každý, kto vopred zaregistruje akýkoľvek typ akademického seminára, bude mať nárok na výhru. Predbežná registrácia končí utorok 17. septembra 8:00 EST. Majster bude odhalený pred Groomerom, aby v nedeľu Groomer Inovatívna súťaž. Nemusíte byť prítomní, aby ste vyhrali. Šampión bude určený kresbou.

Groom Expo je najväčšia výstava starostlivosti na svete, ktorá sa konala 19.-22. septembra v Hershey Lodge, ako aj kongresové centrum v Hershey, PA. V minulom roku sa prehliadka pritiahla takmer 200 stánkov predajcov, ako aj viac ako 4 500 groomerov. Viac informácií nájdete na www.groomexpo.com

Celkom

26

Akcie

26

0

0

0

0

Reklama

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *