[Nový produkt] Crinkle Feline Tunnels ponúkajú hodiny hry Playtime Fun

Add, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestpinterestPinterestShare to MoreaddthismoreSore

Ak ste majiteľom mačacieho mačacie, chápete, že to netrvá veľa, aby sa vaša mačka bavila. Či už ide o krabicu, papierovú tašku alebo perie, mačky sú chápané tak, že sú spry, ako aj energetické domáce zvieratá. Bohužiaľ, mať dom s prázdnymi škatuľami a taškami nemusí byť najatraktívnejším dekorovaním domu. Tunely s mačacími mačkami nie sú iba omnoho trendy ako hnedé papierové vrecká, ale určite ponúknu vašu preferovanú mačku s neobmedzeným množstvom zábavy. Aj keď sú tunely mačiek zábavnou hračkou samostatne, má niekoľko zážitkov, najmä pre niekoľko mačiek.

Vďaka tunelu mačiek iba rozšírite tunel a umiestnenie v blízkosti preferovaného ihriska vašej mačky a pozerajte sa na zvedavosť vašej mačky v akcii. Dve špičkové diery sú zábavnou funkciou, ktorú váš mačkový mačička určite bude páčiť vyraziť z hlavy. Navyše je vo vnútri pripojená neodolateľná hračka na perie mačiek, aby prilákala črevnú povahu vašej mačky. Jediným rozhodnutím, ktoré budete vyžadovať pri nákupe tejto zábavnej mačacej hračky, je, ktorý vzor tlače zvierat si vybrať; Leopard alebo Zebra.

Vyhrajte 1 z 3 tunelov mačiek!

Ak chcete ísť za možnosť vyhrať, dodržiavajte 1800Peds na Instagrame. Zverejníme obrázok, ktorý by ste mali vyjadriť, ako aj 3 náhodní víťazi budú vybraní. Veľa šťastia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *