Michell Evans vymenoval 2015 Andis Groomer roka

od Andis
3. marca 2015

Michell Evans je certifikovaný majstrovský groomer prostredníctvom Národnej asociácie psích psov v Amerike (NDGAA); International Professional Groomers Incorporated (IPG); a Medzinárodná spoločnosť psov kozmetológov (ISCC). Evans, pôvodne z Portlandu v štáte Ore. Podujatie sa koná dva dni pred prestížnou psovou výstavou Pet Dog Club Westminster Kennel Club.

„Byť profesionálnym psom psom naznačuje, že ste súčasťou malej elitnej skupiny jednotlivcov, ktorí odpovedali na povolanie,“ uviedla Karen Formico, viceprezidentka pre marketing spoločnosti Andis. “Andis je nadšený, že je schopný podporovať súťaž Groomer of the Year, aby uznal týchto veľmi talentovaných ľudí.”

Medzi jej veľa úspechov je Evans viac najlepšia v show a najlepšia všestranná víťazná groomer a potešená príjemcom mnohých individuálnych ocenení a vyznamenaní, vrátane ceny Barkleigh Competitive Groomer of the Year 2011; Nadchádzajúci sudca roka 2013; a prispievateľka do priemyslu 2014. V roku 2011 získala trofej Liz Paul Memorial Trophy za najlepšie v názvoch show za rok 2011 a cenu Liz Paul Best Scissored Poodle. „Konkurenčný groomer roka. Celú dobu, keď bola päť rokov súčasťou tímu Groom Team USA, kde bola ručne odobranou členkou tímu striebornej medaily v roku 2011 v Belgicku a víťazným tímom zlatej medaily v Španielsku 2013.

Okrem mnohých ocenení je Evans rečníkom a demonštrátorom na najvyšších priemyselných obchodných výstavách po celom svete, ako aj uznávaným sudcom prostredníctvom aliancie Spojených štátov manažérov; Asociácia medzinárodných sudcov; Národná asociácia psov pre psov v Amerike; a združenie európskych sudcov.

Po tom, čo sa Evans stal hlavným stylistom, sa rozhodol zdieľať svoje vedomosti a pomôcť ostatným ukázať umenie starostlivosti o psov. V roku 2000 založila „The Grooming Toutor“, kde hrdo školila groomers prostredníctvom hovorenia a výučby záväzkov po celom svete. Dokonca aj so svojou vynikajúcou kariérou je Evans veľmi potešená z toho, že sa môže podeliť o svoju vášeň s kolegami zo strany.

Ako groomer roka dostal Evans a spoločník splatný výlet do New Yorku, aby prijal cenu. “Som poctený a nadšený, že ho Andis uznal za cenu Groomer of the Year,” uviedol Evans. „Dostávanie uznania za to, čo milujem a schopnosť vzdelávať budúcich ocenených groomers, je už najväčšou odmenou.“

O spoločnosti Andis

Spoločnosť Andis Company, rodinná služba založená v roku 1922, je popredným výrobcom vreckových nástrojov na orezanie, strihanie, kučeravosť, narovnajte a suché vlasy. Bomáčikovia a profesionáli salónu kozmetického salónu, spotrebitelia, hotely, motely, strediská, malé zvieratá, veľkí živočíšny groomery a strihače kupujú výrobky spoločnosti v oveľa viac ako 90 krajinách. Ak chcete nájsť miestneho distribútora, zavolajte na číslo 800-558-9441 alebo navštívte stránku www.andis.com.

Celkom

23

Akcie

23

0

0

0

0

Reklama

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *