Je mačkový nábytok skutočne potrebný?

Add, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestpinterestPinterestShare pre MoreaddthismoRe2

Lezenie, náraz a posadenie na nábytok je pre mačky veľa zábavy. Ale udržiavanie poškriabania vášho nábytku bez chlpatého mačiek je ďalším skvelým dôvodom, prečo musíte mať nábytok pre mačky. Môže to byť odrádzajúce od tých najhrubnejších milovníkov mačiek, aby sa vrátil domov, aby sa poškriabal nábytok.

Preto je nevyhnutné dať svojej mačke miesto na poškriabanie namiesto gauča, koberca alebo stoličiek. Priznajme si to, mačky milujú poškriabanie a pravda je, že je to pre nich dobré. Tvrdé poškriabanie, vláknité povrchy, ako je Sisal, udržujú pazúry upravené a čistené. Mačky sú priťahované Sisalom, pretože im to nielenže umožňuje upravovať nechty, ale tiež sa cítia oveľa lepšie na mačiatkoch ako koberec alebo nábytku – a presne tak chcete, aby sa vaša mačka cítila! (Možno budete chcieť povedať: „Choď poškriabať tento sisal namiesto tohto gauču!“)

Mnoho kusov nábytku mačiek pozostáva z materiálu Sisal, ako je napríklad SmartCat Maxim Mac Scratching Post. Tento príspevok dáva vašej mačke skvelé miesto na poškriabanie a skvelé miesto na posadenie s pridaním podložky na bidlá, ktorá sedí na vrchu stĺpika a umožňuje vašej mačke pozerať sa z okna a hodiniek z vtákov. Dokážete vymyslieť lepší spôsob, ako vaša mačka stráviť deň?

výrobky z mačiek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *