Ako bezpečne nakŕmiť svoje psie surové kosti

kŕmenie psov, ktorý stravovacím plánom surového stravy nemusí byť komplikovaný. Trvalo mi chvíľu, kým som zistil, že tieto slová múdrosti.

Ak práve začínate a cítite sa trochu ohromení, nebojte sa. Bude to jednoduchšie a zaručujem, že je to oveľa menej náročné, ako sa môže zdať.

Toto publikovanie môže obsahovať pridružené odkazy. Že Mutt môže zarobiť peniaze z podnikania diskutovaného v tomto príspevku.

Osobne som kŕmil svoje dva boxerové zmesi vopred pripravených surových psích potravín z podnikania s názvom Darwin’s Natural Pet po prvých 6 mesiacov po vyhodení Kibble. Pretože to začalo byť trochu na nákladnej strane, aby som nakŕmil tento druh jedla výlučne, začal som sa pozerať na výrobu vlastných jedál.

Vyberá to, čo môže byť najnáročnejším prvkom prípravy surových jedál vašich psov, ako aj to, čo je najlepšie medzi rôznymi škrtmi mäsa, ktoré tvoria výživné jedlo (svalové mäso, kosti a orgány).

V mojej predchádzajúcej publikovaní surových potravín pre ThatMutt som vyhodnotil Primal, vopred vyrobenú značku surových psích potravín, ktorá je tiež vynikajúca na začatie surových psích potravín.

Teraz, pri nákupe na výrobu vlastného psieho jedla, budete chcieť presne pochopiť, ako určiť percentá, aj keď nie, existujú fantastické kalkulačky surových potravín, ktoré sú presné a neuveriteľne praktické pri dvojitej kontrole vášho vlastná matematika.

Páči sa mi ten, na ktorý Raw Feeding Miami odkazuje na svojich stránkach, pretože poskytuje dva samostatné kalkulačky, ktoré rozlišujú medzi dizajnom koristi (bez vegetariánov), ako aj dizajn baru (so zeleninou).

Surové kosti ako neoddeliteľná súčasť vyváženej surovej stravy

Psy vyžadujú najlepšie množstvo vápnika, ako aj fosforu pri nákupe, aby prekvitali, ako aj na zachovanie veľkého kostrového zdravia. Pri kŕmení surovej výživy ponúkajú surové mäsité kosti presne to.

Takže aj keď kosti tvoria iba 10% výživnej surovej výživy, sú jej neoddeliteľnou súčasťou a nemožno prehliadnuť. „Surové mäsivé kosti“ len naznačujem kosti, ktoré majú pripevnené mäso. Vyskúšajte viac, kde nájdete viac.

Surové mäsité kosti (RMB) tiež fungujú ako prírodná zubná kefka a udržujte perly psa dobre a čisté. Missy a Buzz za posledné 2 roky „čistia“ zuby niekoľkokrát týždenne. Pozrite sa na Buzzove zuby:

Ale nie sú škodlivé kosti, rovnako ako môže potenciálne poškodiť môjho psa?

Odpoveď na tento problém je „áno, kosti sú škodlivé, keď sú varené.“ Aj keď môžete v konkrétnom stupni kŕmenie krídla RAW, existuje jedno skutočne zásadné usmernenie, ktoré musíte absolútne dodržiavať, ako aj to, že nikdy nekŕmite svoje psie kosti.

Na rozdiel od surových kostí, ktoré sú mäkké, ako aj poddajné, varené kosti skončili ako krehké, sa môžu veľmi ľahko rozštiepiť a nakoniec skončia ako ostré zbrane, čo naznačuje, že môžu spôsobiť veľké škody, keď sú vo vnútri tela psa .

*Získajte naše tri úplne bezplatné recepty na psie psie psie! Kliknite doprava sem

Aký typ surových mäsových kostí môžem nakŕmiť svojho psa?

Z 2,5 roka, keď boli moji psi Missy & Buzz, boli na surovej výžive, jedia surové mäsivé kosti 2 roky bez toho, aby mali problém jesť alebo stráviť ich.

Ako už bolo uvedené vyššie, trvalo mi asi 6 mesiacov, kým som sa cítil pohodlne, postačoval som ich jedlo dohromady, ako aj ponúknuť im celé RMB. (Vopred pripravené surové jedlá od spoločnosti Darwin’s Contine Bones.)

Keď som svojim psom predstavil kosti, začal som ich na štvrťroku na hydinovej nohe a pomaly pridal ďalšie RMB do svojich jedál počas programu nasledujúcich 24 mesiacov od kačíc krkov/hlavy/rámov po krky moriek, hydinové nohy, králičie nohy, králičie. Hlavy, rovnako ako len nedávno hlavy lososov.

Ako usmernenie, RMB, ktoré ponúkate svojmu psu, by nemalo byť nikdy oveľa menšie ako ich ústa. Týmto spôsobom bude oveľa menej pravdepodobné, že namiesto toho, aby ju žuval, prehltol celú kosť.

Takže neponúkajte svoje 80-lb laboratórium hydinového krídla, ale namiesto toho začnite štvrtinou hydinovej nohy. Podobne môže byť váš Yorkie ohromený morským krkom, ale je vynikajúci s hydinovým krídlom.

Ako bezpečne nakŕmiť svoje psie surové kosti

Ďalším vedením, ktoré môžem ponúknuť, je porozumieť žuvacím návykom vášho psa. Ak má váš pit tendenciu dúšťa, podržte RMB, ktoré poskytujete, keď ho jete. Týmto spôsobom sú povinní z toho vytiahnuť uhryznutie a skutočne žuť.

Jeden z mojich klientov z psieho chôdze v súčasnosti mení svojho nemeckého pastiera z Kibble na RAW, ako aj dodržaný s mojím vedením, že pri poskytovaní Stanleymu poskytnete štvrtinu hydiny.

V opačnom prípade má tendenciu prehltnúť celé jedlo. Držanie to fungovalo vynikajúce pre „Force“ Stanleyho, aby žuvali.

Niekto, kto so mnou na Instagrame dodržiava, urobil to isté, keď prvýkrát poskytoval svoj husky-lab-rottweiler Mix Baloo a štvrťrok na hydinovú nohu. Fungovalo to rovnako vynikajúce ako pre Stanleyho.Pred poskytnutím RMB si uvedomte aj zubné zdravie a wellness svojho psa. Všeobecne platí, že zuby psa sa budú môcť vysporiadať s RMBS žiadny problém, ale (staršie) psy so slabšími zubami môžu byť oveľa lepšie s pozemnou kosťou v jedle.

Ďalšou lekciou, ktorú som objavil v priebehu rokov, je nakŕmenie svojich psov surové kosti na povrch, ktorý sa dá rýchlo vymazať. Keď je vonku dobrý, poskytujem im ich RMB na trávniku v trávniku – určite tam nie je potrebné žiadne vyčistenie.

Keď vo vnútri kŕmím RMB, položil som veľký uterák na tvrdé drevo v kuchyni/jedálenskom priestore, ktorý sa po tom, čo sa najlepšie hodí do bielizne. Je to vynikajúce na metódu príkazu „Zostať“ alebo „miesto“, aby sa váš psí psom obmedzoval na jednu oblasť.

Rovnako ako aj potom kŕmím slečnu, ako aj bzučanie väčšie RMB, ako sú kačacie rámy v ich prepravkách.

Táto voľba je vynikajúca na to, aby ste ich na chvíľu udržiavali hektickí! Vopred eliminujem ich posteľnú bielizeň, takže všetko, čo musím urobiť, je utierať panvice po ich jedle.

Ako presne chápem, koľko skutočného materiálu kosti je v surovej mäsitej kosti?

Jedna vec, ktorú treba mať na pamäti, je to, že RMB nepospievajú iba z kosti, ale tiež obsahujú pripojené mäso. Skutočný kostný materiál sa líši medzi rôznymi RMB. Štvrťové štvrtiny hydiny zvyčajne zahŕňajú okolo 20% kosti, krky sú okolo 45% kosti, hydinové nohy sú 60-80% kostí, kačacie hlavy a kačacie rámy sú okolo 75% kosti.

Dokonale RAW ponúka vynikajúce zhrnutie rôznych percent kostí na svojich webových stránkach:

http://perfectlyraw.wpengine.com/raw-feeding-classifications/safe-edible-raw-meaty-bone-guide/bone-percentrages-intages–cuts-of-of-ofleat/

Ak si nie ste úplne istí, či sa váš psík dostane rovnako dobre alebo rovnako trochu kosti v jedle, pozrite sa na jeho hovno. Ak je to rovnako dobre, nemá dosť. Alebo, ak je rovnako suchý, dostáva rovnako veľa kostí.

*Poznámka od Lindsay: Zistil som, že je jednoduchšie určiť, koľko kosti by moja psíka vyžadovala počas celého týždňa oproti každému jedlu. Potom sa len ubezpečím, že v priebehu týždňa dostane túto sumu.

Všetko zhrnúť:

Nikdy kŕmte varené kosti, iba RMB.
Surové kosti zahŕňajú 10% výživnej a vyváženej výživy surových potravín.
Sú nevyhnutné pre kostru vášho psa, ako aj pre orálne zdravie.
Vyberte si RMB, ktoré majú skvelý tvar pre ústa vášho psa.
Poznajte, že váš psí žuvacie praktiky, ako aj držte sa RMB, ak je váš psík Gulper.
Nakŕmte svoje psie surové kosti na povrchy, ktoré sa dajú rýchlo vyčistiť – zabráňte koberci aj dreve.
Pozrite sa na hovno svojho psa, ak si nie ste istí, že dostáva najlepšie množstvo kostí.

A ak chcete ľahšiu cestu, začnite tým, že kŕmte psom vopred vyrobenú surovú značku, ako je Darwin’s.

Vo svojom ďalšom príspevku sa podelím o to, kde dostávame naše labky na nákladovo efektívne surové mäsité kosti!

Dostávajú vaši psi vo svojej strave RMB? Majú preferovaný druh?

Pochopme v komentároch! Zanechajte tiež akékoľvek obavy, ktoré máte presne o tom, ako kŕmiť svoje psie surové kosti.

*Získajte naše tri úplne bezplatné recepty na psie psie psie! Kliknite doprava sem

Barbara Rivers pravidelne skladá pre túto muttu o kŕmení svojich psov surovou psovou stravou. Je autorkou blogu v K9S cez kávu.

Súvisiace články:

5 obáv z Barbary z K9 pri káve

Primárne surové psie preskúmanie potravín

Kŕmenie surového diétneho plánu – rozhovor s veterinárom a chovateľom

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *