Veríte týmto trápnym príbehom mačiek? #CatPaw

Tento príspevok sponzoruje Cat Paw (Aff Link), zábavná hračka od zlých hračiek pre dospelých, deti a mačky!

Každá hračka na mačku vydáva dva zvuky mačiek – meow alebo rev – keď vytiahnete spúšť. Sú to zábavné hračky pre deti, spôsob, ako pre dospelých vypnúť, a veselý spôsob, ako prekvapiť vaše mačky. Ak by ste chceli vyhrať bezplatnú hračku pre mačku, pokračujte v čítaní!

Cat Paw je o zábave, takže som si myslel, že by som zdieľal tieto štyri trápne príbehy mačiek na počesť Národného dňa mačiek. Ak máte mačku, myslím, že s niektorými z nich sa môžete vzťahovať. Prosím, podeľte sa o svoje najlepšie mačky v komentároch!

Michael Cervin a jeho mačka Jasper

Michael Cervin povedal, že jeho 1-ročná mačka Jasper má trochu trápne zvyk.

“Jasper občas skočí na posteľ, viete, keď s mojím partnerom používame posteľ na sex,” uviedol. “Nie je to pre neho trápne, nemyslím si, ale úprimne povedané, nikto nechce mačku alebo psa, aby sa na teba pozerala.”

Našiel však riešenie problému.

“Čím hlasnejšie dostaneme, tým menej času zostane na posteli.”

(Tiež si pozrite pohyby druhej mačky s hodnotením X zobrazené za Jasperom!)

Kim Pezza a jej mačiatko Poe

Kim Pezza nedávno prijal mačiatko menom Poe, ktoré má asi 4 mesiace. Nazýva ho veľmi roztomilý čierny tortie s jednou trápnou črtou:

“Pre taký malý balík je to veľký plynový tank,” povedala. “Keď ho niekto vyzdvihne, má 40/50 šancu na extra aromatiku sprevádzať ho.”

Poe doteraz nepreukázal žiadne zdravotné problémy ani červy, uviedla Pezza. To všetci phumpovali.

“A smrdí, keď sa to stane!” povedala. “Som pripravený na to, aby som sa ospravedlnil karty pri dverách, keď ľudia prichádzajú, a na môjho malého chlapca vloží varovné znamenie!”

Linda D. a jej mačka Olive

Linda D. a dvaja z jej kamarátov si prenajali byt od „veľmi sladkého, takmer nevinného, ​​kresťanského, starého muža, asi 75.“

Jedného dňa povedala, že muž prišiel napraviť svoju rozbitú chladničku.

“Keď skončil, odišiel naozaj rýchlo, takmer hrubo, čo nebol vôbec ako on,” povedala. „Nasledujúci deň sme dostali list, v ktorom sme sa pohli. Boli sme šokovaní a zmätení, kým som sa nepozeral za chladničku. “

Tam sa jej mačka Olive zhromažďovala použité kondómy z odpadu – „po dlhú dobu“ – a „tam bolo veľa tona“.

Ha!

“Prenajímateľ si musel myslieť, že sme šialení!” povedala. “Presťahovali sme sa potichu.”

Joy Schneider a jej mačka Bert

Joy Schneider označuje svoju mačku Bert ako hrozbu.

“Každý deň je v niečom novom a spôsobuje problémy,” povedala. “Je zje svoje vlastné hračky s mačkami, kradne od psov, počas jedla skočí na stôl, len jedlo posadnuté.”

[quote_center] „Každý deň je v niečom novom a spôsobuje problémy.“ [/quote_center]

Keď Bert neumúva veci alebo nejesť, snaží sa uniknúť do „úžasného vonku“.

V minulom máji po tom, čo sa Schneider vrátila z konferencie o zastavení domácich miláčikov, povedala, že nechala svoju „tašku lup“ naplnenú psov a ďalších dobrôt na podlahe.

“Do pätnástich minút Bert žuvala v taške dobrú veľkú dieru a pracovala na tom, aby z toho vyťažili pochúťky,” uviedla. Jej pes Emma dala Bertovi vedieť, že to nebolo jeho, ale nestaralo sa mu.

“Zomrel skôr, ako sa vzdá čokoľvek jedlé!”

Povedala, že tiež zanechala veľkú kosť stehennej kosti zabalenú v plaste na pulte, ktorý „Bertovi„ dokázal preniesť na podlahu a vytrhnúť “.

Našiel tiež ošetrenie/produkt na výcvik psov s názvom Lickety Stik, nosil ho okolo a kúsok otvorov v ňom „Nechávajú trus škvŕn po celom koberci“.

Viac informácií o Bert a jeho kamarátoch si môžete prečítať na mygbgvlife.com.

More about cat Paw from WickedCoolToys.com

Mačka z Wicked Amazing Hračky je zábavná hračka, ktorú môžete použiť na prekvapenie svojich priateľov, spolupracovníkov alebo dokonca vašej mačky. The toy comes in four different colors – white, orange, black and calico – and they make two realistic sounds, a meow and more of a “roar” when you pull the trigger to activate sound and movement.

The cat Paw is available at K-Mart, toys R us and Amazon (aff link).

How you can win a free cat Paw

If you would like to win a free cat Paw toy to surprise a pal or maybe even your cat, all you have to do is leave a comment to let me know. I will choose two winners through a random drawing Tuesday Nov. 4. must have a U.S. mailing address to win.

OK, now I want to hear your best cat stories!

Also, don’t forget to sign up for my email list to receive my best content before everyone else. You’ll generally hear from me every other Tuesday.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *