39 Nápady na starostlivosť o psov pre domáce zvieratá: Najviac starostlivosť o sprievodcu domácim psom

Či už ste práve prijali nové šteniatko alebo ste mali psov celý život, v tomto zozname nápadov starostlivosti o domáce zviera Nevedeli ste – ale mali by ste.

Tento obrovský zoznam 39 nápadov pre rodičov pre domáce zvieratá mi bude nevyhnutný ako niekto, kto pracoval v starostlivosti o zvieratá už viac ako 10 rokov a je #DogLover.

Tu sú niektoré z vecí, ktoré nájdete:

Nápady na starostlivosť o psov, ktoré treba sledovať

Tipy pre zdravie domácich miláčikov

Upratovanie a odolné v domácnosti

Cvičenie a mentálna stimulácia

Spájanie

Výcvik

Zimná starostlivosť

Letná starostlivosť

Bezpečnosť psov

Tipy na starostlivosť o psov súvisiace so zdravím

1. Nepreceňujte svojho psa. Bude to mať negatívny vplyv na ich šťastie a zdravie.

50% psov v Amerike je obéznych a tento počet je na vzostupe. Psy s nadváhou majú vyššie riziko rozvoja metabolických abnormalít, srdcových chorôb, kĺbových chorôb a iných zdravotných problémov.

Sú tiež menej mobilné a nemôžu bežať, hrať alebo robiť iné činnosti tak, ako by chceli. Urobte svojmu domácemu miláčikovi láskavosť a dajte im odporúčanú sumu. Nedovoľte, aby ich psie psie psie psie psie psov požadovali viac.

2. Dotknite sa nosa svojho psa

Nos psa sa musí cítiť vlhký. Nosy psov sa budú cítiť vlhké v závislosti od sezóny a toho, koľko vlhkosti majú.

Zdravý domáci pes bude mať však suchý a mierne vlhký nos. Je to preto, že psy potia ich nosom, aby úžasne vypnuli.

3. Ročné návštevy veterinárov

Pravidelne nechajte svojho domáceho maznáčika pozrieť sa na odborníkov, aby skontrolovali zdravotné problémy a dodali vám individualizované informácie, ktoré pomôžu zaistiť, aby bol váš domáci miláčik zdravý na veľa rokov.

4. Vytvorte súpravu „Pet First-Aid“

Je možné, že dôjde k núdzi a musíte byť pripravení. To je obzvlášť dôležité, ak váš domáci pes chodí na turistiku alebo kemping a vy nemôžete pomôcť. ASPCA ”> DIY Pet First Aid Kit je niečo, čo musí mať každý domáci pes.

5. Získajte poistenie domácich miláčikov

Neočakávané a pohotovostné choroby a nehody môžu zvyčajne bežať až do 1500 dolárov. To sa môže rýchlo stať finančným problémom, ktorý je tak veľa ako štvrtina všetkých rodinných domácich miláčikov vyžaduje každoročne pohotovostnú starostlivosť. Poistenie domácich miláčikov je zásadná investícia, ktorá môže pokryť neočakávané náklady a dlhodobé zdravotné podmienky.

6. Vyčistite zuby svojho psa

V budúcnosti sa vyhýbate drahým zubným ošetreniam. Normálna rutina a nezabudnite použiť zubnú pastu vyrobenú špeciálne pre psy. Môžete si zuby čistiť pre svojho domáceho maznáčika s trochou času a trochu tréningu.

7. Pripravte si núdzový plán

Aj keď to nie je niečo, na čo by ste chceli myslieť, je nevyhnutné mať plán pre vášho domáceho maznáčika, ktoré musia dôjsť k nešťastným udalostiam.

Kľúčové informácie o životnom štýle vášho psa vrátane toho, ako sa zvyčajne kŕmia, koľko ich kŕmia, lieky, telefónne číslo ich veterinára atď.

Tento zoznam musí byť poskytnutý každému jednotlivcovi vo vašom živote, ktorý by sa mohol starať o vášho domáceho psa v prípade núdze. Požiadajte okolo, aby ste zistili, či sú vo vašej oblasti niektorí ľudia, ktorí by mohli rýchlo pomôcť vášmu psovi.

8. Hrajte sa so svojím psom

Hranie so svojím psom psom je úžasný spôsob, ako ich spoznať. Pozitívne herné zážitky, ako je dotyk nôh, nôh a nechtov vášho psa, vám pomôžu zbaviť sa ich averzie k tomu, aby sa tieto oblasti dotkli, keď príde čas na orezanie nechtov.

Váš veterinár sa bude môcť ľahko pozrieť na uši a ústa vášho psa, ak si ich zvyknete na túto metódu. Váš veterinár je oveľa ľahšie pozrieť sa na svojho psa.

Odolný v domácnosti a upratovanie

9. Zabezpečte svoj odpad

Musíte si zaistiť svojho domáceho maznáčika. Riziko požitia toxických látok alebo cudzích predmetov by mohlo mať za následok nákladnú pohotovostnú operáciu.

10. Dajte svojmu domácemu psovi bezpečný priestor

Mierny priestor vo vašej domácnosti musí byť nastavený s prikrývkou alebo prikrývkou pre vášho psa, hračky a misku s vodou. To umožní vášmu domácemu psovi, aby sa cítil bezpečne a krátko zdriemol po celý deň.

To pomôže vášmu psovi psovi samy upokojiť v stresových situáciách, ako sú búrky, plač, plač, večierky atď. Petcarestores zachráni šteniatko alebo pri vstupe do vašej rodiny, udržiavanie ich prepravky je otvorená a k dispozícii aj potom, čo ju už nepotrebujú na výcvik, môže im dodať najlepšie miesto len pre nich, ktoré budú mať radi.

11. Udržujte svoje toxické látky domácnosti uzamknuté

Udržujte svojho domáceho maznáčika mimo domácich chemikálií, ako sú čističe a pesticídy. Niektorí psi sú veľmi kreatívni a môžu sa dostať pod umývadlo alebo do garáže. Ak chcete utesniť skrinky pozostávajúce z toxických látok, použite zámky na základe detských dôkazov.

12. Pravidelne umyte cennosti svojho psa

Prikrývky vášho psa, mäkké hračky a podstielka sa môžu kontaminovať zárodkami, špinou, peľom a inými kontaminantmi.

Aby ste udržali obliečky vášho psa, mäkké hračky a prikrývky čisté, uistite sa, že sú umyté najmenej raz týždenne. To môže pomôcť minimalizovať množstvo peľu v prostredí vášho psa, ak majú sezónne alergie.

13. Vyhnite sa škodlivým jedlom

Psy môžu byť otrávené množstvom ľudských potravín, ako sú cibuľa, čokoláda, avokádo a avoCados. Vyhnite sa ľudskému jedlu a žuvaniu žuvačky, pretože môžu pozostávať z xylitolu, čo je látka podobná cukru, ktorá je toxická pre psov.

Váš veterinárny lekár môže odporučiť, aby ste svojho domáceho psa nekŕmili žiadne ľudské jedlo. Váš veterinár môže z určitých dôvodov odporučiť niektoré ľudské potraviny, ako napríklad obyčajné kurča, konzervovaná tekvica a obyčajná ryža, ako je hnačka alebo rozrušenie trávenia.

Tieto situácie môžu vyžadovať „ľudské jedlo“, ale váš domáci pes nemusí jesť všetky vaše zvyšky alebo olízať tanier.

Cvičenie a mentálna stimulácia ako tip starostlivosti o domáce zvieratá

14. Chôdza so psom domáceho maznáčika je dobrá pre ich šťastie a zdravie.

Chôdza so psom pre domáceho maznáčika môže často dodať veľa výhod, ako je minimalizácia nudy, zlepšenie ich trávenia, udržiavanie zdravšieho a spaľovanie prebytočnej energie. Môžete si všimnúť zníženie zlého správania, ako je žuvanie, štekanie alebo kopanie.

15. Pridajte do svojho života rozmanitosť v boji proti nudám

Rutinu svojho psa môžete rozbiť tak, že ho budete chodiť na ďalšie prechádzky a výlety. Ak chcete zmeniť scenériu, vezmite ich na domáceho maznáčika alebo na miesto vjazdu. Skontrolujte mentálne stimulované.

16. Pet Dog duševné zdravie

Psy potrebujú mentálnu stimuláciu rovnako ako ľudia. Cesarova cesta “> Udržujte ich v kontakte. Hračky puzzle sú úžasným spôsobom, ako udržať svojho domáceho maznáčika pobaviť, keď nie ste k dispozícii.

Pro Idea je to obzvlášť dôležité, keď sa sociálne zobrazuje vášho psa.

17. Super-konzumujúci človek sa môže spomaliť.

Váš domáci pes alebo šteňa môžu mať žalúdočné problémy alebo rozruch, čo by mohlo spôsobiť zvracanie. Je ľahké spomaliť príjem potravy vášho psa.

V obchode s domácimi zvieratami alebo online môžete získať podávač hádanky. Dostupnejšou a oveľa ľahšou možnosťou je umiestniť do misy veľký tennisball. Lopta a puzzle hračky pracujú rovnakým spôsobom, takže váš domáci pes bude musieť nájsť spôsob, ako si dať jedlo.

18. Cvičte spolu

Vyliezť schody so svojimi psami alebo ich vezmite na dobrodružnú túru. Cvičenie vám prinesie šťastie a prinesie vám oveľa viac zábavy.

Nápady na starostlivosť o psov na spojenie

19. Buďte kamarátom svojho psa

Psy prosperujú v láske a náklonnosti. Trávte čas so svojím psom a rodinou. Hrajte sa s nimi a venujte im dobroty a pozornosť.

20 Buďte s nimi individuálne

Aj keď to môže byť odrádzajúce, keď váš domáci pes nerozumie metóde tréningu alebo koná, bude oveľa pravdepodobnejšie, že budú naďalej pokúšať. Ak sa budete cítiť frustrovaní, môžete si oddýchnuť od tréningu. Psy môžu čítať náš reč tela veľmi dobre a nebudú reagovať na tréning, ak sme nahnevaní alebo napätí.

21. Buďte blízko svojho psa

Psy sú z prírody balenie zvierat a ste súčasťou ich balenia. Udržujte svojho domáceho maznáčika blízko vás, keď jesť, a urobte z neho pravidelnú komunálnu činnosť. Ak im ukážete záujem, možno by ste sa viac zaujímali o vyberavých jedákov.

Tréning pre zdravé tipy na starostlivosť o domácich miláčikov

22. Potty tréning pre šteniatka

Nočníkový tréning môže byť ťažké, najmä s tvrdými plemenami psov pre domáce zvieratá. Keď váš domáci pes ide von, aby podnikal svoje podnikanie, povzbudzujte ich a tlieskajte. Budú túži pokračovať v tom, kým sa nestane rutinou.

Psy, ktorí sa stále učia, ako sa ubytovať, musia so sebou priniesť dobroty. Po dokončení močenia alebo hovädzieho mäsa tam, kde schvaľujete, odmeňte svojho domáceho maznáčika.

Ak to urobíte dôsledne, bude oveľa jednoduchšie, aby ste sa vydali na domáceho maznáčika, a to aj po každom jedle a každých 4 hodinách.

23. Tréning musí byť šport

Môžete zmeniť odmeny, chválu a pochúťky. Budete mať lepšie výsledky, ak váš domáci pes vníma tréning ako zábavnú hru a nie niečo, za čo je potrebné nadávať. Môže to spôsobiť, že váš domáci pes reaguje lepšie na rôzne odmeny.

Pozitívne správanie musí byť odmenené dobrotami, klikovateľmi, chválou, rodinnými domácimi miláčikmi a verbálnou chválou. Negatívne správanie sa musí ignorovať. Čoskoro sa dozvie, že ak ich chcete odmeniť, musia sa riadiť vašou žiadosťou.

24. Dôsledný výcvik je rozhodujúci

Najvyššie „pravidlá domu“ pre vášho domáceho maznáčika sú a držia sa ich! Váš domáci pes musí mať dovolené sedieť na nábytku a doma, ako aj okolo rodiny počas jedla.

Aby ste sa vyhli zámene, pri tréningu svojho psa sa držte rovnakých tréningových politík a príkazov. Aby ste sa vyhli zmätku a zlému správaniu, uistite sa, že všetci vo vašej rodine sú na tej istej stránke.

25. Správne zlé správanie okamžite

Psy rýchlo zabudnú a ak je to o päť minút neskôr, nespájajú nadávanie so zlým správaním. Iba ich pokarhajte, ak sú chytení v akte. Ak chcete povzbudiť opakované správanie, okamžite poskytnite svojim domácim psom pozitívnu spätnú väzbu a odmeňte ich za dobré správanie.

Tipy starostlivosti o zimné domáce zvieratá

26. Zvlhčite labky svojho psa

Suché počasie pri chladných teplotách môže spôsobiť praskliny v labkách vášho psa. Môžete pomôcť psovi labky cítiť sa oveľa pohodlnejšie tým, že ste to lokalizovali zvlhčovače podložky.

27. Ich čas strávený vonku musí byť obmedzený

Frostbite je bežným stavom u psov, najmä u ich uší, labiek a chvostov. Psy prirodzene mraziace počasie. Ak sa cítite chladno, vložte svojho domáceho maznáčika so sebou.

28. ClEaning Dog’s labky

Vankúšiky vášho psa môžu byť poškodené ľadom alebo zimnou soľou z chodníkov. Po akejkoľvek outdoorovej aktivite si vyčistite labky svojho psa a uistite sa, že nejedia soľ zo zeme alebo ju olizujú.

Ak chcete zabezpečiť svoje citlivé nohy a zabrániť im v zranení, investujte do párových psích topánok. Môžete ich tiež použiť na to, aby pre svoju príjazdovú cestu a chodníky vyrábala bezpečnú soľ domácich miláčikov. Soľ je bezpečná pre nohy domácich miláčikov a netoxická.

29. Zvážte, ako sa domáceho maznáčika dostať sveter

Aj keď veľa psov má silnú kožušinu, ktorá ich udržiava v teple v chladných mesiacoch, nie všetky môžu. Karhosetermia sa môže stať každému psovi. V závislosti od vašej polohy a plemena vášho psa môže byť v zime užitočný sveter alebo kabát.

Medzi príznaky hypotermie patrí rýchle dýchanie, triasť sa, príznaky podobné hypotermii, znížené močenie, hypoglykémia, rýchle dýchanie, studené nohy a uši, vlasy sa prilepia a posilnené močenie.

Psy milujú svetre a zimné kabáty. Budú oveľa pohodlnejšie na zimné hranie a vyzerajú rozkošne.

Tipy na starostlivosť o psov letných domácich miláčikov

30. Udržujte svojho domáceho maznáčika v pohode

Psy sa nepotia ako my. Psi sa potia všade ako ľudia. Namiesto toho sa potia cez vankúšiky svojich labiek a na uvoľnenie tepla používajú lapanie.

Vaši psi musia mať tieň. To im umožní tešiť sa z vonku počas teplejších mesiacov. Ak chcete zastaviť úpal, úzkosť a dehydratáciu, sledujte ich v horúcom počasí. Dozviete sa viac.

31. Musia mať akýmkoľvek spôsobom prístup k vode

Z dehydratácie sa môžu psi veľmi choré, čo sa môže vyskytnúť rýchlo. Váš domáci pes musí mať ľahký prístup k vode, v interiéri alebo vonku po celý deň.

Venujte pozornosť všetkým príznakom, že váš domáci pes stráca záujem o stravovanie alebo lapanie po dychu. Ak pozorujete akékoľvek nezvyčajné správanie vo vlnách vášho psa, nezabudnite okamžite kontaktovať svojho veterinára.

32 Vyvarujte sa toxickým rias

To môže byť škodlivé av niektorých prípadoch pre psov smrteľné. Aj keď je lákavé, že psovia sa tešia z letného horúčava pri jazere alebo rybníku, musia vždy hľadať radu zo svojich miestnych parkov a rekreačných oddelení, aby sa ubezpečili, že v rámci toxických rias, úpravy vody alebo pesticídov neexistujú žiadne environmentálne varovania voda.

33. Vankúšiky pre psa

Horúce povrchy môžu spôsobiť tepelné popáleniny na labkové vankúšiky psov. Váš domáci pes by nemalo byť dovolené chodiť po horúcich povrchoch, ak nemôžete ľahko položiť ruku alebo nohu na horúcu zem. Ak sa to stane, musíte si vybrať trávu, špinu a pokryté cesty pre výlet vášho psa.

34. Udržujte úžasnú teplotu

Váš domáci pes môže byť vážne chorý alebo dokonca rýchlo zomrieť, ak je teplota vnútornej teploty vozidla príliš vysoká. Nikdy nesmiete nechať svojho domáceho maznáčika bez dozoru v aute, aj keď sú okná zatvorené. Môžu ľahko dostať horúcu. Aj keď je vonku iba 70 stupňov, váš automobil môže do 20 minút dosiahnuť 100 stupňov. V lete môžu automobily dosiahnuť smrteľnú teplotu v priebehu niekoľkých minút.

Tipy na bezpečnosť psov

35. Rovnaký domáci pes spôsobil zranenia

Každý rok je približne 100 000 psov zabitých jazdou na plochých kozách nákladných automobilov. Mohlo by to byť zasiahnuté troskami alebo vypadnutím z postele nákladného vozidla. Tieto čísla nezahŕňajú veľa ďalších zvierat, ktoré sú zranené automobilmi rôznych typov.

Váš domáci pes musí byť držaný vo vašom aute a ideálne na bezpečnom mieste. Môžete udržať svojho domáceho maznáčika v bezpečí v nosiči alebo prepravke v závislosti od ich veľkosti a temperamentu.

Môžete tiež dostať svojho domáceho maznáčika, aby ste ich chránili na sedadle. To sa pripojí priamo k postroju. Vždy môžete požiadať svojho veterinárneho lekára o odporúčania o tom, kde je váš domáci pes veľa pohodlnej jazdy v aute.

36. Značky ID psov

Kým nebudete oddelení od svojho psa, nikdy si neuvedomíte, aké zásadné je identifikácia ID. Nezabudnite zahrnúť svoje telefónne číslo, meno psa a číslo veterinára do značky ID. Tieto informácie musia byť udržiavané aktuálne.

37. Microchip Váš pes

Psy sa môžu uvoľniť z ich golierov kvôli nehodám. Veterinárna nemocnica, prístrešok pre zvieratá alebo veterinárnu kliniku naskenujú vášho domáceho maznáčika na mikročipy, ak sa stratí. Ak je prítomný mikročip, môžu tiež vyhľadať vaše informácie a kontaktovať vás.

Ak je váš domáci pes ukradnutý, môže mikročip overiť vlastníctvo. Ľahko sa používajú a stoja tak málo ako vakcína.

38. Pet Dog Leashes

Dokonca aj m

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *