[Nový produkt] Psy ako Kale All Natural Wheat Free Dog Lunss

Add, zdieľanie tlačidiel na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to Pinterestpinterestpinterestshare to MoreaddthismoreSore

Už ste pravdepodobne počuli o kale, ako aj o všetkých zdravotných a wellness prospech, ktoré táto tmavá ekologická vegetariána ponúka. Teraz existuje chutná metóda na pridanie vitamínovej sily kale do diétneho plánu vášho psa s chutnou pochúťkou, ktorú skutočne bude milovať! Psy ako Kale všetky prírodné psie psie psie psa obsahujú iba niekoľko zdravých komponentov s kapustou pre vegetariánsku výživu, ktorú je ťažké objaviť v iných dobrotách.

Čo je také zvláštne na kale?

Kale má veľa zdravotných a wellness výhod pre ľudí, ako aj pre domáce zvieratá, z ktorých niektoré môžu byť prekvapujúce. Pretože obsahuje vysokú hladinu vitamínu K, spoločnosť Kale pomáha chrániť pred konkrétnymi rakovinami, ako aj podporuje zdravie a zdravie kostí, ako aj vhodné zrážanie krvi. Rovnako je to fantastický zdroj vitamínu A, ktorý podporuje zdravie a zdravie pokožky, ako aj videnie, ako aj môže pomôcť predchádzať rakovine ústnej dutiny. Kale obsahuje ešte viac zraku, Kale obsahuje luteín a zeaxantín, ktorý chráni pred kataraktami a makulárnou degeneráciou. Vysoký materiál vitamínu C vo Kale pomáha podporovať funkciu imunitného systému, podporuje zdravú hydratáciu a podporuje aj metabolizmus.

Keďže má nízky obsah kalórií, ako aj s vysokým obsahom vlákniny bez tuku, Kale je vynikajúcou, brušnou plniacou liečbou, ktorá podporuje zdravé trávenie a funkciu čriev.

To nie je všetko! Kale obsahuje kyselinu alfa-linolovú (ALA), ktorá sa premieňa na kyselinu omega-3 mastné kyseliny Nebezpečenstvo kardiovaskulárnych chorôb. Ala tiež môže pomôcť chrániť pred artritídou, astmou a autoimunitnými chorobami.

Okrem toho fytonutrienty v kale detoxikujú pečeň a môžu dokonca bojovať proti úzkosti a rakovine. Kale môže tiež pomôcť nižším hladinám cholesterolu.

Stále nie som presvedčený, že kale je úžasne zdravé jedlo? Potom to môže byť najväčšie prekvapenie zo všetkých. Kale má skutočne viac vápnika ako mlieko (na kalóriu), čo pomáha predchádzať strate kostí a osteoporóze. Kale tiež obsahuje viac železa ako hovädzie mäso! Telo sa používa na písanie hemoglobínu a enzýmov na prenos kyslíka po celom tele. Železo tiež pomáha vo vhodnej funkcii pečene, ako aj pri raste buniek.

Ako prinútiť svojho psa jesť kale

Niektorým psom sa môžu rýchlo kŕmiť zeleninou, ako je kapusta, zatiaľ čo iní môžu vyžadovať trochu väčšie povzbudenie. Kale môže byť opečený trochu maslom alebo sa dusí do hydiny alebo hovädzieho vývaru, aby bol príťažlivejší. Môžete tiež vyskúšať jemne nasekanie kale a zmiešať ho s uprednostňovaným konzervovaným jedlom vášho psa. Samozrejme, keďže Kale je tak bohatá na vitamíny a výživné látky uvedené vyššie, trochu prechádza dlhú cestu. Verte na kapusta ako viac ozdobu ako primárne jedlo pre vášho psa.

Psy ako kale všetky psie psie psie psie psie sú plné chutnej výživy!

Psy, ako je kale všetky psie psie psie psie, sú jednoduchou a chutnou metódou, ktorá poskytuje vášmu psovi všetky výhody kale bez všetkých prípravných prác.

Tieto nízkokalorické lieky, ktoré sú plné vitamínov, minerálov, vlákniny, ako aj fytonutrientov, pochvália rutinný stravovací plán vášho psa bez pridania ďalšieho tuku.

Pretože sú vyrobené z zdravých, obmedzených komponentov a neobsahujú žiadnu pšenicu, psy, ako je kale, všetky prírodné psie psie psie, sú fantastické pre psov s alergiami, ako aj pre tých, ktorí sú náchylní k prírastku hmotnosti. Každá liečba má menej ako 11 kalórií, takže sú fantastickou metódou na odmeňovanie vášho domáceho maznáčika bez toho, aby ste museli znížiť rutinné porcie potravín.

Kale v psoch ako Kale všetky psie psie psie psie psie je 100% zodahované v USA. Táto vynikajúca, tmavá ekologická vegetariánka sa označuje ako „superfood“ pre svoj silný profil živín, vrátane vitamínov A, B, C, ako aj K. Kale, tiež poskytuje rastlinné bielkoviny, vlákninu na podporu zdravého trávenia, železa, vápnika, Ala, ako aj fytonutrienty.

Až nabudúce budete chcieť prekvapiť svojho psa chutnou pochúťkou, uchopte vrece psov, ako je kale všetky psie psie psie psie, ponúkané v arašidle, jablkových, ako aj úžasných receptoch na kapace.

Vyhrajte zadarmo psov ako kale všetky psie psie psie psie psie!

Páči sa vám váš pes, ako niektorí psi ako kale všetky psie psie psie psie? Zanechajte nižšie uvedený komentár a hovoríte nám, prečo vy, ako aj vaše domáce zvieratá, psi zadarmo, ako je kale všetky psie psie psie psov z 1800Peds!

Traja (3) víťazi budú vybraní náhodne v stredu 4. októbra 2017, takže všetci, ktorí sa zúčastnia, má možnosť vyhrať! (Obmedzené na obyvateľov USA) Veľa šťastia!

Gratulujeme víťazom kreslenia: Dawn P, Rita A, ako aj Jennifer A. Posielame vám e -mail o vyhláseníur cena!

Darčeky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *