Caming Cats v susedných štvrtiach

od Kim Raisanen, prezident PCGAA
30. september 2016

Jednou z početných výhod starostlivosti o mačku je to, že máte oveľa väčšiu všestrannosť ako pri starostlivosti o psie. Využijete menej produktov, ako aj menej zariadení, ktoré ich upravujú. Chcel by som hovoriť o jednom z týchto výhod, ktoré pridáva veľmi prehliadnutú skupinu klientely. seniori. V tejto demografickej skupine je nesmierne pravdepodobné, že ich mačka je veľká časť – ak nie jediný – člen ich rodiny.

Títo ľudia sa na vás pozerajú na pomoc, ako aj empatiu s ich mačkami. Títo seniori sú z väčšej časti vynikajúcimi mačkovými rodičmi, napriek obmedzenej mobilite. Každá situácia sa bude líšiť, ako aj to je miesto, kde univerzálnosť prichádza do hry.

Viac asistované živé rezidencie, ako aj plne naplnené ošetrovateľské domy vítajú mačkovité spoločníci svojich pacientov. Tieto zariadenia na bývanie pre seniorov sú vždy k dispozícii na premýšľanie o službách výhod pre svojich obyvateľov. Vaša schopnosť pomôcť týmto štvrtím je pre zariadenie skutočne fantastickou odmenou. Keď potenciálni obyvatelia cestujú po škole alebo susedstve, pýtajú sa, či tam môže aj ich domáce zviera online. Keď získajú schválenie, manažér alebo poradca príjmu im môže odovzdať vašu firemnú kartu a/alebo leták. V mojej oblasti je môj leták súčasťou „uvítacieho balíka“, ktorý rozdávajú na začiatku turné. Administratíva tiež zverejní vaše informácie v jedálni, ako aj v doskách aktivít v celej budove.

Tieto vyhliadky nielenže budú mať pravdu, že si môžu so sebou priniesť topánky, ale tiež pochopia, že existuje groomer, ktorý v prípade potreby pomôže. Stačí len ísť s riaditeľom aktivít alebo manažérom, aby ste sa dostali do dverí, aby ste svojim pacientom ponúkli svoje služby. Môže byť potrebné, aby ste boli poistení a boli viazaní, ale už sú mnohí odborní grooméri. Pre oveľa lepšiu bezpečnosť by mohli chcieť vykonať aj pozadie.

Pre jednotlivcov, ktorí majú náročný čas, sa snažia rozčúliť svoje mačky, možno budete chcieť ponúknuť čisté a chmýří počas vašej návštevy. Orezávanie a podanie nechtov mačky je tiež skutočne nevyhnutné, pretože mnohí starší občania sú na riedidlách krvi a/alebo majú ohrozený imunitný systém. Ostré nechty sa môžu poškriabať, ako aj prepichnúť ich jemnú pokožku a spôsobiť veľké infekcie. Poskytnutie pridávania klincových uzáverov je fantastickým preventívnym určovaním, ako aj podporou príjmov.

Aj keď nie ste domáci telefónny hovor alebo mobilný groomer, môžete do svojej firmy pridať tento výklenok. Jedinými zásobami potrebnými pre údržbárske ženích sú mačacie lanovky na nechty, čistiaci prostriedok na uši, nabitá bezdrôtová strih, ako aj hrebeň. Pre dobrý dokončenie dotyku môžete tiež pridať luk do goliera mačky alebo si vytvoriť vlastnú mačku bez rizika. V závislosti od jednotlivca môžu alebo nemusia chcieť aj striekanie kolínskeho zväzu. Len sa uistite, že akýkoľvek typ produktov, ktoré využívate na mačke, sú bezpečné mačacie! Majte na pamäti, že nevyužívajú žiadny druh výrobkov založených na alkoholu.

Keď si sadnete s mačkou v lone, môžete s hrebeňom urobiť raz. Ak sú malé spleti, môžete ich rýchlo odstrániť skôr, ako budú naďalej rásť do rohoží. Potom orežte, ako aj dáta ich nechty a v prípade potreby vyčistite uši. Je zrejmé, že ak mačička potrebuje oveľa väčší záujm o starostlivosti ako vaše predbežné okno návštevy 10 – 20 minút, môžete rutinne ešte raz pre plného ženícha. Po predbežnom plnom ženíche ho môžete pracovať vo svojom mesačnom programe údržby.

Pre tie mačky, ktoré požiadavky, oveľa viac ako údržba, môžete ponúknuť pick -up a službu s drop -off na súkromnom základe. Ak vám nie je spokojní s poskytovaním tejto služby, miestni môžu mať domácnosť alebo kamaráti pripravení priniesť mačku do vášho salónu. Osobne ponúkam túto službu ošetrovateľstvu, ako aj asistovaným životným štvrtím, ako aj s vysokým zvýšením bytov, ako aj rezervované mesačné videnia svojim obyvateľom. Mnohé z týchto majiteľov domácich miláčikov sú tak potešení, že pre svoje mačky majú návštevníka a správcu. Ich vďačnosť je ohromujúca a pokorná. Nie je neobvyklé tráviť pár hodín v každom susedstve, pretože keď ste zavedení, urobíte svoje kolá a uvidíte niekoľko obytných mačiek.

Svoju rutinu môžete upravovať a poplatky za tieto vidia na základe logistiky, ako aj stupňa starostlivosti. Napríklad poplatok za 15,00 dolárov za čistenie uší, ako aj orezávanie nechtov, ako aj podanie splnené kompletným hrebeňom – ​​out za návštevu. Nakoniec som bol kamarátmi s niekoľkými staršími občanmi, ako som skutočne verím, že som pre mnohých z nich dych čerstvého vzduchu, ako aj potenciálne ich jediného návštevníka. Je absolútne možné pridať 100 dolárov+ za susedstvo, aby ste sa dostali k vášmu spodnému riadku, ale aj priateľstvá, ako aj šťastie, ide o metódu za Všemohúci dolár. Empatia akonull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *