Leto je určený na čítanie

Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy*

Jedným z mojich obľúbených letných potešení je trávenie času vonku s dobrou knihou. Či už je to na mojej palube, v kaviarni na chodníku alebo v parku, je tu niečo o čítaní vonku, vďaka ktorej je jedna z mojich obľúbených zábavy ešte oveľa zvláštnejšia. Rád čítam veľa rôznych žánrov, ale samozrejme, veľká časť môjho letného čítania je tvorená knihami mačiek.

V sekcii knihy na tejto stránke nájdete veľa nápadov pre svoj zoznam čítania. Dnes zdieľam niekoľko obľúbených položiek, ktoré vytvárajú úžasné letné čítanie.

Ak ste nečítali priznania Angel Cat Nic Tatana, na čo čakáte? Tento ohromujúci príbeh o Murphy The Cat, ktorej projekt je pomôcť Maggie Ryanovi, vážne choré dospievajúce dievča, ktoré je na pokraji vzdania sa, je zábavná, srdečná a inšpiratívna a zostane s vami dlho potom . Priznania anjelskej mačky sú k dispozícii od Amazonu.

Aj keď sci-fi a fantázia nie sú žánre, ktoré som veľa čítal, bol som úplne uchvátený Weather Menders. V tomto príbehu o zmene klímy je osud ľudstva a mnohých druhov Zeme priamo na pleciach nesmierne sympatického obsadenia ľudských postáv a malej šedej mačky Georgie, ktorá prejavuje neočakávanú spôsobilosť pre telepatiu. Nemohol som odložiť túto knihu a zároveň som nechcel, aby to skončilo. Príbeh je neuveriteľný, písanie je svieti a hĺbka materiálu je úchvatná. Dajte tejto knihe šancu, aj keď je mimo rozsahu toho, čo zvyčajne čítate. Weather Menders je k dispozícii od Amazonu.

A len preto, aby sme veci zmiešali, je to jedna z mojich (zatiaľ) obľúbených letných kníh, ktoré nie sú kníhou. Toto ideálne ľahké leto čítané od autora diabla Wears Prada o troch priateľoch, špecialista Obráťte stránky, keď sledujete drámu a hlúposti Uber-bohatých na predmestí Manhattanu v Connecticute. Keď vám život dá Lululemons, je k dispozícii od Amazonu.

Čo čítate toto leto?

*Vedomá CAT je účastník programu Amazon Services LLC Associates, pridruženého reklamného programu, ktorý je určený na to, aby nám ponúkol, že nám zarábajú poplatky prepojením na stránky Amazon.com a pridružené stránky. To znamená, že ak sa rozhodnete kúpiť prostredníctvom niektorého z našich odkazov, dostaneme malú províziu. Šírime iba slovo o produktoch a službách, ktoré sme používali, alebo by sme sa používali sami.

Ingrid King

Mohlo by sa vám páčiť:
Letné čítanie pre milovníkov mačiek

Nápady na letné čítanie pre milovníkov mačiek

Nápady letnej knihy pre milovníkov mačiek

«Ručne vyrábané papierové lano mačacie košíky postele
Mews a Nips: Nasledovanie náhodného otca mačky »

2 komentáre k leta je pre čítanie

Andrea Dorn hovorí:

13. júla 2018 o 21:34

Vyzerá to, že musím urobiť oveľa viac čítania! Ďakujeme, že ste ich odporučili

Odpovedať

Janine hovorí:

13. júla 2018 o 9:48

Ďakujeme za odporúčania!

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Požadované polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež prihlásiť na odber bez komentára.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *