44 Roztomilé plemená mačiek, ktoré si budete chcieť adoptovať

Ak chcete adoptovať mačacieho priateľa alebo sa len posúvať cez milé obrázky, tieto roztomilé mačky sú presne to, čo potrebujete. Tu sú roztomilé plemená mačiek.

Ak hľadáte, aby ste prijali mačného kamaráta alebo jednoducho prechádzali roztomilými obrázkami, tieto milé mačky sú presne to, čo chcete. Tu sú najmilšie plemená mačiek.

Každý redakčný tovar je nezávisle vybraný, aj keď by sme mohli dostať online províziu, ak si niečo kúpite prostredníctvom našich hypertextových odkazov.

Najroztomilejšie plemená mačiek

Niektorí si môžu myslieť, že všetky mačky sa zdajú byť rovnaké, ale v skutočnosti existuje viac ako 70 plemien mačiek. Vybrali sme si niekoľko z najmilších plemien pre mačky, aby ste sa pozreli.

Od amerických bobtailov do Bengálska po ruskú pechotu ste si istí, že sa zamilujete do jedného z tých milých plemien mačiek.

Ak nemôžete prestať s úsmevom na týchto roztomilých obrázkoch, budete sa tiež tešiť z toho, že sa pozriete na milé mačiatka, milé šteniatka a tiež najobľúbenejšie dojčenské monštrum.

Habessinské roztomilé plemená mačiek

Abyssinian je kráľovské mačiatko, ktoré je uvedené v tom, že patrí medzi najskoršie známe plemená. Toto mačiatko je známe podľa svalového tela, klenutého krku a obrovských uší. Jeho oči sú v tvare koláčov a vyzerá sochy a obrazy staroegyptských mačiek.

Abyssinian sa prvýkrát objavil v USA prostredníctvom Anglicka od začiatku 20. storočia. Vytvára fantastické domáce zviera a pravdepodobne sa budete súhlasiť s autorom Carolyn Osier spisovateľa Abyssinian Breeders International Kupujúci mačiatka: „Pravdepodobne nie je žiadne plemeno, ktoré je oveľa vernejšie ako Aby.“

Americký bobtail

Bobtail, ktorý je bežne známy svojím poburujúcim vzhľadom, možno pozorovať ako milujúci, živý a veľmi múdry. Sú to stredné až veľké mačky, ktoré sú známe so svojimi telami, ktoré sú obdĺžnikové a široké hlavy s priehľadným prelomom fúzy cez papuľa.

Vďaka ich svalnatému vzhľadu vyzerajú hrubšie, ako sú, a, ako ste si mohli myslieť, ich krátky chvost ich robí ako tento bobtaný Wildcat. Ale nebojte sa, tieto milé mačky vyrábajú vynikajúce zvieratá a radi hrajú hry spolu so svojimi ľuďmi a dokonca aj psami.

Americké cudzie roztomilé plemená mačiek

Americký psychológ by mohol byť krátkodobý alebo odolný, ale odtiaľ nie je názov. „Curl“ pochádzal z jeho roztomilých uší, ktoré mu dodávajú veselý vzhľad. V súlade s Vetstreet sa toto mačiatko objavilo začiatkom osemdesiatych rokov, ako aj keď je vhodné pre rodiny, je lepšie u starších detí.

Americký krátkodobý

Ako už názov napovedá, táto mačka má krátke vlasy, ako aj v rôznych farbách a vzoroch. American Shorthair je plný svalov a rozširuje sa okolo 12 libier.

Ako uviedol Hill’s, tieto milé mačky sú rovnako potešené, že sa stretávajú so všetkými členmi rodiny a nesie nejaký osamelý čas na zdriemnutie za slnečného svetla. Jeho najskorší nahraný chovateľský album prichádza v roku 1904.

American Wirehair Roztomilé plemená mačiek

Ako už názov napovedá, toto mačiatko má káblový povlak, hoci sa mení vo farbe a pláne. Wirehair pochádza zo spontánnej mutácie z plantážnych mačiek v Upstate New York.

Ako uvádza Asociácia Cat Fanciers ‘Association (CFA), tieto milé mačky sa dajú ľahko starať a odolné proti infekcii. Veľa nehovoria a sú dosť jemné.

Balijské roztomilé plemená mačiek

Toto plemeno nie je také populárne, pretože vzhľad podobne siamský. Obe hovoria o podobnej postave, farbe a veľkolepých modrých očiach; Hlavné rozdiely by bolo v tom, že Balijčania zahŕňajú elegantný, tečúci povlak a jeho vlastný chvost vytvára krásny oblak – mohol by patriť iba medzi najobľúbenejšie plemená mačiek.

Starostlivosť je ľahká, pretože kabát nie je podložkou, čo môže byť v poriadku v prípade, že máte hektický rozvrh. Aj keď sa táto mačka zdá byť kráľovská, ktorá používa svoje oči, je známe, že je hlúpy a s veľkým srdcom.

Bengálska najroztomilejšia mačka

Och – je to divoká mačka ležaná na pohovke! V skutočnosti nie, ale aj Bengálsko je pestrofarebné dynamickými škvrnami alebo mramorovaním, vďaka čomu je jedným z najmilnejších plemien mačiek. Spolu s v poriadku, jeho hravosť a múdrosť z neho robia fantastické rodinné domáce zviera.

Tieto milé mačky sú zaneprázdnené a vyžadujú si fantastické zaostrenie, ale stretávajú sa s ostatnými domácimi miláčikmi. Početné Bengálci sa tešia z obyčajnej vody, takže sa môžu tešiť, keď vás vidia, ako si vyčistite vlastné zuby, dokonca sa rozhodnete s vami skočiť do sprchy.

Birman Cuttest Cat

Birman je dobre známy a dobre známy pre svoj elegantný náter, tmavo modré oči a biele ponožky alebo rukavice na každej labke. Hovorí sa, že tieto milé mačky boli spoločnosti kňazov zo severnej Barmy, ich rozprávanie však vyžaduje obrat k horšiemu.

Počas druhej svetovej vojny boli Birmani prakticky utreté z Európy. Ale dvaja boli udržiavaní v bezpečí, takže sa nám stále musíme páčiť medzi najobľúbenejšími plemenami mačiek.

Bombay roztomilé plemená mačiek

Tieto miniatúrne pantery ukradnú vaše srdce svojimi hliníkovými očami a krátkymi čiernymi vlasmi. Podľa CFA,Cieľom je vyrobiť mačky, ktoré sa javia ako Panthers; V skutočnosti však do nich nemajú nejakú nekontrolovanú krv (ale nemusíte informovať svojho Bombaja, kto).

Všetky tieto cutie môžu byť vyškolené na vodítko, ale sú známe aj zlomyseľné. Ak hľadáte nezávislú mačku, neustále sa hýbe – musí sa hrať a pritúliť sa.

Britský krátkozrakový

Majitelia domácich miláčikov môžu nájsť nejaký smiech tejto nepríjemnej mačke. Ale je to tiež ľahké, pokojné a tiché. Britské krátkosrstvy sú mierne až veľké s kompaktnými kabátmi a tiež muž dostane okolo 17 libier. Môžete ich považovať za modré mačky, ale skutočne sa líšia farbou a rozložením.

CFA ich identifikuje, pretože mačky z plyšového nosa majú veľké okrúhle oči. Nevyberajte si britskú skratku nahor; Nie je to ich šálka Java. Sú skvelé s celou domácnosťou, dokonca aj s malými domácimi miláčikmi, vrátane králikov, psov a vtákov.

Barmské roztomilé plemená mačiek

Nič nehovorí, že barmská radosť z jeho silnej tmavohnedej, lesklej kabátu. Ako však uvádza CFA, plemeno sa rozšírilo tak, aby obsahovalo rôzne farby: teplá béžová, svetlo šedá šedá a stredne šedá.

Tieto milé mačky vyrábajú dobré rodinné zvieratá, ktoré tiež fungujú dobre s deťmi, ale nie sú z psov skutočne nadšené. Paradoxne si môžete všimnúť, že si po vás okolo seba ako šteniatko a vyskočenie na pohovku, aby ste sa pritúlili.

Burmilla mačka

Burmilla je známa svojím štýlovým vzhľadom na základe Petfinder. Tieto milé mačky sú živé a inteligentné, a preto svoje kľúče nenechávajú na protiourteľnom hodinových ručičkách. Burmilla vás môže vyzvať na hru mačky a myši.

Tieto cuties sú skvelé a jemné o deťoch. Ich jediné trestné činy sú príliš verné a veľa sa mazlí na vašom lone. Nedovoľte, aby vás ich hlboko hrdina vyhodila; Znamená to len, že si užívajú oko.

Chartreux mačky

Modrá, mäkká kožušina vyrába túto mačičku. Podľa CFA je toto pozadie Kitty ponotené v legende, ktorá sa objavuje v Perzii. Priťahovali ich francúzske kláštory z rytierov, ktorí sa vracajú z krížových výprav.

Možno boli pomenovaní po kartatuziánskych mníchoch alebo kvôli svojej vlnenej kožušine, takže číslo očakáva, že ich meno pochádza z populárnej španielskej vlny do 18. storočia. Sú celkom tiché a vytvárajú jemné cvrlikajúce zvuky, ak je ich misa na jedlo prázdna.

Skratka

Pravdepodobne si myslíte, že tieto mačky na ich krémové a červené body, avšak ako uvádza CFA, plemeno mačky teraz obsahuje 16 farieb. Shorthairs Colorpoint sa javí ako siamská v celom tele a forme hlavy.

Tieto milé mačky sú veľmi láskavé a verné a takmer ako nálada Ringthey by cítila spôsob, akým je ich majiteľ atmosféra.

Budú sedieť na vašej vlastnej strane alebo vo vašom lone a poskytujú posilnenie v náročnom okamihu. Alebo v prípade, že sa na to cítite, potom by chceli spolu hrať zápas.

Cornish Rex roztomilé plemená mačiek

Cornish Rex je vyčlenený od svojho jemného zvlneného kabátu. Toto mačiatko je silnejšie, ako sa zdá, a na váš dotyk je horúca. V súlade s Petfinderom vyžadujú veľkú pozornosť, pretože sú dosť aktívne a živé. Môžu dokonca vyhodiť jedlo z jedálenského taniera pre prípad, že by ste nevenovali pozornosť.

Devon Rex roztomilé plemená mačiek

Veľké oči, krátke papuľa a populárne lícne kosti umiestnia Devon Rex. Zdieľame spôsob, akým sú v porovnaní s elfom, víla Pixie alebo dokonca s mimozemšťanom s ich obrovskými, nízko nastavenými ušami. Nesúdime však knihu podľa jej obalu. Hranie a dávanie príloh to urobte z ich zoznamov úloh. Plus, že mačky sú veľmi inteligentné.

Egyptské plemeno roztomilých mačiek Mau

Exotický vzhľad tohto egyptského Mau zmení početné mysle. Je to jediné skutočné prírodné parazitické plemeno mačky. Sú to stredné až veľké mačky s bronzovým, strieborným a dymovým bielidlom. Ich oči sú stále stmavnuté, kým nebudú mať 18 mesiacov.

Pretože ich zadné nohy sú viac, zdá sa, že sú o svojich špičkách, keď sa postavia-to im pomáha spolu so skrútením a skokom. Podľa CFA sú pre cudzincov mierne pohotovostné, ale vyberajú si svoju „konkrétnu osobu“ vo vašej domácnosti, v ktorej sú odchádzajú a zvedaví.

Európske barmské roztomilé plemeno mačky

Hľadáte osobu, ktorá by privítala návštevníkov vášho bydliska? Európska barmská miluje stýkať sa s celú rodinu, ako sú priatelia, ktorí sa zastavia pri hraní niekoľkých zápasov.

Je to stredne veľké, krátkosrsné mačiatko, ktoré sa mení vo farbe od svetla na tma. Tieto milé mačky budú tiež verné a mimoriadne inteligentné. Pravdepodobne budú sedieť vo vašom lone a pritúliť sa okolo vás.

Exotické mačky ako najroztomilejšie plemená mačiek

Pokúšate sa vyhnúť hre na vlasy? Prejdite k svojmu exotike, ktorý je krátkosvojra, ale zdá sa, že je perzský. Tieto milé mačky nepotrebujú denné starostlivosť, aby udržali svoje kabáty krásne.

Tieto mačky sú tiché a pokojné, ale je známe, že sú veľmi blízko a osobne – exotika, ktorý kladie svoje mokré nosy do svojej individuálnej tváre alebo ponúkajú skutočné objatie. Podľa CFA, mužské exotiká sú zvyčajne oveľa láskavejšie ako ženy.

Hnedý

Chyťte čokoládu do S’Mores. Táto stredná mačka prichádza s pomerne hnedastým povlakom, ktorý pripomína jeden z barov Hershey. Je známy svojimi výraznými očami spolu s ušiami, ktoré sa nakláňajú dopredu.

Toto mačiatko je neuveriteľne inteligentné a rád hrá s. Požiadavky na starostlivosť sú neuveriteľne nízke, ale jeho vlastná potreba zamerania je skutočne veľká. V súlade s nami je toto plemeno pôvodne od Siam.

Japonský bobtail

Japonská mačka Bobtail pochádza z niekoľkých farieb a obsahuje dve dĺžky srsti: Longhair a Shorthair. Obidve sú jemné a lesklé. Tieto milé mačky sa pokúsia byť súčasťou akejkoľvek úlohy, ktorú robíte, či už skladujete bielizeň, dokonca vracajte pošty vo vašom počítači alebo večere varenia.

Podľa CFA sa označujú ako veselé mačky, ktoré majú radi prenášanie predmetov do úst a len sa tešia príjemnému futbalovému kolu. Cestujú dobre a sú obzvlášť dobré s deťmi.

Khao manee roztomilé plemená mačiek

Khao manee, pochádza z Thajska, patrí medzi najmilšie plemená mačiek pomocou bielej farby a žiariacich očí, ktoré vyzerajú ako kamene, od nejakej inej farby modrej po zlato alebo zelenú.

Sú známe ako „biely klenot“ a je známe, že prinášajú šťastie. Ale sú tiež schopní byť pochmúrní, ako uvádza CFA. Dúfajme, že bývalý prevažuje nad tým druhým.

Plemeno korátu

Korat mačka môže byť skutočne striebornou mačkou. Ich žiarivé zelené alebo exotické oči sú vo veľkom rozsahu kvôli svojej pokožke tváre, čo zvyšuje ich pozorný a výrazný charakter. Sú tiež láskavé, živé a inteligentné.

Mohli by vám vyskočiť na plece, dokonca aj v prípade, že by ste ich misu na jedlo nedostali dostatočne rýchlo alebo vám ponúkli milostné občerstvenie, ktoré vám umožní pochopiť, ako sa cítia.

Laperm Cats

Lapermova mačka prišla z národného inventára „stodoly“. Prichádzajú v každej farbe a rozložení a niekoľko z nich sa rodí plešatý. Toto plemeno mačiek môže mať zvlnené vlasy spolu s mnohými rôznymi tesnými alebo voľnými a dlhými kučermi.

Najužšie kučery sa objavujú okolo podbežne, pod krkom a tiež v spodnej časti uší. Podľa CFA sa pozoruje niekoľko lapermov s použitím chvosta klietky na fľašu, najmä v Shorthairs, ktoré majú oveľa väčší pocit pre svoje vlastné kabáty.

Plemeno Lykoi Cat

Jeho čiastočná bezsrstvá sa nemusí zdať veľmi náročná. Avšak, Lykoiho „Roan“-vyrovnaná bunda a maska ​​z nej urobili prezývku „Werewolf Cat“ podľa CFA, toto plemeno sa našlo na divú kolóniu, ktorá sa nachádza v USA v roku 2010.

Majú strednú výstavbu s štíhlymi nohami, a preto sú veľmi prospešné so svojimi ľuďmi, inými mačkami, psami a šteniatkami. Tmavý roan, ktorý bude zmesou tmavej s bielymi akcentmi, je najbežnejším sfarbením tohto konkrétneho plemena.

Maine Coon Kitty

Mýty a legendy distribuujú atmosféru cez Maine Coon Kitty. Občas sa nazývajú jemní giganty, avšak paradoxne sú spočiatku trochu standish, až kým vás lepšie nerozumeli.

Toto mačiatko má skalnatý kabát vyrobený z troch rôznych dĺžok kožušiny. Okrem toho má dlhý, huňatý chvost, ktorý ho udržuje v teple a chránených a veľkých všívaných labk na chôdzu.

Manx Cats

Termín „okolo“ prichádza na myseľ, keď hovoríme o Manxe, hoci mnohí ľudia posadnutí jeho chvostom. Podľa CFA majú všetky mačky Manx z úplného chvosta mínus jedného receptora, z tohto dôvodu je až do šťastia.

Bez ohľadu na to, aký scenár chvosta, sa mu však nevyhýba, aby sa stal medzi najobľúbenejšími krémami mačiek v okolí. Je známe, že je priateľský s deťmi a tiež spolu s rôznymi domácimi miláčikmi. Toto plemeno mačiek vzniklo na ostrove človeka z Írskeho mora.

Nórska lesná mačka

Okrem Nórska je toto mačiatko polotrhostranné, aby zostali v teple. Tieto milé mačky zbožňujú svojich ľudí, ako aj iné zvieratá, ale možno ich vysvetliť ako „podľa ich podmienok“. Nórska lesná mačka sa dodáva v niekoľkých farbách, od čistej bielej po čiernu,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *