Moja mačka je tučná

, môj mačkový beamer má posadnutosť jedla, ako aj to to dáva ľahké. Bude jesť všetko.

Zistil som „Garfield v reálnom živote“ s hlavou v maslovej nádobe (ktorý otvoril). Z nášho pultu ukradol mrazené steaky a musíme udržiavať detské zámky na našej skrinke na jedlo. Všetky nádoby na odpadky by mali zostať za zatvorenými dverami alebo inak!

Nemôžeme ukladať žiadny druh ovocia alebo zeleniny na počítadlách, ako sú typickí ľudia. Beamer (on je krémová mačka) zjedla celé avokádo, paradajky, surové zemiaky a jablká.

Využili sme, aby sme sa pokúsili nechať veci, myslieť si, že skutočne nebude jesť banán, však? Teraz chápeme, že odpoveď je vždy, vždy áno. A ak si nepamätáte, že si odložte tanier, keď sa vydáte z miestnosti, len predpokladajte, že váš sendvič bude preč.

Beamer dokonca jedol celý kukuricu, vrátane klasu. Ace sa za to obviňoval, že človek („nie je spôsob, ako mačka …“), až kým Beamer o pár hodín neskôr nevrátil klas.

Je zrejmé, že Beamer má niekoľko problémov.

Zdravie mačky

Beamer bol vždy na obmedzenej diéte, tento týždeň sme sa však rozhodli skutočne zlomiť, keď neopúšťajú špinavé jedlá v umývadle alebo akékoľvek drobky na počítadlách vôbec. Každý šrot sa skutočne sčítava cez program dňa, ako aj na mňa, táto mačka je vždy v kuchynskej oblasti. Dokonca olizuje podlahu. Od toho je to veľká libra s nadváhou, čo je veľa, keď máte 14 libier.

Zistil som, že domáce mačky sú vo všeobecnosti veľmi pravdepodobné, že budú mať nadváhu. Na jednej strane sú mačky lenivé – môj dvaja spánok, skvelý 16 až 18 hodín denne. Po druhé, majitelia mačiek nepotrebujú svoje mačky, aby urobili čokoľvek aktívne.

Iste, mačiatka v interiéri pravdepodobne bude online dlhšie, pretože je menej pravdepodobné, že sa zabavuje alebo prebehne, avšak v skutočnosti zabíjame naše vnútorné mačky tým, že im umožní nakoniec byť obéznymi.

Cvičenie je rovnako dôležité pre mačky ako pre ľudí a psy. Mačky sú lacnejšie a jednoduchšie získať, starať sa o to, ako sa zbaviť ako psy, takže je tiež jednoduchšie si pamätať na svoje zdravie. Do našich mačiek investujeme menej peňazí, čas aj emócie ako na našich psov, ako aj to je škoda.

Páči sa mi moje mačky, rovnako ako chcem, aby boli okolo dlho. Ich zdravie a wellness sú pre mňa mimoriadne dôležité. Nižšie sú uvedené niektoré návrhy, ktoré vám pomôžu pri chudnutí v interiéri, ako aj online, oveľa aktívnejší životný štýl.

Ako pomôcť mojej mačacej schudnúť

1. Každý deň interaguje s mačkou.

Hrajte sa so svojou mačkou! Dajte ho, aby prenasledoval laserový tip alebo šnúrku. Motivujte ho k tomu, aby hral na prenasledovanie hier. Dostanem svoje mačky, aby ma prenasledovali kopírovaním metódy, ktorú konajú medzi sebou. Pozerám sa za roh, ako aj potom rýchlo odstúpte. Čoskoro začnú vkĺznuť na mňa, ako aj keď bežím, sú pripravení prenasledovať! Vážne, hráme túto hru každý deň.

2. Vezmite si mačku na „prechádzky“.

Kúpte si postroj, ako aj vodítko a nechajte svoju mačku skontrolovať trávnik s vami. Nemám rád stiahnuteľné vodítky, ale pre mačky pracujú skutočne dobre. Len sa uistite, že vaša mačka používa golier s štítkami ID, pretože mačky sú skutočne skvelé pri vykĺznutí z ich postrojov.

3. Urobte svoju mačaciu prácu pre jeho jedlo.

Očakáva sa, že psy budú pracovať pre svoje jedlo, ako aj mačky by mali tiež! Vo voľnej prírode by mačko muselo hľadať jedlo. Páči sa mi, že moje mačky prezerajú na jedlo tým, že zakaždým vložím jedlo na iné miesto. V niektorých prípadoch skrývam kúsky kĺbov v rôznych oblastiach, takže sa musia vyliezť cez alebo pod rôznymi výzvami, aby to dostali. Prinajmenšom by ste sa mali hrať so svojím mačkou skôr, ako ho nakŕmite, aby získal nejaké cvičenie.

4. set up challenge programs for your cat.

Mačky radi lezú, prechádzajú cez plošiny a plazia sa na úkryty. You can purchase feline “jungle gyms” as well as crazy scratching messages with several levels, or you can make your own “cat fort” out of boxes. I typically just organize a few boxes in a corner as well as then walk away, totally ignoring my cats. They are much more thinking about something if they believe it’s not for them. ?

5. Rotate which toys your feline has gain access to to.

Just like youngsters as well as dogs, cats get tired with their toys practically instantly. instead of leaving lots of toys out whatsoever times, I draw out one or two toys each time for my cats. This keeps them interested. Of course, crumbled up pieces of paper, bottle caps as well as candy bar wrappers are their preferred toys.

6. Wrestle with your cat.

Encouraging dogs as well as cats to play fight with people can be a poor concept since it benefits aggression. That being said, I “wrestle” with my canine as well as my cats all the time since it’s exactly how dogs as well as cats naturally play. My cats “fight” one one more every day, however they likewise delight in “attacking” me. One method to instruct them nOT na poškriabanie alebo uhryznutie je ťažké uviesť „ouch!“ Rovnako ako okamžite ukončiť hru, ak sú rovnako drsné.

7. Získajte ešte jednu mačku.

Nehovorím vám, aby ste sa nakoniec stali šialenou mačkovou ženou, ako aj objatím piatich alebo šiestich mačiek, ale dve mačky sú skvelým konceptom, pretože sa navzájom pobavia. Môj mladší mačkový skaut (The Grey Tabby) je mimoriadne aktívny pre mačku a každý deň iniciuje hry s Beamerom. Presne chápe, ako dráždiť Beamera stačí na to, aby ho prinútil bežať okolo domu pre skvelú hru značky.

8. Poskytnite mačaciu mačku.

Ak sa vám zdá, že vaša mačka nie je uvažovaná o hračkách, je to najpravdepodobnejšie, pretože nie ste veľmi zábavní. Feline NIP je skvelý spôsob, ako ho získať oveľa viac.

9. Nenechávajte jedlo svojej mačky vôbec.

Väčšina ľudí úplne zadarmo kŕmia svoje mačky, čo znamená, že je k dispozícii obrovská misa jedla. To je hlavný dôvod, prečo majú početné mačky nadváhu. Majitelia sú rovnako leniví, aby vložili určité množstvo jedla do misky mačky, keď alebo dvakrát denne.

Meranie jedla vašej mačky je najjednoduchšou metódou, ako presne pochopiť, koľko jedla dostáva. Ak má vaša mačka s nadváhou, znížte množstvo jedla, ktoré dostáva. Každá z mojich mačiek jesť menej ako polovicu šálky jedla za deň. Ak si nie ste istí, koľko potravín potrebuje vaša mačka, opýtajte sa svojho veterinára.

10. Kúpte si vysoko kvalitné prírodné mačacie jedlo.

Vyhľadajte prírodné mačacie potraviny s pravým proteínom. Moje mačky jedia prírodné mačacie jedlo zvané Felidae, rovnako ako sa im to páči. Vyhnite sa potravinám, ktoré zahŕňajú vedľajšie produkty zvierat, pretože vedľajšie produkty sú podľa združenia úradníkov správy amerických krmív akýmkoľvek druhom zvierat ako mäso ako mäso. Ak chcete získať oveľa viac informácií o výbere vysoko kvalitného potravín pre domáce zvieratá, skontrolujte, či moje publikovanie o ingredienciách potravín pre psov.

Máte mačku s nadváhou? Čo robíte, aby ste pomohli vášmu mačke schudnúť?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *