Uvedomte si, aby ste boli zdraví

s blížiacim sa chrípkou, alebo, ak sa majú médiá správy veriť, už v plnom prúde, všetci hľadáme metódy na zvýšenie imunitného systému a zostať zdraví. Nikto nechce chytiť obávanú chrípku. Dokonca aj prechladnutie nás môže položiť na niekoľko dní alebo prinajmenšom, aby sme boli nešťastní. Médiá odviedli dobrú prácu, aby sme sa bojili najnovšej hrozby tejto sezóny, ošípanej chrípky (prečítajte si môj príspevok vystrašený z prasacej chrípky? táto záležitosť). Čo teda môžeme urobiť, aby sme zostali zdraví?

Na fyzickej úrovni existuje veľa rôznych metód na zvýšenie imunitného systému. Tu je niekoľko mojich obľúbených:

Nedovoľte, aby vám chladné počasie zastavilo v cvičení. Iba 30 minút denne ľahkého aeróbneho cvičenia môže pomôcť udržať váš imunitný systém zdravý.

Často si umyte ruky. Štúdie ukázali, že nič nebráni chladu lepšie ako komplexné a časté umývanie rúk. Ak sa nemôžete dostať na kohútik, použite antibakteriálny gél alebo obrúsky.

Obmedzte svoj príjem cukru a vysoko spracované potraviny – ukázalo sa, že obidve stlačia imunitný systém.

Vezmite si dobrý denný multitamín. Urobte svoj prieskum a uistite sa, že značka, ktorú beriete, má dobrú biologickú dostupnosť. Väčšina z pultových značiek nie.

Vezmite extra vitamín C. Beriem 1 000 mg denne, a ak som okolo niekoho, kto je chorý, túto dávku zdvojnásobím.

Nový výskum ukazuje, že probiotické doplnky prispievajú k zdravému imunitnému systému. Rovnako ako všetky doplnky, nezabudnite preskúmať značku, ktorú používate, aby ste sa uistili, že skutočne obsahuje kvalitné prísady.

Uistite sa, že získate dostatok vitamínu D. Aj keď je najlepším spôsobom, ako získať vitamín D, každý deň je 15 až 20 minút nechráneného slnečného žiarenia, pre tých z nás, ktorí žijú na severnej pologuli, môže byť ťažké získať toľko počas zimnej sezóny mesiace. Ak užívate doplnky vitamínu D, možno budete chcieť pravidelne testovať hladiny krvi vitamínu D.

Pozrite sa na holistické alebo prírodné produkty, ktoré môžete vziať, aby ste sa vyhli prechladnutiu, alebo v počiatočných fázach chladu, aby ste znížili trvanie a závažnosť. Výrobky obsahujúce zinok môžu byť veľmi efektívne. Existuje tiež množstvo homeopatických výrobkov, ktoré fungujú dobre.

Jedzte čokoládu! Tmavá čokoláda obsahuje veľa antioxidantov a je pre nás v skutočnosti dobrá (s mierou!).

Reiki a ďalšie energetické terapie môžu pomôcť zvýšiť váš imunitný systém zmierňovaním škodlivých vplyvu stresu. Napätie je hlavným vinníkom, pokiaľ ide o oslabenie nášho imunitného systému.

Ale za týmito fyzickými imunitnými zosilňovačmi existuje ďalší spôsob, ako zvýšiť váš imunitný systém a zostať zdravý túto zimu a je k dispozícii pre nás všetkých bezplatne. Vaše myslenie zohráva hlavnú úlohu vo vašom celkovom zdraví. Špičkový výskum vedcov, ako je bunkový biológ Bruce Lipton, Ph.D. ukázal, že naše myšlienky môžu skutočne zmeniť bunky v našich telách až po úroveň zmeny našich génov. Tak prečo nepoužívať tento výkonný nástroj skôr v našom prospech, ako v nevýhode? Namiesto toho, aby ste sa trápili ochranou, prečo sa nezameriavať na zdravie a mať veľa energie? Uvedomte si, aby ste boli zdraví!

Ingrid King

«Náhodné skenovanie mysle: objavujú sa spomienky na domáce zvieratá
Bezpečná anestézia pre domáce zvieratá »

1 Komentár k vedomiu, aby ste boli zdraví

Debbi hovorí:

7. októbra 2009 o 13:56

Ingrid, väčšina z toho viem, ale nepodarí sa to uplatňovať. Ďakujem za pripomenutie. Pretože tmavá čokoláda je moja najobľúbenejšia, myslím, že to použijem najskôr = o).

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Potrebné polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež prihlásiť na odber bez komentára.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *