Nádherná mačací prikrývka v prospech Siamese Feline Rescue

Minulý víkend bolo veľa predajcov, ako aj záchranné skupiny, ako aj veľa nádherných mačiek, ako aj mačiek Veci, na to, aby som sa pozrel, ale nič ma nezaujalo viac ako táto nádherná prikrývka.

Prikrývka, ktorú vytvoril dobrovoľník pre záchranné centrum siamských mačiek, je veľká prikrývka s veľkou veľkosťou s siamiskými mačkami. Všetky materiály sú bavlna, ako aj prikrývka má vlnené odpaľovanie pre teplo a priedušnosť. Horná časť bola strojom, ako aj ručne použité. Všetky stehovanie prikrývky je podľa stroja. Hranice sú viacfarebné bavlnené batiky, ktoré pôjde s takmer akýmkoľvek druhom dekorácie. Prikrývka na hranici obsahuje rad mačiek, ktoré sa hrajú nad nimi, ako aj pod nimi. Podporný materiál má holé zimné stromy so snehom padajúcim v pozadí. V každom strome je siamská mačka.

Je to s najväčšou pravdepodobnosťou skvelá vec, ktorú táto prikrývka nebola na predaj, pretože som sa úplne dostal ako s ňou. Prikrývka je zaradená, aby získala peniaze pre záchranné centrum Siamese Feline, ako aj vy, môžete mať možnosť získať túto nádhernú prikrývku. Vstupy budú prijaté až do 5. mája 2012. Môžete si kúpiť lístky na tombole online. Viac informácií o prikrývke, ako aj o tom, ako presne vstúpiť do výkresu, nájdete na webovej stránke Siamese Feline Rescue Center.

Môžem len fotografovať túto prikrývku na mojej posteli, pričom slnko zvýrazňuje ohromujúci dizajn, ako aj Allegra, ako aj Ruby pokojne zdriemnutie … .. žena môže snívať, že?

Ingrid King

«NVR Miss: Perfect Lotter Box
Hodnotenie produktu, ako aj darčeky: ekologické hračky z mačiek z ModernCat Studio »

16 komentárov k nádhernej mačkovej prikrývky v prospech záchrany mačiek Siamese

Peg hovorí:

31. marca 2012 o 12:55 hod.

Som s Caren – všetci som bol pripravený kúpiť si veľa lístkov, ale odkedy som sa presťahoval z Marylandu do Oregonu, nemôžem. Phooey! Je to úplne nádherná prikrývka. Takže dúfam, že to vyhráte, Ingrid, aby ste poskytli Allegra a Ruby špeciálny priestor zdriemnutia.

Odpovedať

Ingrid hovorí:

31. marca 2012 o 13:51

Prepáčte, kolík! Ak nevyhrám, budem pracovať na pokuse objaviť niekoho, kto pre mňa môže urobiť túto prikrývku!

Odpovedať

Debbie hovorí:

15. mája 2015 o 17:14

Toto je nádherná prikrývka n pre veľkú vec. Moja vera je súčasťou siamskej aj n.

Odpovedať

Theia hovorí:

28. februára 2012 o 12:23

Videl som túto prikrývku na Hampton Quilt Show! Som si celkom istý, že som išiel. Tak pekné, naozaj by som rád pochopil, kde ste dostali vzory pre mačacie aplikácie

Odpovedať

Ingrid hovorí:

28. februára 2012 o 6:29

Nie je to nádherná prikrývka, Theia? Predstavoval som si, že visí na stene mojej spálne od chvíle, keď som to prvýkrát videl …?

Odpovedať

Pat hovorí:

31. marca 2012 o 13:54

Môžete získať vzor pre prikrývku, ako aj mačkovú aplikáciu v obchode s glorou slávom Cottonseed v Annapolis MD. Vzor sa nazýva tie sakramené mačky. Rovnako to ponúkajú ako súpravu so všetkými materiálmi pre prikrývku a mačky (hoci materiály mačiek sú iné ako na tomto. Hranice nie sú zahrnuté.

Odpovedať

Ingrid hovorí:

31. marca 2012 o 5:29

Ďakujem, že si mi dal vedieť, Pat!

Odpovedať

Marilia hovorí:

20. september 2011 o 14:25

Páči sa mi prikrývka … =)

Odpovedať

Connie hovorí:

20. september 2011 o 11:50 hod.

Možno by mohli chcieť premýšľať o ich predaji. Pretože to veľmi veľmi veľmi chcem. Získajte zábavnú skupinu prešívaní, aby sme pre nás urobili prikrývky, by bolo víťazné, že?

Odpovedať

Ingrid hovorí:

20. september 2011 o 12:45

Connie, verím, že je to jedinečný kúsok. Neviem si ani presne predstaviť, ako dlho to muselo trvať. Som však za ten prešívaný kruh, ktorý navrhujete!

Odpovedať

Rita Dean hovorí:

20. september 2011 o 11:20 hod.

Som prešívanie, ako aj mačací osvoj a mám kríž tuleňov menom Wilson. Táto prikrývka je úplne nádherná !! To. MUSIEŤ. Byť. Môj !!!

Odpovedať

Ingrid hovorí:

20. september 2011 o 12:44

Určite sa zdá, že prikrývka bola určená pre vás, Rita – Veľa šťastia!

Odpovedať

Caren Gittleman hovorí:

20. september 2011 o 8:52

OhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhHhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhHhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh. Práve som skontroloval pravidlá, ako aj existujú iba špecifické špecifikácie, do ktorých sú oprávnené ísť, rovnako ako Michigan nie je jedným z nich?

Odpovedať

Ingrid hovorí:

20. september 2011 o 12:44

Ach nie, je mi ľúto, Caren. Možno, že ak sa s nimi spojíte, existuje iná metóda, ktorú by ste mohli citovať? Je to ohromujúce, však?

Odpovedať

Caren Gittleman hovorí:

20. september 2011 o 13:44

Radšej by som to videl vyhrať?

Má vašu farebnú paletu. „

Som si istý, že by to bolo ohromujúce vo vašom dome!

Odpovedať

Caren Gittleman hovorí:

20. september 2011 o 8:49

To je úplne ohromujúce! Aká úžasná vec! Detail na poslednom obrázku je jednoducho úžasný. bol hlboko zahrnutý do umenianull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *