Šteniatko sa prepadá u iných psov

, moje psie eso, rovnako ako som bol na prechádzke, ako sme videli dámu blížiacu sa s tým, čo vyzeralo ako červené laboratórne šteniatko-päť mesiacov staré. Šteniatko bolo už divoké a silné, pravdepodobne 45 libier. Rovnako ako sme sa k nim priblížili na úzkom chodníku, dáma sa nemusí vyhnúť, aby jej psom ťahal toľko ako my.

Túto vec sa vyskytuje ako eso, rovnako ako ja. Nie je to obrovský problém. Mnoho psov je priateľských, rovnako ako eso.

Takže aj keď sa dáma snažila navíjať svoj psími, nakoniec uviedla niečo ako „ok, štát ahoj.“ Som si istý, že by mohla povedať, že sa zdá, že Ace je priateľská, ale o programe, na ktorý sa je stále najlepšie opýtať.

Takže toto mladé šteniatko sa dostalo na zadné nohy a vrhlo sa na dohodu môjho psa s toľkými energiou a vzrušením. Mal som urobiť niečo, čo by som zasiahol, avšak to bola jedna z tých okolností, v ktorých som sa len snažil pokračovať v pohybe so svojím psom, ako aj to, že sa dáma dostane tak rýchlo, ako som len mohol.

Každopádne, za dve sekundy alebo aby sa zabezpečilo, že sa naši psi dotýkajú, videl som, že môj psíc je mimoriadne nepríjemný, ako aj jeho pery stočili, ako aj jeho hackles boli hore. Využil som svoje telo na to, aby som sa dostal medzi psov, ako aj typ narazil z môjho psieho psieho z tejto metódy, ako sme pokračovali ďalej. Možno by som ho mal nechať povedať šteniatke, pretože nikto iný nešiel.

Dôvodom, prečo bola táto okolnosť značná, je preto, že som stále veril tomu šteniatka, ako aj všetky problémy so správaním, ktoré pravdepodobne bude mať. Ak už vyvoláva nepriaznivé reakcie od najjemnejších psov, dokážem si predstaviť, čo sa deje, keď kráča, ako aj skoky na dokonca aj mierne reaktívnych psov. Určite to spúšťa reťazovú reakciu. Šteniatko sa nezdá agresívne agresívne, je však určite veľmi pred nami a určeným. Dúfam, že nevytvára nejaké veľké podráždenie bariéry, ako aj agresiu vodítka. Dúfam, že nejaký zlý psí ps, ako Ace, sa neobviňuje z vrčania na šteniatko, ako aj ho hádzať na zem – „Nepáči sa mi!“

Všetci sme mali tie chvíle, keď sú naši psi úplne mimo riadenia (aspoň mám). Možno sa to deje v tejto situácii. Dúfam, že dáma zvyčajne využíva nejaký tréningový golier namiesto bytu, spona, ktorý som videl. Dúfam, že sa venuje výcviku svojho psieho psu, ako aj získanie nejakej asistencie, ak to potrebuje. Dúfam, že šteniatko zachováva, že je priateľskosť, aj keď je nastavený rovnako ako zlyhanie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *