Dajte 10% zľavu a zarobte si 20 dolárov s 1800PetMeds, ktorý odkazuje na program Buddy

AddTis, zdieľanie tlačidiel na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare pre PinterestpinterestpinterestShare pre Moreaddthismore1

Máte kamarátov s domácimi miláčikmi? Mnoho z nás áno. Koniec koncov, takmer 70% domácností v Amerike má aspoň jedného domáceho maznáčika! Náklady na starostlivosť o domáce zvieratá sa rýchlo sčítavajú, takže veľa rodičov domácich miláčikov je potešené, že objavia metódy na záchranu vysoko kvalitných liekov pre domáce zvieratá, potravín a zásob. Nový 1800PeMed, ktorý odkazuje na program Buddy, bol vytvorený s cieľom pomôcť všetkým rodičom domácich miláčikov zachrániť obrovské náklady na starostlivosť o domáce zvieratá, zatiaľ čo pomáhajú svojim kamarátom šetriť!

Zdieľať aj urobiť s 1800Peds, odvolávajú sa na program Buddy

Náš program Reference A Buddy je jednoduchý, ako aj úspory nákladov môžu byť významné. Každý súčasný klient bol vydaný špeciálny odkaz na sprostredkovanie, ktorý odkazuje na ich účet. Tento odkaz sa dá ukázať kamarátom s e -mailom, Facebookom, Twitterom alebo inými sociálnymi sieťami. Keď kamaráti, ktorí momentálne nie sú 1800Peds klientov, kliknú na váš odkaz a tiež urobia nákup 49 dolárov alebo viac, ušetria 10% na nákupe, pretože na svoj účet získate okamžite použité kreditné skóre produktu vo výške 20 dolárov!

Žiadne limity toho, čo môžete zarobiť … alebo dať

Počet kamarátov, ktorých sa môžete odvolávať, nie je obmedzený, alebo výška kreditného skóre, ktoré môžete zarobiť. Stačí sa prihlásiť na svoj účet s 1800Petmeds a vyhľadajte referenciu Buddy Banner v dolnej časti ideálu vašej stránky „Môj účet“.

Keď kliknete na banner, dostanete sa na stránku pozostávajúcu z vášho špeciálneho odkazu na sprostredkovanie, ako aj ľahko sledovateľné pokyny, ako presne odkázať svojich kamarátov a urobiť kredit. Ak ešte nemáte používateľské meno, ako aj heslo, vytvorte nový účet, potom prejdite na stránku „Môj účet“.

Práve tu objavíte svoj súčasný zostatok na skóre kreditného skóre, na ktorý sa môžete kedykoľvek odvolať, aby ste zistili, koľko ste si zarobili. Keď vaši kamaráti využívajú svoj odkaz a celkovú kvalifikačnú objednávku, dostanete aj e -mail, ktorý vám umožní pochopiť, že ste si zarobili oveľa viac kreditu.

Pozrite sa presne, ako to funguje

nie je schopný premietnuť obsah. Vyžaduje sa Adobe Flash.

Je to najlepší čas nechať mačku z tašky!
Zdieľanie najlepšieho truku presne toho, ako ušetriť všetky vaše potreby starostlivosti o domáce zvieratá, môže byť zábavné a výnosné! Náš vysoký objem predaja miliónom klientov naznačuje, že získate najčerstvejšie produkty za fantastické náklady s rýchlym a bezplatným preprava na objednávky nad 49 dolárov! 1800PeMeds ponúka všetky rovnaké lieky, ktoré sa ponúkajú v kanceláriách veterinárnych lekárov, ľahko poskytujú ideálne pre vaše dvere.

Vaši kamaráti budú radi, keď nájdu fantastickú metódu, ktorá ušetrí vo všetkých ich potrebách starostlivosti o domáce zvieratá, a preto sa môžete cítiť skvele, keď ich odkazujete na 1800Peds, pretože ponúkame 100% zabezpečenie plnenia všetkého, čo predávame.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *