Roundup 50: Obľúbené články pre psov, ponuky a videá týždňa

Roundup 50: Obľúbené články pre psov, ponuky a videá týždňa

Naposledy aktualizované 2. apríla 2016 pomocou únikov šteňa zanechajte komentár
Zdá sa, že mám až 47 GB fotografií z Laika (je to veľa? Vyzerá to ako hrozná veľa). Som si istý, že by som mal niečo robiť, aby som ich zmenšil.

X

Domáce zvieratá

0 sekúnd 34 sekúnd

Živý
00:00
00:34
00:34

Pamätáte si, keď stačilo 50 GB na uloženie všetkého, čo ste si kedy dokázali predstaviť? Pamätám si, že som chodil do Compussa, aby som si kúpil jazdu 50 GB a som ako „Svätý svinstvo, som pripravený na život!“ Áno, časy sa zmenili.

Ale vážne, ako vo svete organizujete všetky svoje fotografie? Sú organizované podľa dátumu a je smiešne sa snažiť nájsť jednu konkrétnu fotografiu … Moje albumy sú úplným neporiadkom.

Laika sa nestará, že moje fotoalbumy sú horúcim neporiadkom, len chce viac mrkvy.

Od výhod výcviku papule až po „adoptovateľného psa“ oficiálneho štátneho psa v Gruzínsku, tu sú moje obľúbené články pre psov, ponuky a videá týždňa. Dúfam, že sa vám bude páčiť rovnako ako ja.

Obľúbené články pre psov týždňa

Kapitola smútku
Smútok je niečo, o čom nehovoríme dosť, a ako majitelia domácich miláčikov je to niečo, s čím sme všetci príliš oboznámení. Bol som veľmi tichý o zármutku, ktorým som prešiel po tom, čo Carterovi prešiel, čiastočne preto, že to nie je niečo, o čom je ľahké hovoriť, a čiastočne preto, že vždy existuje riziko, že by niekto mohol povedať, že slová „dobre, on bol iba pes“.

Päť najnebezpečnejších typov psov na svete
Toto je článok, ktorý musíte prečítať, napriek názvu Cringe hodného (ktorý sa tak stane dokonale fit a ironickým). Toto je druh článku „najlepších 10 psov pre ___“, na ktorý si môžem zvyknúť.

Muzzles: Obmedzenie alebo oslobodenie?
Skvelý pohľad na výcvik papuľa a ako môže pomôcť strachom/reaktívnym psom. Náhrany môžu byť skvelým nástrojom, ktorý vám umožní (a váš pes) byť v bezpečí okolo nových ľudí, psov a situácií – a samozrejme tie obávané návštevy veterinárov.

Zákonodarcovia pomenujú „adoptovateľný pes“ ako štátny pes v Gruzínsku
Minulý štvrtok Gruzínsko ukázalo trochu mimoriadnej lásky k prístreškovým domácim miláčikom prijatím právnych predpisov, aby sa „adoptovateľného psa“ stal oficiálnym štátnym psom. A samozrejme preto, že je to politika, ktorú musela niektorí kosť zvoniť, keď povedali, že by bolo „hanbou“ mať neznáme plemeno ako oficiálny štátny ps. Návrh zákona v súčasnosti čaká na podpis guvernéra.

Byť označený ako „pit bull“ môže odsúdiť šance na osvojenie psa
Vedeli ste, že psy označené ako „Pit Bull“ trávia trikrát dlhšie v útulku ako podobne vyzerajúce psy bez tohto štítku? Táto nová štúdia tiež zistila, že psy, ktoré vôbec nedostávajú štítok s plemenom, sa s väčšou pravdepodobnosťou prijmú.

Najlepšie obchody s psom týždňa

Hračka Jolly Ball Dog Hrage 8 palcov v modrej 55% zľava – Amazon

Hračka Kong Extreme Dog v čiernej zľava 48% – Amazon

Jarná vôľa až do 70% zľava zľava Vyberte položky do 04/11 – iba prírodný domáci miláčik

Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy, ak si kúpite položku, získam malú províziu.

Obľúbené videá pre psov týždňa

Zmiznuté tajomstvo ľadu bolo konečne vyriešené.

Odporúčané čítanie:

Roundup 26 – Obľúbené články pre psov týždňa

10 videí na stretnutie so psom na rozjasnenie vášho dňa

5 vtipných videí pre psov: Psy sa kúpajú

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *