Vyrieši thundershirt problémy s agresiou psa?

Toto publikovanie môže obsahovať pridružené odkazy. Môžeme zarobiť peniaze alebo výrobky z podnikania uvedeného v tomto príspevku.
Stále je to práca, ale pomaly zisťujeme, ako presne opraviť agresiu Linusovho psa vodítka. Minulý týždeň sme do nášho arzenálu pridali nový kus zariadení … Thundershirt (Aff Link)! Áno, presne ten istý stres a úzkosť, ktorá eliminuje psie košeľu, ktoré väčšina psov nosí, aby ich udržala pokojná počas búrok, ohňostrojov, ako aj ďalšie šialenstvo v okolí domu.
Len v situácii, že sa k nám pripojíte neskoro, sme začali pracovať na agresii Linusovej vodítka pre psov na začiatku mesiaca, ako aj uverejňovali naše ciele, ako aj výsledky prvého týždňa tu:
Vyriešte problémy s agresiou svojho psa za 30 dní
Riešenie problémov s agresiou Linusovho psa za 30 dní – týždeň č. 1

Ako presne tak prešiel náš týždeň? Pomohla Thundershirt s Linusovou agresiou vodítka?
Skutočne pracuje Thundershirt s agresiou na vodítku psov?
Linus, ktorý používa svoju Thundershirt vedľa svojho priateľa Stetsona.

Minulý týždeň sme robili denný denník, ale nebol som tak dobre nadšený z tohto typu publikovania a zistil som, že to bolo trochu zvinuté a opakujúce sa. Tentokrát vám len poskytnem aktualizácie o tom, ako sme postupovali alebo ustúpili s Linusom.
V týchto týždňových rutinách sme skutočne urobili 3 úpravy:
Ako sme už spomenuli, Linus tento týždeň použil jeho Thundershirt (Aff Link) na všetkých prechádzkach.
Namiesto toho, aby som kráčal Linus, ako aj Stetson, vytiahol som Linusa sám.
Na jeho prechádzky som nepoužíval Linusov hlavný golier, ako som len spojil vodítko s jeho rutinným plochým golierom.

Najprv sme urobili fantastickú úlohu, ktorá držala krok s mojimi 30 -dňovými obtiažnosťami chôdze po psoch 30 minút denne minulý týždeň. Problém bol čas, ktorý sme išli na prechádzky. 5 zo 7 dní minulý týždeň sme sa nedostali von až po 22:00, a preto sme sa na našich prechádzkach stretli s veľmi málo psov. „

Tu je to, čo som pozoroval na našich prechádzkach:
Linus urobil fantastickú úlohu, ktorá sa zameriavala na mňa, ako aj na jeho prechádzku, ako na ostatných psov, ktoré sme videli, keď sú vonku. Skvelý chlapec!
Linus nenasadil žiadny typ veveričiek, králikov alebo kačíc, potom však opäť neverím, že sme videli ani žiadny typ. Skvelý chlapec!
Linus sa zdalo, že minulý týždeň bol na našich prechádzkach trochu viac stresovaný. To je nezvyčajné premýšľanie o tom, že používa svoj Thundershirt, ale pýtam sa, či musí urobiť jednu z ďalších úprav, najmä chôdze sama, a nie so svojím priateľom Stetsonom. Možno budem musieť túto teóriu vyskúšať budúci týždeň.
Linus bol pri predných dverách s mojím GF, rovnako ako začal štekať, hádzať, ako aj kňučať u psov susedov. Hlavná regresia! Toto je ešte jeden problém, ktorý je potrebné vyriešiť.

Celkovo to bol neobvyklý týždeň hlavne preto, že som Linus nedostal počas dňa. S thundershirt (Aff Link) sa vyskytli zmiešané výsledky, ale naďalej ho budeme využívať na prechádzke Linus … ak mu niečo pravdepodobne počas tohto chladného kúzla trochu teplejšie. Takže predpokladám odpoveď na našu pôvodnú otázku: Vyrieši Thundershirt Problémy s agresiou psa?

Budúci týždeň na našich prechádzkach vyskúšam niekoľko rôznych vecí. Idem striedať, že na naše prechádzky vytiahnem Stetsona. Keď kráčam oboch chlapcov, musím využívať obojky hlavy, pretože keď sa Linus rozhodne prenasledovať veveričku Stetson, s nimi dodržiava, rovnako ako som sa ťahal za jazdu. Rovnako plánujem predstaviť nepokoje, aby som zistil, či sa mi to páči oveľa lepšie ako golier hlavy.
Je to o tom za týždeň č. Nie je to tak veľa vývoja tento týždeň, v ideálnom prípade však v týždni č.
Takže presne čo vy, chlapci? Akýkoľvek typ vývoja vo vašom tréningu agresie psov? Povedzte nám o tom v sekcii komentárov nižšie.
Najlepšie tipy pre naše šteniatka
Najlepšie šteniatko, ktoré sa nám páčia: hračka šteniatka Calmeroos W/ Heartbeat, ako aj teplé balíčky – ideálne pre nové šteniatka. Pomáha jednoduchosti stres a úzkosť v ich novom dome.
Najlepší žuvačky, ktoré sa nám páčia: Prírodné tyčinky na farme – všetky naše šteniatka radi uhryznú, škriaba, ako aj žuvanie. Radi využívame tyranské palice, ktoré pomáhajú presmerovať tieto nežiaduce správanie.
Najlepšie psie pamiatky, ktoré sa nám páči: Crazy Dog Train Me Lats-využívame ich ako naše vysoko hodnotné dobroty pre naše šteniatka vodiacich psov.
Najlepšie čerstvé jedlo pre psov, ktoré sa nám páči: Farmársky pes – pred pár mesiacmi sme začali kŕmiť čerstvé psie jedlo Raven, ako sa jej páči! Získajte 50% zľavu z prvej objednávky poľnohospodárskeho psa.null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *