Výhody veľkých obyvateľov -10 Dôvody na tréning na test CGC

Moje psie psie eso vzal a absolvoval v piatok skúšku AKC Canine Great Resident Test.

Samotné absolvovanie testu nie je také dôležité, ale nápady v teste musia byť cieľmi každého majiteľa psov pre domáceho maznáčika. Test bol zábavnou metódou, ktorá sa stretla s mojím psom pre domáce zvieratá, ako aj s uznaním za moju prácu.

Páči sa mi, že AKC povzbudzuje všetkých psov, aby vykonali test, dokonca aj zmiešané chlesky, ktoré sa zvyčajne neuznávajú.

Aby absolvoval test CGC, domáci pes musí overiť, že sa môže správať vo verejnom prostredí.

Testuje, či sa domáci pes môže konať pokojne okolo nového človeka, ako aj psa, choďte po voľnom vodítku s davom, sadnite si, zatiaľ čo ju kompletne cudzinci rodia, ako aj oddelení od svojho majiteľa na tri minúty bez toho, aby sa vystrašilo. Musí tiež sedieť, ľahnúť si a prísť na príkaz.

10 dôvodov na prípravu na skúšku rezidentného psieho psu

1. Využite test CGC vo svoj prospech proti zákonom o diskriminácii plemena.

Bohužiaľ, omnoho viac a oveľa viac miest prijímajú právne predpisy, ktoré zakazujú konkrétne plemená. Ak vlastníte jedno z týchto plemien psov, ktoré sú nespravodlivo identifikované ako nebezpečné, ale váš domáci pes prešiel testom CGC, budete mať oveľa lepšiu možnosť dokázať, že váš domáci pes je neškodný pre ostatných.

2. Niektoré byty umožňujú iba psy, ktoré majú certifikát CGC.

Niektoré komplexy bytov alebo bytových bytov, parky a iné verejné miesta umožnia iba psom, ktoré majú dôkaz o absolvovaní testu CGC. Ak vlastníte väčšie plemeno, ako je Dane alebo Rottweiler, zobrazenie dôkazu o dokončení CGC vám poskytuje oveľa lepšiu možnosť dostať sa do bytu.

3. Je to skvelý test, aby ste zistili, kde sa nachádzate s tréningom.

Koho to zaujíma, ak prestanete pracovať s testom. Test som využil ako metódu, aby som zistil, kde Ace, ako aj vyžadujem oveľa viac práce. Zistil som, že potrebuje oveľa viac práce, ktorá zostane v sede okolo iných psov.

Rovnako potrebuje prácu na pobyte v stánkovej pozícii. Podstatné psie psa do nového prostredia, ako aj testovanie jej zručností, okrem vašich, vám bude prospešná iba vám. Test môžete vždy opakovať.

4. Test CGC vám poskytuje cieľ pracovať.

Je pre mňa oveľa jednoduchšie trénovať svojho domáceho psa, keď mám na mysli určitý cieľ. Pracujem oveľa lepšie s termínom.

Preto indikáciou maratónov ďaleko vopred. To isté platí pre výcvik domácich psov. indikácia, rovnako ako test CGC o mesiac alebo dva odteraz, ako aj metóda so svojím psom do tohto dátumu

5. Test v psích veľkých rezidentoch je často jedným z prvých krokov, ako skončiť s terapeutickým psom.

Test CGC sa využívajú terapeutickými psami na celom svete pri hodnotení prospektívnych terapeutických psov. Test je často predpokladom pre oveľa pokročilejší výcvik psov pre domáce zvieratá.

6. Vyskúšanie nových miest nebude pre vášho psa taká obrovská ponuka.

Skvelá metóda na prípravu na test CGC je prejsť psom domáceho maznáčika na mnohých nových miestach a vystavuje ju mnohým novým situáciám. Môj domáci pes stále reaguje oveľa lepšie na príkazy v dome ako kdekoľvek inde, ale spolupráca s ním v nových prostrediach skutočne pomáha.

7. Test Canine Great Resident je skvelou prípravou na oveľa pokročilejšie školenie.

Teraz, keď som, rovnako ako som pracoval pred sudcom, som nadšený, že môžem hľadať oveľa viac šancí zápasiť so svojím psom. Keď váš domáci pes dokončil test CGC, budete mať skvelú základňu na začatie poslušnosti súťaží

8. Stanovte skvelý príklad pre ostatných majiteľov psov.

Dúfam, že si ľudia presne všimnú, ako Ace na mňa reaguje, a bude motivovaný venovať oveľa viac času trénovať svojich vlastných psov. Je to skvelá metóda na motiváciu mladých ľudí, aby sa zahrnuli do tréningu.

9. Váš domáci pes bude nakoniec oveľa viac socializovaný.

Aby ste absolvovali test, váš domáci pes musí zostať pod riadením rozptýlenia, vrátane nových ľudí, ako aj psov. To chce každý majiteľ domáceho maznáčika

10. Test CGC je zábavný.

Je skvelé pochopiť, že môj domáci pes dokáže identifikovať spolu takmer v akomkoľvek type nastavenia a zostať pod kontrolou. Tréning, ako aj práca s ACE je pre mňa zábava a posilňuje naše puto.

Uskutočnil váš domáci pes na psích vynikajúcich rezidenčných testoch?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *