Ako usmrtiť mačku bez veterinára?

Tento svet je krátkodobý a všetko v ňom skončí jedného dňa, či už sú to ľudia alebo zvieratá. To isté platí pre domáce zvieratá. Jedného dňa sa ich životy skončia. Niekedy je na vás, aby ste sa rozhodli, či je čas nechať svojho veterinára pokojne spať svojho domáceho maznáčika. Takže tu sú body, ktoré treba zvážiť, ako eutanázovať mačku bez veterinára alebo pomoci veterinára.

Všetky informácie o tejto téme nájdete tu.

Ako ukončiť mačku trpiacu rakovinou bez pomoci veterinárneho lekára.

Ako eutanizujete svoju mačku?

Mačky sú jedným z najinšpiratívnejších a najmilcujúcich zvierat na svete. Sú to krásne zviera a považujú sa za symbol lásky a mieru po celom svete.

Všetky veci sa skončia jedného dňa a my môžeme urobiť všetko, čo je v našich silách, aby sme to čo najjednoduchšie. Je ťažké sa rozlúčiť s mačkou, ktorá bola tak dlho súčasťou vášho života.

Ako eutanizujete svoju mačku bez pomoci veterinárneho lekára?

Ak vaša mačka nie je spokojná so svojím životom alebo má viac zdravotných problémov, je čas rozlúčiť sa. Vy aj váš miláčik by ste sa mali rozlúčiť.

Starnutie je jedným z hlavných dôvodov, prečo sa tieto problémy vyskytujú. Nadmerná mačka nemôže prežiť samostatne. Ak vidíte výkrik mačky, zvyčajne je to znamenie, že čas prišiel.

V takýchto situáciách je lepšie hovoriť s veterinárnym lekárom ako robiť akékoľvek emocionálne rozhodnutia. Bude vás riadiť, čo robiť a ako. Urobíte konečné rozhodnutie o tom, či svoju mačku vezmete k veterinárovi alebo ju usmrží doma.

Mačka eutanázia urobte sami

Vaša mačka sa môže doma rozlúčiť doma zavolaním priateľa alebo člena rodiny. Potom môžete eutanizovať svoju mačku alebo ju nechať urobiť pre vás svojím veterinárom.

Aby sa mačka usmrtila, veterinár sa zvyčajne uchýli k eutanázii. To môže byť veľmi drahé. Ak máte finančné prostriedky, mali by ste dovoliť svojmu veterinárnemu lekárovi uložiť svoju mačku do postele. Ak však nemáte financie, môžete na to použiť domáce metódy sami.

Kedy je vhodné položiť mačky?

Vaše srdce a myseľ odmietnu akceptovať, že vaša mačka opúšťa tento svet. Ale ak chcete, aby vaša mačka zomrela v pokoji, potom je na vás, že vždy, keď uvidíte svoju mačku, už sa mu už viac nepáči a trpí úzkosťou alebo bolesťou alebo akoukoľvek chorobou, najskôr si vezmite Vaša mačka veterinárnemu lekárovi. Budete vedieť, kedy je.

Určite môžete identifikovať určité príznaky.

Vaša mačka môže prestať robiť aktivity, ktoré miluje, a prejavuje záujem o rozprávanie alebo beh, mohlo by to byť znakom toho, že je čas ich zbaviť.

Mačka začne spomaliť jeho dýchanie a potom začne pravidelne kašeľ.

Môžete očakávať, že vaša mačka stratí svoju chuť do jedla a v extrémnych prípadoch sa môže podvyživiť. Mali by ste ho donútiť jesť.

Mačka niekedy môže zažiť stav, ako je zvracanie alebo hnačka. V týchto prípadoch sa stratí mnoho z jeho telesnej vody.

V najhoršom možnom scenári nemusí byť schopný chrániť sa pred hmyzom a stáť sám.

Existujú chemikálie, ktoré sa dajú použiť na zabitie mačky bez potreby veterinára.

Aspirín: Mačky sú citlivé na určité chemikálie. Aspirín je jednou z takýchto chemikálií. Mačky nie sú schopné syntetizovať chemikálie tak rýchlo ako ľudia a nemajú schopnosť ich stráviť. Predávkovanie aspirínom môže spôsobiť, že vaša mačka ide do hlbokého spánku. Po 2 až 3 dávkach aspirínu zaspia pokojným spôsobom. Môžu sa však rýchlo spať so 4 až 5 dávkami.

Inzulín: Aj keď inzulín je liek na záchranu života diabetikov, môžete získať inzulín z miestnej lekárne. Vysoké hladiny inzulínu môžu spôsobiť, že vaša mačka prechádza do kómy a spustí hladinu cukru v krvi. Mačky sa môžu vstreknúť ťažká dávka inzulínu. To spôsobí, že vaša mačka pôjde do kómy a nakoniec na pokojnú, bezbolestnú smrť.

Pilulky na spanie: Toto sú najlepší spôsob, ako ukončiť mačky. Na trhu je veľa tabletiek na spanie. Vláda umožňuje ľuďom používať tieto drogy na zabíjanie domácich miláčikov. Tieto drogy môžete vložiť do svojho domáceho maznáčika alebo ich dať ústne. Poradenie vašej mačky bude trvať iba 5-10 mincovne.

Uvedomili sme si, že smrť nášho domáceho maznáčika bola zlomom nášho života.

Harperova záruka je domáce domáce zvieratá, ktorá pôsobí v oblasti San Francisco Bay v Kalifornii. Oficiálne sme to uznali začiatkom tohto roka. Harper bol špeciálny domáci miláčik a zaslúžila si to najlepšie.

Urobili sme všetko, čo sme bolo v ich silách, aby sme sa ubezpečili, že to mala za svojich deväť rokov s nami. Harperovi bolo sľúbené potešený život. Dôstojný koniec je tiež súčasťou dobrého životného štýlu.
Všetky zvieratá by mali mať presne to isté.

Je to tvrdá realita, že zvieratá nakoniec zomrú. Eutanázia je často jediným spôsobom, ako naše zvieratá zomrú. Toto je niekoľko spôsobov, ako môže byť proces eutanázie jednoduchší pre vás a vášho domáceho maznáčika, ktorý by mal nasledovať.

1. „Kontrolný zoznam kvality života“, ktorý sa dá použiť na to, aby vám pomohol zvoliť najlepší čas na ukončenie vášho života, je skvelý spôsob, ako sa rozhodnúť, kedy je správne.

Väčšina ľudí zápasí s MAkingové rozhodnutia na konci života. Je náročné rozhodnúť sa, kedy je čas na eutanáziu.

Zvyčajne sa nemusíme robiť rozhodnutie pre našich blízkych, takže nemáme žiadny referenčný bod, ktorý by nám pomohol krásne rozhodnúť sa o prvom (a mnohých dôležitých!) Detailoch.

Derek, snúbenec Dr. Calhoon a partner spoločnosti pre seba, diskutuje, že je mnohokrát, keď je eutanázia pre vás najlepšia. “Hovoríme tomuto súcitnému časovému rámcu smrti.” Závisí to od skúseností domáceho maznáčika. Môže byť tak krátka ako niekoľko hodín alebo až niekoľko dní.

„Budú dni, keď je rozumné položiť domáceho maznáčika a ďalšie, keď nie je.

Pokračuje: „Pred týmto bodom by sa žiadny etický veterinárny lekár rozhodol, že vás usmrtí.“ „Eutanázia by sa mala vyskytnúť do konca posledného dňa. Je to zrejmé pre všetky strany. “

Kontrolný zoznam kvality života je užitočným nástrojom, ktorý vám môže pomôcť zistiť, kedy váš domáci miláčik dosiahol čas na súcitnú smrť.

Harper bol chorý, keď sme vytvorili zoznam piatich príznakov, že si užívala kvalitný život. Zahŕňali jej schopnosť vstať a štekať pri dverách, jesť jej jedlo a jesť všetko.

Vedeli sme, že jej telo nám hovorí, že trpí oveľa viac ako jej potešenie zo života, keď sa príliš vyčerpala na to, aby vykonala veľa úloh na kontrolnom zozname. Harper nemohol ani raňajkovať ráno pred jej smrťou. Harper bol vyčerpaný iba aktom prechodu do miestnosti.

Derek diskutuje o tom, že smrť je trendom smerom nadol. Môžu existovať nejaké vzostupy a pády, ale keď zlé dni prevyšujú počet veľkých šťastí, eutanázia je najlepšou voľbou.

Načasovanie je jedným z najbežnejších problémov, o ktorých počujeme. Majitelia sa obávajú, že ich domáce zviera sa dobre baví a môžu spochybňovať svoje rozhodnutie.

Je to nielen logické, ale aj milujúce sa rozhodnúť, že sa domáceho maznáčika v dobrom dni usmrtia. Hovorí, že im to umožňuje cítiť sa oveľa pohodlnejšie v ich posledných chvíľach ako deň predtým.

2. S pomocou profesionála môžete nechať svojho domáceho maznáčika umiestniť do domu.

Mnoho ľudí je oboznámených s myšlienkou, že zvieratá môžu byť privedené na kliniku veterinára pre eutanáziu. Zahŕňa to stretnutie s veterinárnym lekárom a potom sa podávať v skúšobnej miestnosti, keď sa podáva liek.

Tento proces môže trvať kdekoľvek od niekoľkých minút do pol hodiny v závislosti od zdravotných problémov jednotlivých zvierat.

Veterinár môže obmedziť čas, ktorý môžete stráviť s mŕtvolou vášho domáceho maznáčika po dokončení postupu. Veterinár prijme zvyšky vášho domáceho maznáčika, ak sú spopolnené. Ak sa rozhodnete, že ich budete pochovať, uvoľnia vám svoje telá. (Dozviete sa oveľa viac o tom nižšie.

Urobenie domáceho maznáčika u veterinára je nielen smutné, ale aj nepríjemné. Môže byť nepríjemné plakať okolo ostatných, najmä ak nemáte osobný vzťah so svojím veterinárom alebo ich zamestnancami. Existujú aj časové limity, ako dlho môže niekto zostať v skúšobnej miestnosti pred, počas a po zákroku.

Spoločnosť si nemôže dovoliť stratiť celú miestnosť pre smútiacu rodinu. Ak sa váš domáci miláčik obáva, že pôjde k veterinárovi, je možné, že budú hyperaktívne, čo nemusí byť spôsob, akým chcete, aby zažili posledné minúty.

Dokonca aj ľudia, ktorí sa nemusia báť veterinára alebo návštevy, môžu stále cítiť vône iných zvierat. Tieto vône často naznačujú stres, úzkosť alebo strach.

Aj keď mnohí veterinárni lekári budú pripravení uskutočniť domáce návštevy, aby ponúkli služby eutanázie, existuje oveľa viac mobilných veterinárnych kliník, ako sú naše, ktoré vám môžu pomôcť z vášho domu.

Väčšina domácich profesionálov eutanázie domácich miláčikov sa snaží udržať svoje poplatky porovnateľné s inými klinikami. Početné kliniky tehál a mált budú mať zoznam, ktorý vás môže odkázať na domácich špecialistov.

Aj keď je legálny vo všetkých 50 štátoch USA, je to stále rýchlo rastúca oblasť. Vidiecke oblasti a štáty nemusia mať rovnaký prístup k domácim možnostiam, ako je oveľa viac mestských alebo prímestských oblastí.

Domáce návštevy eliminujú napätie spojené s nastavením zdravotníckych zariadení. Ľudia sa môžu cítiť chránení vo svojich domovoch a nemôžu byť ponáhľaní zaneprázdnenými veterinárnymi úradmi.

Po dokončení eutanázie sme mali tú česť stráviť hodiny s rodinami. To im umožnilo tráviť kvalitný čas so svojimi zvieratami a umožniť im smútiť sa za svoje vlastné tempo.

Aj keď podporujem domáci proces, nie je to môj jediný názor. Ako doplnok k veterinárnym klinikám je možné použiť domáca eutanázia.

Pomáhame im pri rozširovaní starostlivosti na domovy svojich klientov prostredníctvom služieb, ktoré by inak nemohli mať zamestnancov ani čas na vykonanie.

Žijeme v kruhu, ktorý sa vzájomne podporuje, uvedomujúc si, že každý model má svoje vlastné výhody a obmedzenia a zameriava sa na najvyšší cieľ robiť to, čo je pre zviera najlepšie.

Bez ohľadu na to, akú metódu používate, váš veterinárny lekár by mal byť schopný a pripravený odpovedať na všetky otázky.

Derek a ja zaručujeme, že pred príchodom do ich domovov máme telefonické rozhovory s rodinami. Po príchode smeDiskutujte o procese rodine skôr, ako prinesieme akékoľvek lekárske vybavenie. Umožňujeme tiež početné otázky, ako potrebujeme.

Veterinárny lekár, ktorý robí, vyzerá to, že ste ponáhľaní, či už v kancelárii alebo doma, neponúka kvalitnú starostlivosť, ktorú si zaslúžite. Ak sa cítite nebezpeční, máte čo najlepšie zvoliť iného veterinára.

3. Existuje k dispozícii množstvo možností na zneškodnenie zvyškov vášho domáceho maznáčika. Najlepšie je naplánovať dopredu.

Predtým, ako začnete skutočný proces eutanázie, je nevyhnutné rozhodnúť sa, čo skončíte s telom svojho domáceho maznáčika.

Môžete sa rozhodnúť skôr, ako pôjdete na schôdzku, aby ste mohli zvážiť možnosti bez napätia momentu a bez pomoci zamestnancov, ktorí sa chystajú dať účet. Je jednoduchšie robiť rozhodnutia, keď ste v pokoji a zhromaždení skôr, ako urobíte akékoľvek emocionálne rozhodnutia.

Kremácia a pohreb sú najobľúbenejšími možnosťami zneškodňovania pozostatkov domáceho maznáčika. Prístup k zemi je často základným prvkom pri výbere pohrebiska.

Ak si prenajímame apartmány alebo domy, môže byť náročné zanechať telá našich domácich miláčikov. Alebo možno pôda nie je povolená na pohreb. Môže byť náročné pochovať telo na dostatočne hlbokom mieste, aby sa zabránilo predátorom, aby ho upútali.

Existujú mestá, ktoré majú pet cintoríny. Je však drahé kúpiť si pozemok alebo značku.

Ostatní majitelia domácich miláčikov si vyberajú kremáciu pre konečné dispozície svojich domácich miláčikov. Kremácia, ktorá je procesom topenia tela na popol a kosti pomocou vysokého tepla, môže byť celkom cenovo dostupná. Členovia rodiny majú možnosť mať svojho domáceho maznáčika individuálne alebo v skupine.

Skupinové kremácie sú presne tak, ako znejú: telá domácich miláčikov sa zhromažďujú a spopolnia sa. Crematory môže rozptýliť spopolnené zvyšky, ale zvyčajne sa nevracia do rodiny. Zvieratá v pokoji v San Ramone sú krematóriou, ktoré rozptyľuje spopolnené zvyšky v skupinových kremáciách v pohoriach Sierra.

Mnoho rodín si nechce spopolniť zvyšky. Vyberú si túto možnosť, ako si pamätať svojho domáceho maznáčika vysadením stromu alebo umiestnením značky na dvor.

A Cremation je služba, ktorá umožňuje rodinám prezerať časti kremačného procesu a navštíviť kremating. Aj keď mnoho z kremačníkov účtuje poplatok, rodiny nachádzajú uzavretie a úľavu v tom, že vedia, čo sa v skutočnosti stalo, než aby sa snažili predstaviť.

Kremácie sú pre jednotlivcov oveľa drahšie a spopolnené zvyšky sa v rodine vrátia v urne. Existuje mnoho možností na prispôsobenie urny, šperkov a ďalších malých kusov spopolnených pozostatkov.

Derek a ja sa často stretávame s rodinami, ktoré sú nepríjemné s myšlienkou spopolnenia zvyškov vo svojom dome. Rozhodnú sa, že si nechajú obojky svojho domáceho maznáčika ako memento.

Iní majú pocit, že mať zvieratá vrátené do svojich domovov je nevyhnutnou súčasťou smútiaceho procesu. Vedľa môjho stola sa nachádza malá polica, kde som napísal tento článok. Drží Harperov golier, urn a sušené ruže z rakvy.

Alkalická hydrolýza je k dispozícii aj pre ľudí a domáce zvieratá. Alkalická hydrolýza zahŕňa umiestnenie tela domáceho maznáčika do nádoby natlakovej vodou a lúhom. Potom sa zahrieva.

Za štyri až šesť hodín je telo v podstate rozdelené na svoje chemické zložky. Niektoré fragmenty kostí zostávajú v jemnom pieskovom stave, ktorý je možné umiestniť do urny alebo je pochovaný.

Považuje sa za oveľa ekologickejšie ako kremácia. V súčasnosti je legálny v 16 štátoch USA a v niektorých kanadských provinciách.

4. Eutanázia nemusí byť lekárskym postupom. Možno budete chcieť, aby bol oveľa formálnejší, napríklad pohreb.

Potom, čo ste vyriešili všetky podrobnosti o stretnutí, môžete sa teraz rozhodnúť, ako sa vysporiadať so skutočným procesom eutanázie. Rodiny majú možnosť usporiadať pohreb alebo pamätnú službu doma pre svojho domáceho maznáčika.

Mnoho ľudí nechápe, prečo smútime za našich domácich miláčikov. Možno ste počuli, že niekto povie: „Bol to iba zviera“ alebo „bola iba zviera“. . “), Proces pohrebiska je nevyhnutný pre našu emocionálnu pohodu a emocionálne zdravie.

Rituálne obrady posilňujú realitu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *