Pomôžte Pitbull!

Šteniatko narodené s rozštepom podnebie už má štrajk proti nemu. Niekedy chovatelia zabíjajú mláďatá s vrodenými chybami. Správne alebo nesprávne, osobne poznám chovateľov, ktorí to robia. Vedia, že len málo ľudí bude chcieť kúpiť šteniatko s defektmi.

Ale štrajk dva za tento konkrétny Pitbull menom Steve bol, keď jeho rodina prišla o domov, podľa 4 LUV zo záchrany psov vo Fargo. Steve bol odpadnutý do chovateľskej stanice na palube a zostal tam dva mesiace.

Steveova rodina sa za neho nevrátila ani neplatila svoj účet, podľa manažéra stravného zariadenia.

4 Luv of Dog Rescue prijal Steva do svojho záchranného programu a podľa Kitra Nelsonovej, jednej z dobrovoľníkov Rescue’s dobrovoľníkov, má postavený pestúnsky dom. Ale Steveov návrh zákona o internáte zostáva neplatený. Kitra vytvorila financovateľné spojenie, v ktorom môže každý, kto má záujem, darovať peniaze online, aby pomohol platiť Steveove výdavky (predtým bol pomenovaný Scarface).

Podľa stravovacieho zariadenia je Steve’s Bill 700 dolárov.

4 Luv of Dog má šťastie, že má miestne zariadenie na internátne zariadenie, ktoré je ochotné nastúpiť na záchranu psov so zľavou, kým sa nenachádzajú pestúnske alebo trvalé domy.

Ak máte záujem darovať priamo 4 LUV psa, pozrite sa na jeho webovú stránku na adrese 4Luvofdog.org a kliknite na tlačidlo Dary v ľavom hornom rohu. Môžete tiež poslať šeky na:

4 luv záchrany psov
C/o Prírodné stredisko pre domáce zvieratá
3037 13. Ave. S.
Fargo, ND 58103

Ak máte záujem o podporu psa, sú vždy potrebné pestúnske domy bez ohľadu na to, kde žijete. Pokiaľ ide o Steve, je na adopciu. Dobrovoľníci ho opisujú ako priateľského s mačkami, psami a deťmi a že má „srdce zlata“.

Aktualizácia 6. 6.10: Steve bol prijatý

(Obrázok z 4LUVOFDOG.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *