Hodnotenie ODORKLENZ, ako aj zľavový kupónový kód – Prírodné odstránenie zápachu pre zvieratá

Mám dvoch vnútorných psov, ako aj dve vnútorné mačky. Zaoberáme sa tým, čokoľvek, čo vlastním, v určitom okamihu zasiahne nejaký druh telesnej tekutiny.

Len v poslednom týždni jeden mačiatko zvrátil kadernícku guľu na mojej čistej bielizni, ako aj – prekvapenie! – Uprostred noci sa vyrazili na podlahu našej spálne. Nič ako šliapanie do svinstva o 3:00.

Naša ďalšia mačka sa rozhodla, že bude zvracať na našom posteľe a tiež neušetriť naše vankúše. Táto katastrofa bola taká chudobná, že som sa skutočne odfotil, ale je tak nechutné, že sa nemôžem prinútiť, aby som ju zverejnil.

A moji psi … laboratórny mix rutinne chuľuje všetku svoju vodu a pokračuje v hádzaní na koberec.

Verte tomu alebo nie.

Domáce zvieratá sú hrubé. Aspoň moje sú.

Je nevyhnutné mať po ruke produkty na odstraňovanie zápachu, keď máte domáce zvieratá.

Toto publikovanie sponzoruje Odorklenz.

Skúsil som niekoľko ich prírodných produktov, ako aj o nich poviem o nich oveľa viac v tomto príspevku.

Použite kód, ktorý je pre 15% zľavu na všetky produkty Odorklenz. Kliknite tu.

Podeľte sa o toto publikovanie s každým, kto bude mať úžitok z produktov na odstraňovanie zápachu PET.

Recenzia Odorklenz

Moje myšlienky na výrobky Odorklenz pre domáce zvieratá

Výrobky ODorklenz sú výrobky na odstraňovanie zápachu pre váš domov, vozidlo alebo trávnik, ktoré sú netoxické, vyrobené v USA, ako aj bez rizika pre ľudí, zvieratá a životné prostredie.

Podnikanie vyrába veľké množstvo produktov, ako aj ja, vyhodnotil som tri, o ktorých som veril, že budú k dispozícii v mojom dome s dvoma obrovskými psami, ako aj dvoma nechutnými mačkami.

Produkty, ktoré som vyskúšal:

Absorpčné granule zápachu

Ošetrenie zápachu zdroja pre povrchy

Pet Litter Box Additive

Páči sa mi Odorklenz, pretože výrobky sú pre moje zvieratá netoxické a bez rizika, ale rovnako sa mi páči presne to, ako nemajú vône.

V našom dome nemôžeme využívať voňavé výrobky z dôvodu veľkých alergií, pretože je skutočne ťažké objaviť výrobky, ktoré sú skutočne bez vône. Poďakujte vám, Odorklenz.

Tu je o niečo viac informácií o produktoch, ktoré som vyskúšal. Zdá sa, že eliminujú pachy vyvolané mojimi domácimi miláčikmi.

Liečba zápachu zdroja 19,99 dolárov až 34,99 dolárov

Objednajte tu. Použite kód, ktorý je zľava 15%

Toto ošetrenie zápachu zdroja je vyvinuté na vytiahnutie zápachov z kobercov, kobercov, ako aj akýkoľvek druh vodných povrchov. Máme hlavne drevené podlahy, ako aj preto, že naše podlahy sú utesnené, produkt sa môže nafúknuť alebo vyčistiť na povrch. Rovnako sme to využili na našom koberci s veľkým priestorom.

Opäť platí, že moje mačky sú vinné a využívali som ošetrenie zdrojovým zápachom, aby som vzal zápach na strane nášho koberca najbližšie k ich podstielke. Musíte sa skontrolovať, ako aj v súlade s pokynmi. Napríklad požadujete, aby ste to potriasli najskôr, ako aj na vode podľa pokynov. Vytiahlo z nášho koberca krásny mačkový zápach moču. Poďakujte vám!

Ďalšou dobrou vecou na ošetrení zápachu zdroja je, že ho môžete nastriekať na celý rad povrchov, aby ste spravovali zápach vo vašom dome aj vonku. Nie je to obmedzené na kontrolu pachov pre domáce zvieratá.

Napríklad ho využite na odstránenie zápachu z:

umelá tráva

veľké odpadky alebo recyklačné nádoby

chladiče, chladničky alebo mrazničky

člny

poľovníctvo, kemping alebo rybárske vybavenie

športové vybavenie

Vonkajšie chovateľské stanice alebo cementové oblasti

Zdá sa, že všetky zvieratá majú v určitom okamihu neporiadky, ale navrhujem najmä liečbu zápachu pre ľudí, ktorí:

čoskoro dostane šteniatko

mať niekoľko domácich miláčikov

Pet sedí vo svojich domovoch

pestúnske psy alebo mačky

Absorpčné granule zápachu 9,99 dolárov

Objednajte tu. Využite kód, ktorý je zľava 15%

Jedná sa o suchý produkt, ktorý veľkoryso posypíte nárazovou oblasťou, ako je koberec, koberce, psie lôžko, vnútorná strana vozidla alebo celkom akýkoľvek typ povrchu.

Vyzerá to ako skutočne jemný štrk a predpokladá sa, že berie neporiadok, ako aj znižuje účinky zápachu. Tento produkt mi veľmi odporúčam, ak máte zvieratá alebo deti! Teraz máme drevené podlahy, ale toto by bolo skutočne k dispozícii, keď sme mali všetky koberce.

Niektoré som posypal na uterák, aby ste videli, ako to vyzerá:

Rovnako som posypal niekoľko absorpčných granúl na posteli môjho psieho esa, ako aj na zadnom sedadle môjho vozidla, kde sa zdalo byť trochu „zápach psov“. Znižuje účinky zápachu, ako aj potom ho jednoducho vysávate.

Opäť je to produkt, ktorýcan be utilized to treat all kind of odors for animals as well as likewise for just about anything else such as sports equipment, camping gear, etc.

Pet Litter Additive $19.99

Objednajte tu. Use code THATMUTT15

You understand exactly how you can walk into specific houses as well as immediately you understand there are cats living there? since you can odor the litter box? You don’t want to be that person.

The pet litter box additive from OdorKlenz helps manage litter box odors. It’s similar to the odor absorptive granules however somewhat different ingredients.

You just sprinkle a little amount on top of your cat’s routine litter for added odor manage as well as elimination. You can likewise utilize it to clean up urine mishaps that happen outside of the bit box by covering the impacted area as well as then sweeping or vacuuming it up.

What’s distinct about the products?

Products from OdorKlenz are made in the USA as well as are nontoxic, risk-free for people as well as animals as well as the environment. They include NO fragrances as well as no severe chemicals.

Pros of OdorKlenz products:

Vyrobené v USA

Free shipping on orders over $75

Products offered for just about any type of type of odor removal you need

Safe for people as well as pets

Non toxic

FRAGRANCE FREE! (This is truly essential to me because of allergies)

Priateľský k životnému prostrediu

No severe chemicals

30-day money back guarantee

Wide range of products for particular needs

Zápory:

No fragrance (I see this as a plus however some people want fragrances)

Some of the products are available in one size, for example the absorptive granules are available in 5.6 ounces. If you want much more than that you’ll just requirement to purchase several containers.

I would suggest OdorKlenz products for …

I would certainly suggest OdorKlenz. The products are high high quality as well as risk-free for people, animals as well as the environment. I shared information about the products I utilized however there are a number of other products offered depending upon your needs. view them all HERE.

If you have youngsters or pets, it’s just typical sense to have some top quality odor cleaner products on hand.

How to purchase OdorKlenz products

OdorKlenz products are offered on its site HERE.

You can utilize code THATMUTT15 for 15% off all products from OdorKlenz.

Do you have any type of concerns about the products?

Let me understand in the comments as well as I’ll get them responded to for you.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *