PET Meds for Movement Corness

AddsTis, zdieľanie tlačidiel na FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare to PinterestPinterestPirestShare pre Moreaddthismore2

Dokonca aj s vnútornými mačkami, ako aj s psami hračiek, ktoré bežne trávia veľa času doma, sa bežne vyžaduje cestovať s našimi zvieratami automobilom alebo lietadlom, či už na ľahkú návštevu veterinárnej skúšky alebo počas dovolenky. Jedným z najhorších problémov za týchto okolností sú zvieratá, ktoré sa počas cestovania neuveriteľne znepokojovali, a/alebo zvieratá, ktoré nakoniec skončili nevoľné, ako aj nadmerne slintané alebo zvracanie. Existujú prírodné, ako aj možnosti liekov na predpis, ktoré môžu opatrovníci zvierat vyskúšať, ktoré môžu pomôcť s týmto priťažujúcim problémom.

Homeopatická liečba Cocculus, keď je poskytnutá skoro pred cestovaním, môže bežne pomáhať početným zvracaním zvierat. Prírodné bachové kvetinové esencie, ako je mierové alebo záchranné ošetrenie, môžu tiež pomôcť. Po mnoho rokov sme sa používali na navrhovanie poskytovania liekov ako benadryl (difenhydramín), dramamín, meklizín alebo espromazín. Účinnosť sa však určite mení s týmito liekmi. Novší liek na predpis nazývaný cerénia môže predpísať váš veterinárny lekár, ktorý by mal vyžadovať silnejší liek na predpis, aby sa vyriešil tento priťažujúci problém.

Lieky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *