[Nový produkt] Psy milujú secvity chrumkavé pečené domáce psie psie

AddsTis, zdieľanie ButtonsShare to FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare to Pinterestpinterestpinterestshare to Moreaddthismore3

Žiadni dvaja psi nie sú podobní. Ako to môže potvrdiť každý rodič, každý maznáčik má svoju osobnosť, páči sa mi a nepáči. Jedna vec je však istá – všetci psi milujú dobroty! S tak množstvom rôznych chutí, farieb, tvarov a prísad môže byť ťažké povedať zdravé zaobchádzanie od psieho nezdravého jedla. Ak si chcete byť istí, že dávate svojmu domácemu psovi psovi matke, schválené ošetrené za to, že ste také dobré dieťa (alebo dievča), vyskúšajte psov milovať chrumkavé pečené psie psie psov. Vyrábajú sa iba z niekoľkých prírodných ingrediencií a ako hovorí meno, psy ich milujú!

Sú psy mäsožravcami alebo všeliečkami?

Táto veková otázka sa stále prepláva do vyhrievaných diskusií. S ich ostrými zubami a preferenciami mäsa by bolo ľahké dospieť k záveru, že psy sú väčšinou mäsožravce. Psy však možno pozorovať, že jedia rastliny a trávnik podľa vlastného výberu, čo by odrážalo prirodzenú všemocnú stravu. Psy samozrejme si takmer vždy vyberú steak nad hlavou kapusty, ale prirodzene vedia, kedy potrebujú tie zeleninové živiny, ktoré mäso jednoducho neposkytuje.

Výživné psy dostávajú z jedenia zeleniny:

Rastlinné bielkoviny

Uhľohydráty

Vodná voda

Lipidy

Fytonutrienty

Vitamíny

Minerály

Vlákno

Aká je najlepšia zelenina pre psov?

Zatiaľ čo určitá zelenina a ovocie sú pre psy veľmi zdravé, iné môžu byť toxické a dokonca smrtiace. Medzi ovocie a vegetariánske psi musia vyhnúť paradajkové rastliny, jablkové semená, rebarbora, kakaové hroty, huby (oficiálne huby), ríby, marhule, hrozno/hrozienka, cibuľu, cesnak, surové alebo zelené zemiaky a čerešne. Existuje tiež celý rad izbových rastlín, ktoré môžu byť škodlivé pre psov, takže ak máte pochybnosti, nezabudnite udržať všetky rastliny mimo dosahu domáceho maznáčika.

10 najlepších zeleniny pre domáceho maznáčika je:

Špargľa

Brokolica

Ružičkový kel

Mrkva (s mierou kvôli obsahu cukru)

Karfiol

Uhorky

Zelené fazule

Sladké zemiaky (s mierou)

Tekvica

Hrach

Rovnako ako v prípade mnohých vecí v živote je moderovanie rozhodujúce pre dobré zdravie. Vyvážená strava, ktorá zahŕňa zeleninu bohatú na živiny, ako aj kvalitné krmivo pre domáce zvieratá pozostávajúce z chudého mäsa a hydiny, pomôže udržať vášho domáceho maznáčika z dlhodobého hľadiska zdravý.

Psy milujú secvice chrumkavé pečené domáce zvieratá psie psie psov prosia o zeleninu!

Myslíte si, že bude ťažké prinútiť vášho domáceho maznáčika, aby jedol (alebo jej) zeleninu? Psy milujú secvočiskovú pečené domáce psie pupky sú chutným a výživným spôsobom, ako odmeniť svojho domáceho maznáčika dobrotou prírody. Vyrobené iba z niekoľkých zdravých ingrediencií, tieto pochúťky dodávajú vitamíny, vlákniny a ďalšie živiny s úžasnou chuťou a chrumkavými textúrovými psami, ktoré sa skutočne milujú.

Psy milujú secvočiskovú chrumkavú pečené domáce zvieratá, ktoré sú k dispozícii v hrášku a kurach, hráškoch a hovädzom alebo hráškovom a syrovom príchute. Tieto delikátne maznáčiky sa pečú k dokonalosti pre ľahkú, chrumkavú krízu.

Zložka #1 u psov miluje sec -chrumkavé pečené psie psie psie psie psov, ktorý je veľmi dobrým zdrojom vitamínov B1, B2 a B6, ako aj vitamínu C a vitamínu K. Sú tiež úžasným zdrojom rastlinných bielkovín, Vlákna, železo, draslík a cholín. Jedinými ďalšími ingredienciami sú slnečnicový olej, hnedá ryža pre ďalší zdroj vlákien a buď dehydratované kuracie mäso, dehydrované hovädzie mäso alebo korenie himalájského jakového syra v závislosti od chuti.

Odmeňte svojho najlepšieho kamaráta s zdravými a zdravými psami milujte secvice chrumkavé pečené domáce zvieratá, vegetariánske liečby psov prosia.

Vyhrajte bezplatné psy Láska Snapas chrumkavé pečené psie psie pamiatky!

Miloval by váš maznáčik len miloval niektorých psov, ktorí milujú chrumkavé pečené psie psie psie psov? Zanechajte komentár nižšie a hovoríte nám, prečo vy a váš domáci miláčik potrebujete bezplatných psov milovať chrumkavé pečené domáce zvieratá psie psie psie psie z 1800 percent!

Traja (3) víťazi budú vybraní náhodne v pondelok 11. septembra 2017, takže každý, kto sa zúčastnia, má šancu vyhrať! (Obmedzené na obyvateľov USA) Veľa šťastia!

Gratulujeme víťazom kreslenia: Cindy C, Donna D a Diane G. Vyhľadajte od nás e -mail s nárokom na vašu cenu!

DogSgiveAwaysnewsNutrition

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *