Hračky pre pes: pôžitok z dvoch bodov

citrózna s jej hračkársky kôš, 24. október 2017. Bedraggled Horton, na nohách, je obľúbeným.
Ako veľa z vás má kôš alebo bin (alebo len hromadu) týchto lôžokových objektov: hračkársky box pre vášho psa?

Keď som bol dieťa, náš prvý psa, Gussie Basset Hound, mal oveľa menšiu zbierku vlastníctva vrátane starého tenisového lopty, dobre žuvanej polievkovej kosti, ktorá bola pravidelne nahradená mojou matkou, rovnako ako – jej preferované – Živočná hračka vyrobená z dvoch opotrebovaných potných ponožiek, plnené v špičke druhého, ako aj spojené s uzlom. Ponožka hračka bola skvelá pre obaja hranie vo vašej domácnosti (bez rizika lámania lampy), ako aj pre hry remorkérov.

Začiatok na začiatku 70. rokov, naši domáci psi začali mať väčšiu zbierku hračiek, všetky zakúpené z domácich obchodov. Obzvlášť populárne boli gumové škvrnité hračky. Naše laboratórne / zlaté retriever mix, Jenny, mal extrémne mäkké ústa, rovnako ako ona mala jednu škpôkovú hračku, kaučuk arašidy, ktorá mala dohodu s podobnou animáciou “Bandito”, ako aj použité sombrero. Nazvali sme peastové roy, po dobrom priateľovi, ktorý poskytol tento poklad, rovnako ako Jenny hral s ním až do tesne predtým, ako zomrela. Roy je stále niekde v zásuvke v dome môjho matky; Môj otec ho zachránil spolu s Jennyho golierom. Ak to môžem objaviť, dám to do tohto príspevku.

Kryt mojej knihy Rodina Zvieratá v Amerike: História (Hardcover Edition) má fotografiu z 1880-tych rokov chlapa, ktorý sa pripravuje na hádzanie gule pre domáci pes, ktorý je absolútne tuhý s očakávaním. Sféra môže byť baseball. Určite to nie je sféra len pre psa. Vlastním niekoľko obchodných katalógov, ako aj obrázky, ktoré naznačujú vývoj hračiek vytvorených zámerne pre potešenie psov. Pozrime sa na niekoľko z nich.

Kryt, katalóg zariadenia pre domáce zvieratá. Walter B. Stevens & Son, Inc., New York City, 1937.
Zdá sa, že Walter B. Stevens & Son, Inc. začalo ako dodávateľ keramiky, avšak do roku 1905 ponúkaný obchodný reťazec, ako aj kožené domáce zvieratá. Podnikanie existovalo až do roku 1976, hoci sa presťahoval zo zamerania na domáce zariadenie. ”

Katalóg Stránka PET DOG HOTYY POUŽÍVAŤ WALTER B. Stevens & Son, Inc. v roku 1937.
Existuje veľa fascinujúcich vecí o tomto katalógu, ktorý využíva veľké množstvo produktov v srdci depresie. Stránky hračiek sú dnes náš predmet; Neskôr sa budem zdieľať oveľa viac tohto katalógu. Všimnite si, že gumové gumy sú tvarované tak, aby vyzerali ako hlavy zvierat. Toto je začiatok reklamy domáceho hračky, ktoré sú uvedené, že sú podobne zábavné pre majiteľov. Gumová potkana sa vzťahuje na štandardnú funkciu teriérov ako špirálov v stodách, ako aj domácnostiach. “Sani-Bone”, ako aj “Hapsidog Bone” ukazujú nové starosti o zdravie a wellness psov. (Ako som zaznamenal inde, 1920 bol desaťročím, keď malé zvieratá veterinárne kliniky proliferované, ako aj starosti o účinok baktérií na cenený rodinné domáce zvieratá sa objavujú v prominentnej literatúre. Rovnako tak, ako aj naznačujú, že použitie uvedených kostí by Urobte si miesto v interiéri, skôr než na dvore. Žiadne mastné oblasti na koberkách!

Counter-Top Pet Pes Dog Trays Screen, ako aj vianočné pančuchy, Walter B. Stevens & Co, 1937.
Krabica proti-top obrazovky, zobrazená vyššie, naznačuje, že majitelia domácich zvierat ponúkajú hračky ako impulzné nákupy. Rovnako ako vianočné pančuchy sú najskoršie prázdninové obaly, ktoré som doteraz objavil.

Pozrime sa teraz na niektorých domácich domácich hračiek z roku 1947, desať rokov, ako aj na druhej svetovej vojne neskôr. Nižšie je uvedená stránka Katalóg z Lehman Bros. z Clevelandu, Ohio, biznis, ktorý som nebol schopný objaviť veľa. List na ukladanie majiteľov v júni 1946 veľkoobchodný katalóg, ako aj zoznam nákladov na “Sterling High Quality Pet Furseshings” určuje, že firma bola v službe PET SUPPLY, ktorá vzhľadom k tomu, že polovica 1920s.

Stránka domácich psov Hračky z Lehman Bros., Sterling vysoko kvalitné domáce zvieratá, PET DOGHUMENTY. Katalóg č. 41. 1830-1838 St. Clair Avenue, Cleveland, Ohio. 1946.
Táto stránka zobrazuje gumové “Squeaky” hračky (ktoré by neboli ponúkané, keď bol vypočítaný materiál), ako aj záťažové hračky. Gumové hračky vyzerajú, rovnako ako aj môžu byť podobné kňučaniu hračiek pre dojčatá predávané v tej dobe.

Gumové pesové hračky, výrobca neznámy. s najväčšou pravdepodobnosťou 60. rokov.
Gumové pesové hračky na obrázku vyššie, o ktorých som diskutoval v publikovaní v januári 2016, sú oveľa viac celkového vyjadrenia vzoru smerom k hračky, ktoré užívajú tvary, že domáci pes majitelia by objavili zábavné. Práve tu hračky predstavujú veci, že pes pes nie je určený na žuvanie. Na stránkach hračiek z DU hovoria, poštová zákazka PET SERVICE, ktorá bola predmetom predchádzajúceho príspevku, rozmary naďalej formuje latexové gumové hračky. Zahŕňajú sa Smurf s názvom “Kvetinový chlapec” Hillbilly BearsRovnako ako dokonca Magilla Gorila.

Hračky pre psov, čokoľvek na hýčkať domácich zvierat. Du hovoria, nové Orleans, okolo roku 1975.
Zbierka “All Time Fairbage”, v dolnej časti stránky 12 vyššie, pripomína základné hračky z tridsiatych rokov, ako aj 1940s: remorkéry hračky, Burlap Skopapy Hračky, ako aj gumová guľa, ako aj kosti. Porovnajte ich so stránkami Stevens Katalóg.

Je to odstrániť, že domáci pes majitelia zdieľali svoju postwarovú prosperitu so svojimi psami tým, že im získajú veľké ponuky nových hračiek. Pozrite sa na publikciu s názvom “Pozrite sa akýmkoľvek spôsobom mojich hračiek” od 26. januára 2016. Analyzuje dva snímky čiernej pomoranskej domáceho psa so všetkými jeho oceňovanými majetkom, z decembra 1963. Tu je detail jedného. Gumový hamburger, ako aj steak, disembodované nohy, ako aj gumový balíček Winstonových cigariet, spolu s čírym počtom hračiek, navrhuje presne tak, ako vtipný profesionálny fotograf (pravdepodobne jeden z majiteľov) objavil celú akumuláciu pichatických vecí.

Detail snímky Pomeranian pes pes, ako aj jeho hračky, december 1963. profesionálny fotograf neznámy.
Psy radi žuť, remorkér, prenasledovanie, rovnako ako priniesť objekty, s ktorými im poskytujeme hrať. Môj pes pes Gussie bol potešený starým párom potných ponožiek. Zatiaľ čo citrón sa teší na žuvanie, rovnako ako hádzať okolo hračiek z jej koša, ona sa nestará, že človek zobrazuje Dr. Seuss ‘Elephant Horton, rovnako ako ešte jeden je dlhý fialový had s chybami. Pet psie hračky, aby nás šťastný.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook
Viac

Linkovaný
Tumblr

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Pozrite sa akýmkoľvek spôsobom mojich hračiek! 16. január 2016in “živočíšna interakcia”
Macy’s Kennel shop na Westminster Pet Dog Show, 1956Persbary 14, 2018in “Animal-Human Interakcia”
New York Veterinary Hospital, 1900: Čoskoro Small-Animal Practivaly 7, 2015in “mačky”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *