Vypočítajte svoju súťaž

od Michelle Robinson
29. júla 2015

Keď som prvýkrát išiel na mobilné zariadenia, okamžite som sa zahrnul do mnohých skupín sociálnych sietí, aby mi pomohol pochopiť nové zviera, do ktorého som bol zahrnutý. Pomáhala mi to objaviť niekoľko z nich, ako aj v podnikaní, Nakoniec som však musel urobiť rozhodnutie o tom, čo som chcel urobiť. Koniec koncov, to bola moja vec. Posadil som sa a prišiel som na to, čo som potreboval na zaplatenie svojich výdavkov, ako aj stanoviť svoje náklady podľa počtu psov, ktoré som chcel urobiť. Nikdy som zavolal, aby som videl, čo robí moja „konkurencia“, pretože na tom skutočne nezáležalo. Ak pre mňa nepracujú a pomáhajú mi platiť svoje účty, aký rozdiel to urobil?

Čas od času som znova skontroloval obavy z nového obchodu alebo mobilného otvorenia v meste. Okamžité obavy by vždy boli „Mal by som znížiť svoje náklady, aby som ich zodpovedal?“ alebo „Budú brať všetkých mojich zákazníkov?“ Aj často som videl, že skvelí grooméri poskytujú hlboké diskontné sadzby, ktoré narušujú ich spodný riadok; Vedenie ich tvrdšie za menej peňazí. To mi jednoducho nedáva zmysel. Čoskoro som pochopil, že každý klient nebol mojím zákazníkom, avšak to je ešte jeden príbeh.

Som osoba s číslami. Keď som začal kontrolovať chladné náročné fakty, nedáva zmysel, prečo niektorí grooméri trávia toľko času a úsilia pokúšaním sa o backstab ešte pre klientov, keď nie je nedostatok! Na chvíľu si vylette, keď sa s vami podelím o pár vecí.

Som online v meste 70 000 ľudí. Som obklopený najmenej 8-9 miest, z ktorých každá má populáciu najmenej 30 000 ľudí. Pozrime sa na menšie mesto len pre WAGS a Wiggles! Ak máte mesto s 30 000, normou je, že asi 10% tejto populácie má domáce zvieratá. To by zostalo 3 000 ľudí. Z 3 000 uvádzame, že asi 1% vlastných domácich miláčikov. 3 000 mínus 300 listov 2 700 psov, ako aj mačky, ktoré vyžadujú upravenie. Jeden ďalších 10% bude upravovať svoje rodinné domáce zvieratá sami, 2 700 mínus 270 sa rovná 2 430 psom, ako aj mačkami, ktoré vyžadujú upravenie. Uveďte, že najmenej 20% týchto rodinných domácich miláčikov ide do obrovských obchodov s krabičkami kvôli ich potrebám starostlivosti. To by ponechalo 1 944 psov, ako aj mačiek, ktoré sa vyžadujú upraviť. Ak 20% z týchto rodinných domácich miláčikov pôjde do regionálnych obchodov, ako aj do kancelárií VET, ponecháva to 1 555 psov, ako aj mačky, ktoré vyžadujú upravenie. V priemere môže jeden mobilný systém robiť asi 200 psov mesačne, možno viac. Len aby ste v celom pláne hodili kľúč od opice, všimnite si, že všetci vaši klienti nemusia pochádzať z presne toho istého mesta! Nie je to blšie sústo?

Pamätajte, že som vám povedal, že ma obklopuje 8-9 ďalších miest, ktoré sú plné obyvateľov viac ako 30 000 ľudí! Rovnako zdieľam túto oblasť s najmenej 7 ďalšími mobilmi, 6 obrovskými obchodmi s krabičkami, ktoré ponúkajú starostlivosť, Groomers’s Groomers, Rôzne obchody, ako aj domácich groomérov, ako aj môj telefón stále zazvoní! Keď sa Hounds prasknú na pätách, ako aj vidíte nový obchod alebo mobil, je jednoduché stlačiť panické tlačidlo. Áno, máte výdavky na zaplatenie! Áno, možno nebudete môcť zaplatiť za stratu zákazníkov.

Ak ste skvelí pre svojich klientov a poskytujete im skvelé služby, veľa nie je pravdepodobné, že by skočili loď. Prečo robiť úlohu, ktorá je už fyzicky zložitá vo vašom tele, oveľa náročnejšia tak fyzicky aj finančne? Všetci sme v presne tej istej hre – robiť to, čo sa nám páči, a aby sme sa v nej stali slušnými. Prečo si vyžaduje, aby ste navzájom bojovali o kúsok vlasov, keď je pre každého dostatočný?

Každý má inú úroveň zručností. Každý má ten, ktorý človek chová alebo službu, ktorú práve vyradia z krabice. Keď idem na súťaže o starostlivosť, chápem, že konkurencia je skutočne o tom, že sa táto osoba snaží poskytnúť to najlepšie, čo je v ich silách. Nikdy to nesmie byť o pokuse o to, aby sa jeden z nich vyradil z prevádzky, pretože sa odvážili pustiť sa do „vášho územia“. Deväťkrát z desiatich, ak ste už predtým netlačili domáceho maznáčika zákazníka, možno ste nikdy nedostali svoje služby.

Som mobilný už 4 roky. Sú ľudia, ktorí slúžia, ktorí majú susedov so psami. Vidia ma každý mesiac. Každý mesiac sa usmievam rovnako dobre, ako vlny, keď odchádzam z domu zákazníka. Každý mesiac sa na mňa posmievajú rovnako ako zamračené, keď sa vznášajú trochu nadýchané, ktoré sa teraz javí ako plešatý potkan. Toto minulé leto sa ku mne priblížila jedna z citrónových žien (ako som ich láskavo telefonoval), keď som sa vrátil k nákladnému automobilu. Vysvetlila mi, že bude mať chirurgickú liečbu za mesiac, ako aj spýtala sa, či by sa mohla dostať k môjmu rozvrhu. Keď sa spýtala mojej ceny, verila, že bude mať infarkt! Zasiahla späť: „To nebolo to, čo si ma predtým citoval!“ Madam to bolo pred 3 rokmi! “No, môj groomer mi účtuje iba 35,00 dolárov, rovnako ako ona nikdy nechodila.”null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *