Obmedzené vyvolanie Puriny One Live Speeturity 7+ Dry Cat Food

Nestle Purina Petcare Company (NPPC) Vydala stiahnutie z obmedzeného počtu 3,5 a 7-libier vreckových vreckov Od jedného výrobného behu a odoslané k zákazníkom v 12 štátoch v decembri 2010. To sa deje, pretože sa zistilo, že niektoré vrecká produktu sú kontaminované Salmonella. V tomto dobrovoľnom stiahnutí je zahrnutá iba Purina jedna živá zrelosť 7+ suchých mačiek s dátumom „najlepšie“ a zobrazeným kódovým kódom.

Meno Produktu
Vrecko
„Najlepšie“ dátum &
Vrecko UPC

Veľkosť
Výrobný kód*
Kódovať

Purina jedna živá zrelosť 7+
3,5 lb.
Máj 2012 03341084
17800 01885

Purina jedna živá zrelosť 7+
3,5 lb.
Máj 2012 03351084
17800 01885

Purina jedna živá zrelosť 7+
7 lb.
Máj 2012 03341084
17800 01887

Purina jedna živá zrelosť 7+
7 lb.
Máj 2012 03351084
17800 01887

*„Najlepšie“ dátum a výrobný kód sa nachádzajú na zadnej alebo spodnej časti tašky.

Do tohto dobrovoľného stiahnutia nie sú zapojené žiadne ďalšie výrobky Purina Cat alebo Pet Dog. Nezahŕňajú sa žiadne ďalšie produkty značky Purina. Do tohto stiahnutia sú zahrnuté iba Purina One Live Spee Speeturity 7+ Brand Products, ktoré zodpovedajú dátumom „Best By“ a produkčným kódom vyššie.

Spotrebitelia, ktorí si kúpili Purinu jednu živú zrelosť 7+ Produkty suchých mačiek s týmito určitými „najlepšími“ dátumami a výrobnými kódmi, musia prerušiť napájanie produktu a zlikvidovať ho.

Salmonella môže ovplyvniť zvieratá konzumované výrobok a existuje riziko pre ľudí v riadení kontaminovaných výrobkov. Ľudia, ktorí riadia kontaminované suché krmivo pre domáce zvieratá, sa môžu nakaziť salmonelou, najmä ak si po kontakte s povrchmi vystavené tomuto produktu nedôstojne umyli ruky. Zdraví ľudia infikovaní salmonelou sa musia monitorovať pre tieto príznaky: nevoľnosť, zvracanie, hnačka, kŕče brucha a horúčka. Zriedkavo môže Salmonella viesť k oveľa závažnejším ochoreniam vrátane arteriálnych infekcií, endokarditídy, artritídy, bolesti svalov, podráždenia očí a symptómov močových ciest. Spotrebitelia, ktorí tieto znaky vystavujú po kontakte s týmto produktom, sa musia obrátiť na svojich poskytovateľov zdravotnej starostlivosti.

Domáce zvieratá s infekciami Salmonella môžu vykazovať zníženú chuť do jedla, horúčku a bolesť brucha. Ak sa nelieči, rodinné domáce zvieratá môžu byť letargické a majú hnačku alebo krvavú hnačku, horúčku a zvracanie. Infikované, ale inak zdravé rodinné domáce zvieratá môžu byť nosičmi a infikovať iné zvieratá alebo ľudí. Ak Pet Pet konzumoval stiahnutý produkt a má tieto príznaky, kontaktujte svojho veterinárneho lekára.

Tento produkt bol distribuovaný zákazníkom nachádzajúcim sa v Kalifornii, Iowe, Illinois, Indiane, Kentucky, Michigane, Minnesote, Missouri, North Dakote, Nebraske, Ohio a Wisconsine, ktorí mohli produkt dodatočne distribuovať do iných štátov.

Spoločnosť Nestle Purina Petcare Company sa dozvedela o kontaminácii v dôsledku vzoriek, ktoré boli odobraté v niekoľkých maloobchodných predajniach.

Ak chcete získať informácie alebo získať náhradu produktu, zavolajte na bezplatné bezplatné NPPC na čísle 1-800-982-6559 alebo si pozrite.

Súvisiace čítanie:

Ako odstaviť svoju mačku z suchého jedla

Pravda o suchej mačke

Kŕmenie RAW: Oddelenie mýtu od skutočnosti

Ingrid King

Mohlo by sa vám páčiť:
Pet Food Recall: Limited Remolking of Two Enter of Meow Mix® Original Choice Dry Cat Food

Spoločnosť Nestlé Purina Petcare Company pripomína obmedzené množstvo múzového receptu na kuracie mäso z mokrej mačky v Gravy v tromi uncoch.

Purina pripomína jediné množstvo terapeutických konzervovaných mačiek

«Petties z roku 2011: Ďakujem za hlasovanie!
Smútia mačky za iné mačky? »

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Požadované polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež prihlásiť na odber bez komentára.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *