Môžete vás nahradiť technológiou?

od Khris Berry
1. apríla 2020
Starostlivosť je svet, v ktorom si svoje remeslo vytvárate rukami. Dá sa tvrdiť, že grooméri tiež používajú svoje srdcia, čas, mysle a chrbty na dokončenie svojej práce každý deň.

Každý z týchto nástrojov je nenahraditeľnou komoditou; Máte obmedzenú sumu. Áno, dokonca aj vaše srdce je obmedzené – spustite každého, kto zažil kariérnu únavu.

Rovnako ako každá komodita, je nevyhnutné zvážiť, ako ho používate, a zaistiť ho pred odpadom – a že komodita ste vy! Diskutujeme, ako sa ubezpečiť, že sa používate najlepšie, veľa efektívnych spôsobov a kde sa môžete nahradiť a úsilie.

Softvér a technológia sa vkradli takmer do všetkých aspektov nášho života. Každý deň je veľa našich aktivít pravdepodobne podporované technológiou na dosiahnutie, zjednodušenie, pomoc alebo naučiť sa, ako túto aktivitu dokončiť a uspieť. Svet starostlivosti sa nelíši.

Ako je možné, že v kariére, ktorá sa dosahuje vašimi rukami, a úspech sa dosahuje vašim vlastným prácou, že existuje toľko priestoru pre technológiu?
Reklama

Jednoduché, keď ste skutočnou komoditou, stanete sa svojím množstvom zásadných zdrojov. Technológia, ktorá vám obklopuje, vám musí ušetriť čas, peniaze a úsilie. Staré príslovie, „Pracovná inteligentnejšia, nie tvrdšia“, určite platí. Tieto parametre používam na určenie, či má zmysel zahrnúť softvér alebo technológiu do akejkoľvek úlohy v obchode s starostlivosťou.

Kedykoľvek sa stretnem s groomérom a vyvstáva predmet technológie, zvyčajne počujem komentáre, ako napríklad „Nemôžem si to dovoliť pridať“, „dokážem to sám za menej“ alebo „je to príliš drahé“. Pozrime sa na niektoré bežné interakcie klientov a hľadajte spôsoby, ako môžete určiť, či má technológia zmysel na vašom pracovisku.

Aby ste tieto náklady porovnali, musíte začať tým, že viete, aký je váš vlastný čas. Ak nemôžete posúdiť, koľko času stojí za to, ako môžete zistiť, či šetríte čas alebo peniaze? Ako môžete určiť, koľko musíte stráviť softvérom na úsporu času? Dúfajme, že ste si už prečítali jeden z týchto článkov a už poznáte svoju osobnú hodinovú sadzbu. Akonáhle to urobíte, vaše rozhodnutia týkajúce sa obchodných služieb sa stanú oveľa ľahšími.

Tu je príklad: ak ušetrím 30 minút denne so softvérom, ktorý posiela mojim klientom tip na schôdzku na ďalší deň, a zarobím 60 dolárov za hodinu a pracujem 5 dní v týždni, ušetril som 2,5 hodiny týždenne alebo 150 dolárov z mojej vlastnej hodinovej sadzby za jeden týždeň. Rovnaké 2,5 hodiny by som mohol preložiť do starostlivosti o iného psa alebo dvoch. Namiesto toho, aby som sa stál 150 dolárov v čase, môžem zvýšiť svoje zisky súčasne a využiť technológiu na prácu v mojom mene. Určite by som si mohol dovoliť softvér oveľa nižšou sadzbou na odoslanie textových alebo e -mailových pripomenutí klienta a moji klienti zažijú pravidelné pripomenutia (pretože sme ľudia a niekedy zabudneme tieto tipy volania).

Toto je iba jedno malé miesto, kde vám môže pomôcť softvér a technológia. A čo proces odhlásenia klienta? Aké sú skutočné náklady na ukladanie, prístup k záznamom o klientov? Aké sú náklady na to, že tak neurobia? Mohol by som urobiť silný argument, ak nepoužívate žiadny systém ukladania záznamov alebo záznamov, že vaše náklady na stratu zákazníka by mohli byť dosť vysoké; Bez dobrých záznamov je oveľa pravdepodobnejšie, že zažijete nedostatok konzistentnosti v službách, kvalite starostlivosti a loptičiek môžu byť zrušené. Ale aj keď ste každý deň uložili každý deň, keď ste sledovali svojich klientov, ich poznámky o starostlivosti o starostlivosť a ich telefónne čísla, pomocou systému, ktorý umožňuje okamžité riadenie a získanie týchto informácií, ušetrí vám približne 83 dolárov/týždeň (ak zarobíte Priemerná 60 dolárov za hodinu a pracovať v priemere 5 dní v týždni).

A čo všetky tieto predplatné, návody a webináre online starostlivosti? Kde vám pomáhajú vo vašej práci? Ak môžete preložiť informácie získané na uchovávaní jedného nového klienta mesačne, prilákať jedného nového klienta mesačne alebo ušetriť čas potrebný na vytvorenie jedného psa mesačne, môžete odôvodniť náklady na základe vašej hodinovej ceny/sadzby starostlivosti o starostlivosť o starostlivosť.

Čo je teda rozhodujúce pre efektívne používanie technológie a softvéru vo vašom podnikaní?

Poznajte svoju vlastnú hodnotu. Musíte vedieť, čo robíte, aby ste zistili, či sa porovnanie nákladov vášho času rovná vašim vynaloženým peniazom.

Používajte softvér alebo technológiu, ktorú si kúpite naplno. Zvyčajne zistím, že ľudia prijmú nový program alebo novú technológiu a používajú iba malé množstvo poskytnutých funkcií. Predtým, ako budete hľadať nové riešenie, uistite sa, že ešte nemáte zabudovaný do systémov, ktoré už používate.

Pamätáte si, že sme vás zachránili? Používajte ho múdro. Vezmite sem ďalších 10 minút a ďalších 20 minút tam a zmeníte ich na zisk!

Investujte do seba, svojho podnikania a svojich klientov. Ale aby sa tieto investície počítali. Učenie sa novej techniky je skvelé, ale ak ju nepoužívate alebo informujte svojich klientov, že ju používate, môžete nnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *